British seriale komediowe


All at No 20 tv sitcom British seriale komediowe
All at No 20
4.018110

Po śmierci swojego męża Sheila Haddon ma problemy ze spłacaniem hipoteki za dom. Kiedy już jest bliska poddania się wpada na pomysł, który pozwoli jej zachować dom - wynajmowanie pokoi lokatorom.
All Gas and Gaiters tv sitcom British seriale komediowe
All Gas and Gaiters
7.21110

W fikcyjnej katedrze Świętego Ogga biskup Hever, jego przyjaciel archidiakon i kapelan biskupa starają się radzić sobie z codziennymi problemami i jedynym człowiekiem, którego po prostu nie mogą znieść - dziekanem katedry.
All Gas and Gaiters radio seriale komediowe British seriale komediowe
All Gas and Gaiters
7.218110

W fikcyjnej katedrze Świętego Ogga biskup Hever, jego przyjaciel archidiakon i kapelan biskupa starają się radzić sobie z codziennymi problemami i jednym człowiekiem, którego po prostu nie mogą znieść - dziekanem katedry.
Alone radio seriale komediowe British seriale komediowe
Alone
7.24110

Piątka sąsiadów w średnim wieku mieszka w tym samym londyńskim domu podzielonym na mieszkania. Pomimo tego, że są zupełnie różni, mają jedną wspólną cechę - wszyscy są dosyć samotni.
Are You Being Served? tv sitcom British seriale komediowe
Are You Being Served?
9.25110

Pracownicy centrum handlowego Grace Brothers w Londynie - ich prywatne problemy i zawodowe sekrety.
Armia tatuśka tv sitcom British seriale komediowe
Armia tatuśka
9.22110

W czasie II wojny światowej szykująca się na niemiecką inwazję Wielka Brytania musiała utworzyć oddziały ochotników o nazwie Local Defence Volunteers, a później Home Guard. Serial przedstawia realia tych czasów i ducha Brytyjczyków, którzy nie mając broni byli gotowi stawić czoła Hitlerowi.
’Allo ’Allo! tv sitcom British seriale komediowe
’Allo ’Allo!
9.212110

W trakcie II wojny światowej Rene Artois, właściciel kawiarni w nadmorskim miasteczku, niechętnie angażuje się w akcje francuskiego ruchu oporu, bo ściąga to na niego same kłopoty. A sam ma pod dostatkiem zmartwień starając się ukryć przed żoną swoje romanse z kelnerkami.
Babie lato tv sitcom British seriale komediowe
Babie lato
5.61110

Trójka podstarzałych mieszkańców Yorkshire spędza dnie na kręceniu się po mieście i okolicach i szukaniu sposobów na zabicie czasu lub poczucie się znowu młodym.
Barak 33 radio seriale komediowe British seriale komediowe
Barak 33
7.223110

Co robiłeś w czasie wojny tato? Siedziałem w baraku, nie mogę powiedzieć gdzie, nie mogę powiedzieć czym się zajmowałem, ale to było istotne dla przebiegu wojny.
Benidorm tv sitcom British seriale komediowe
Benidorm
7.211110

Brytyjscy turyści przybywają do słonecznego Benidorm przywożąc ze sobą swoje problemy, ale wyjeżdżając z... zupełnie innymi problemami.
Benny Hill Show program skeczowy British seriale komediowe
Benny Hill Show
8.02110

Show zbudowany wokół Benny Hilla, który na blisko 20 lat stał się najbardziej rozpoznawalnym komikiem z Wielkiej Brytanii. Prosty humor, czasami nieco dziecinny, zwykle niezbyt poprawny politycznie, ale jednocześnie uniwersalnie zabawny.
Beyond Our Ken radio seriale komediowe British seriale komediowe
Beyond Our Ken
6.810110

Radiowy program skeczowy z udziałem m.in. Kennetha Horne’a i Kennetha Williamsa.
Big Business Lark radio seriale komediowe British seriale komediowe
Big Business Lark
4.84110

Radiowy serial, którego akcja toczy się w fikcyjnej firmie Allied British Plastics, której właściciel Sir Charles Boniface i jego syn Frank starają się radzić sobie z wszelkimi zagrożeniami, które mogą doprowadzić do upadku ABP.
Big Train program skeczowy British seriale komediowe
Big Train
3.67110

Program skeczowy prezentujący codzienne sytuacje wykrzywione przez absurdalne poczucie humoru autorów.
Biuro mockumentary British seriale komediowe
Biuro
2.815110

Kamera towarzyszy menedżerowi lokalnej filii firmy papierniczej, który pomimo oczywistego brakuj talentu stara się być liderem swoich pracowników, którzy na wszelkie sposoby starają się radzić sobie z nudą towarzyszącą ich pracy.
Bocznica Parsley radio seriale komediowe British seriale komediowe
Bocznica Parsley
4.414110

Malutka stacja Parsley położona przy rzadko uczęszczanej linii kolejowej jest zarządzana przez pompatycznego Horace’a Hepplewhite’a, który ma do pomocy swojego mało rozgarniętego syna i kilkoro pracowników, na których nie może polegać.
Bonjour la Classe tv sitcom British seriale komediowe
Bonjour la Classe
5.620110

Laurence Didcott, młody i nieco nadgorliwy nauczyciel francuskiego, dołącza do kadry Mansion School, prywatnej szkoły z długimi tradycjami. Jego idealistyczne podejście do nauczania będzie musiało się zmierzyć z realiami prywatnej szkoły.
Booze Cruise film seria komediowa British seriale komediowe
Booze Cruise
6.43110

Grupa sąsiadów planuje krótki wypad do Francji, gdzie planują kupić większą ilość alkoholu korzystając z niższych cen. Wyprawa nie idzie zgodnie z planem, a w dodatku żony, które pozostały w domu mają dla nich kilka niespodzianek.
Bottle Boys tv sitcom British seriale komediowe
Bottle Boys
4.417110

Mleczarze pracujący w Dawson’s Dairies dostarczają mleko mieszkańcom przedmieść Londynu, ale mleko nie jest ich głównym tematem rozmów w stołówce.
Bruiser program skeczowy British seriale komediowe
Bruiser
5.27110

Program skeczowy napisany przez duet David Mitchell i Robert Webb, z pomocą autorów takich, jak Richard Ayoade, Ricky Gervais, Matt Holness oraz James Bachman.
Bufetowe tv sitcom British seriale komediowe
Bufetowe
6.417110

Kobiety pracujące w fabrycznej stołówce gdzieś w Manchesterze mają dużo czasu na rozmowy w trakcie przygotowywania posiłków dla pracowników i mają też wiele tematów do rozmów - każda z nich ma swoje prywatne problemy, z którymi musi się zmierzyć.
Cabin Pressure radio seriale komediowe British seriale komediowe
Cabin Pressure
8.42110

MJN Air, to mała czarterowa linia lotnicza, która poleci wszędzie i z dowolnym ładunkiem stosując jednakowy profesjonalizm i oddanie. A przynajmniej oddanie...
Całuj mnie, Kate tv sitcom British seriale komediowe
Całuj mnie, Kate
6.819110

Kate i Douglas są dwójką psychologów prowadzących własną przychodnię, w której każdego dnia pojawiają się dziwni pacjenci. W dodatku Douglas sam mógłby skorzystać z fachowej pomocy, czyli wszystko spoczywa na barkach Kate.
Catherine Tate Show program skeczowy British seriale komediowe
Catherine Tate Show
3.614110

Program skeczowy prezentujący postaci stworzone przez Catherine Tate i odgrywane przez nią.
Chef! tv sitcom British seriale komediowe
Chef!
3.612110

Gareth Blackstock jest znanym szefem kuchni, który prowadzi swoja restaurację Le Chateau Anglais, która jego zdaniem jest najlepszą francuską restauracją w Anglii, jeżeli nie na świecie. Nic zatem dziwnego, że Gareth nie jest osobą, z którą łatwo jest pracować.
Chelmsford 123 tv sitcom British seriale komediowe
Chelmsford 123
8.423110

Rzymianin Aulus Paulinus zostaje ukarany przez cesarza, Hadrian daje mu najgorsze zajęcie, jakie tylko może znaleźć w całym imperium - mianuje go nowym gubernatorem prowincji Brytania. Aulus słyszał plotki na temat tego miejsca i wcale mu się ten przydział nie podoba.
Cienka niebieska linia tv sitcom British seriale komediowe
Cienka niebieska linia
9.221110

Niewielki posterunek policji w miasteczku Gasforth i policjanci, którzy każdego dnia są elementem cienkiej niebieskiej linii pomiędzy dobrem i złem.
Co ludzie powiedzą? tv sitcom British seriale komediowe
Co ludzie powiedzą?
8.016110

Hiacynta Bukiet i jej wiecznie ciemiężony mąż Richard robią wszystko, co tylku Hiacynta uważa za niezbędne, aby uchodzili za członków wyższych sfer.
Cokolwiek legalnego radio seriale komediowe British seriale komediowe
Cokolwiek legalnego
6.016110

Dwaj dżentelmeni po tym, jak zostali zwolnieni przez swoje firmy wpadają na pomysł, który może odmienić ich życia.
Cudowny dzieciak tv sitcom British seriale komediowe
Cudowny dzieciak
7.213110

Frank Spencer nie jest przeciętnym człowiekiem - wszystko, czego dotknie psuje się, rozpada na kawałki albo zajmuje ogniem. Mimo wszystko udało mu się znaleźć kobietę, która poślubiła go i stale go wspiera nawet pomimo tego, że nie jest w stanie utrzymać żadnej posady.
Czarna Żmija tv sitcom British seriale komediowe
Czarna Żmija
1010110

Historyczna saga o losach Edmunda Czarnej Żmiji i jego potomków w różnych epokach historii Brytanii. Jego typowa postać, to sprytny, bezwzględny i pozbawiony sumienia człowiek, który niecofnie się przed niczym aby osiągnąć swój cel, zwłaszcza w polityce.
Czerwony Karzeł tv sitcom British seriale komediowe
Czerwony Karzeł
8.84110

Ostatni żyjący człowiek, istota, która wyewoluowała z jego kota, hologram innego członka załogi i android - cała czwrórka tkwi na pokładzie statku o nazwie Czerwony Karzeł dryfującego przez pusty kosmos. I tak, to jest serial komediowy.
Dear John tv sitcom British seriale komediowe
Dear John
5.612110

Nauczyciel John Lacey pewnego dnia po powrocie do domu nie zastał w nim swojej żony, a jedynie krótką notkę, że jego małżonka postanowiła zostawić go dla jego najlepszego przyjaciela. John nie potrafi poradzić sobie z nową sytuacją i szuka pomocy w grupie podobnych sobie ludzi.
Detektywi tv sitcom British seriale komediowe
Detektywi
9.612110

Przygody dwójki detektywów, którzy w trakcie swoich śledztw muszą polegać na swoich wątpliwych umiejętnościach, a najczęściej liczyć na łut szczęścia.
Dno tv sitcom British seriale komediowe
Dno
4.815110

Edward i Richard mieszkają wspólnie w mieszkaniu w dzielnicy Hammersmith. Obaj bezrobotni odnajdują spokój i ukojenie w roztrzaskiwaniu rzeczy na kawałki.
Do dzieła film seria komediowa British seriale komediowe
Do dzieła
6.46110

Jedna z najdłuższych w historii serii filmów komediowych oraz parodii ze świetną obsadą. Każdy z filmów miał inną fabułę i inne postaci, ale atmosfera i dialogi pełne dwuznaczności były wspólnymi elementami wszystkich produkcji.
Doktor Martin komediodramat British seriale komediowe
Doktor Martin
6.819110

Doktor Martin Ellingham przenosi się do małego miasteczka Portwenn w Kornwalii, gdzie spędził część dzieciństwa. Na miejscu poznaje dosyć ekscentrycznych sąsiadów i pacjentów, ale o nim samym też nie można powiedzieć, że jest zupełnie typowym lekarzem.
Drop the Dead Donkey tv sitcom British seriale komediowe
Drop the Dead Donkey
8.03110

Stacja telewizyjna GlobeLink News nadająca wiadomości zostaje przejęta przez nowego właściciela, który mianuje Gusa Hedgesa na szefa mającego doglądać interesu. Dziennikarze mają oczywiście całkowitą swobodę... jeżeli będą się stosować do pewnych wskazówek.
Dwa plus dwa tv sitcom British seriale komediowe
Dwa plus dwa
6.814110

Rodzina Porterów, typowa rodzina z przedmieść Londynu, ich codzienne problemy... i niecodzienne sposoby ich rozwiązywania.
Dziedzictwo Reginalda Perrina tv sitcom British seriale komediowe
Dziedzictwo Reginalda Perrina
3.618110

Po śmierci Reginalda Perrina jego rodzina i przyjaciele odkrywają, że pozostawił po sobie sporą sumę pieniędzy, ale aby je odziedziczyć będą musieli zrobić coś niedorzecznego, z czego Reginald byłby dumny.
ElvenQuest radio seriale komediowe British seriale komediowe
ElvenQuest
7.615110

Sam Porter jest autorem powieści fantasy. A przynajmniej do momentu, w którym zaczepiają go ludzie pochodzący z innego świata, którzy szukają Wybrańca, który poprowadzi ich w wyprawie po Miecz Asnagaru.
Embassy Lark radio seriale komediowe British seriale komediowe
Embassy Lark
5.214110

Brytyjska ambasada w fikcyjnym państwie Tratvia z ambasadorem Sir Jeremy Crichton-Bullerem i jego sekretarzem Henrym Pettigrew, którzy niestrudzenie starają się utrzymać dobre stosunki międzie Zjednoczonym Królestwem, Tratvią i innymi ambasadorami (Chin, Związku Radzieckiego i USA).
Father, Dear Father tv sitcom British seriale komediowe
Father, Dear Father
6.419110

Znany autor powieści kryminalnych Patrick Glover nie radzi sobie z pogodzeniem ze sobą pisania i zajmowania się swoimi dwoma córkami, nawet pomimo tego, że nie są one już dziećmi.
Fiddlers Three tv sitcom British seriale komediowe
Fiddlers Three
5.219110

Ralph pracuje w niewielkiej firmie i czuje się sfrustrowany swoim zajęciem i ludźmi, z którymi musi pracować: wymagającym szefem J.J., ustawicznie kombinującym coś na boku Harveyem i nieudolnym podwładnym Osbournem.
Garth Marenghi’s Darkplace mockumentary British seriale komediowe
Garth Marenghi’s Darkplace
5.22110

Garth Marenghi, autor podrzędnych horrorów, przedstawia dzieło swojego życia - serial telewizyjny zatytułowany Darkplace, w którym zagrał zresztą główną rolę. Rzem z producentem i innymi aktorami wspomina to wiekopomne dzieło.
George i Mildred tv sitcom British seriale komediowe
George i Mildred
5.611110

George i Mildred Roper wyprowadzają się ze swojego starego domu i przenoszą do bardziej ekskluzywnego otoczenia, ale ich sąsiada nie cieszy wizja takiego towarzystwa.
Get Some In! tv sitcom British seriale komediowe
Get Some In!
5.623110

W roku 1955 nowa grupa rekrutów trafia do bazy Royal Air Force w Skelton, gdzie mają rozpocząć służbę. Tutaj poznają też kaprala Marsha, który spowoduje, że będą żałować tego, że się urodzili.
Gogowie tv serial animowany British seriale komediowe
Gogowie
5.623110

Dawno, dawno temu, kiedy dinozaury rządziły na świecie grupa naszych przodków walczyła o przetrwanie w nieprzyjaznym otoczeniu.
Good Life tv sitcom British seriale komediowe
Good Life
5.24110

Tom Good decyduje się diametrialnie zmienić swoje życie - porzuca pracę i wraz z żoną zamienia ich dom na przedmieściach w samowystarczalną, małą farmę.
Goodnight Sweetheart tv sitcom British seriale komediowe
Goodnight Sweetheart
4.819110

Serwisant telewizorów Gary Sparrow mieszka wraz z żoną w Londynie w latach 1990-tych. Przypadkiem odkrywa portal przez który przenosi się lat 1940-tych i z powrotem. Co prawda są to czasy wojny i niemieckie bombowce stanowią stałe zagrożenie, ale Gary ma szczególny powód, aby wracać - barmankę Phoebe.
Growing Pains of PC Penrose tv sitcom British seriale komediowe
Growing Pains of PC Penrose
5.68110

Posterunkowy Penrose dołącza do lokalnego posterunku policji w górniczym miasteczku, gdzie bierze go pod swoje skrzydła sierżant Flagg i przekazuje mu podstawową wiedzę. Wkrótce Penrose przekona się, że praca policjanta jest bardziej skomplikowana niż się spodziewał.
Hale i Pace program skeczowy British seriale komediowe
Hale i Pace
8.44110

Kolejny wspaniały duet brytyjskich komików - Gareth Hale i Norman Pace - występujących razem przez 10 lat i zakończyli swój program nadal ciesząc się sporą populanością, co jest rzadkością.
Hancock’s Half Hour radio seriale komediowe British seriale komediowe
Hancock’s Half Hour
4.46110

Jeden z pierwszych radiowych sitcomów, później przekształcony w serial telewizyjny. Co tydzień komik Tony Hancock prezentował inną historię, ale główni bohaterowie zazwyczaj byli w podobnej sytuacji - przygnębieni i starający się coś zmienić w swoim życiu.
Hancock’s Half Hour tv sitcom British seriale komediowe
Hancock’s Half Hour
4.812110

Jeden z pierwszych sitcomów w brytyjskiej telewizji - co tydzień Tony Hancock prezentował inną historię, w której życie jego bohatera nagle rozpadało się na kawałki, zazwyczaj nie bez pomocy krętacza Sida Jamesa.
Hi-De-Hi tv sitcom British seriale komediowe
Hi-De-Hi
6.016110

Profesor archeologii zostaje kierownikiem rozrywki w obozie wakacyjnym, gdzie szybko zaczyna się czuć jak ryba wyjęta z wody.
Hot Metal tv sitcom British seriale komediowe
Hot Metal
6.04110

Ekscentryczny miliarder Twiggy Rathbone zostaje nowym wacicielem The Crucible, do blu nudnego, ale rzetelnego dziennika. Rathbone planuje zmieni go w tabloid, ale aby utrzyma pozory pozostawia na stanowisku poprzedniego redaktora naczelnego Harolda Stringera. Szybko okazuje si, e Strnger ma by tylko marionetk.
Hotel na peryferiach tv sitcom British seriale komediowe
Hotel na peryferiach
6.015110

Po wielu latach dziaalnoci sklep Grace Brothers zostaje zamknity w zwizku ze mierci "modego" Pana Grace, a zatrudnieni jeszcze nieliczni pracownicy otrzymuj niepokojc wiadomo - ich fundusz emerytalny tak naprawd nie istnieje. Ale jest jeszcze dla nich pewna nadzieja...
Hotel Zacisze tv sitcom British seriale komediowe
Hotel Zacisze
1011110

Niewielki hotel w Torquay prowadzony przez Basila Fawlty, ktry jest nieszczliwy w maestwie, nie cierpi swojej pracy, nie cierpi swoich klientw i nie cierpi bycia hotelarzem. Nawet nie wspominajc, e nie ma pojcia co znaczy zadowolenie klientw.
How Do You Want Me? tv sitcom British seriale komediowe
How Do You Want Me?
5.21110

Komik Ian Lyons zostawia swoją londyńską karierę, aby wraz ze swoją dopiero co poślubioną żoną przenieść się do wioski, z której ona pochodzi.
Hyperdrive tv sitcom British seriale komediowe
Hyperdrive
6.420110

Załoga statku kosmicznego HMS Camden Lock każdego dnia staje naprzeciw wyzwania, jakim jest ochrona brytyjskich interesów ekonomicznych w zmieniającej się stale galaktyce. Głównie podróżują pomiędzy systemami słonecznymi i rozdają materiały promocyjne na temat inwestowania w Doncaster albo Norwich.
Imperium Brittasa tv sitcom British seriale komediowe
Imperium Brittasa
6.85110

Gordon Brittas prowadzi miejski ośrodek sportu, ale niestety jego brak taktu i umiejętności interpersonalnych stale wpędza go w kłopoty. Jako menedżer zazwyczaj zawodzi, ale jego pracownicy starają się jakoś wybrnąć z sytuacji.
Is It Legal? tv sitcom British seriale komediowe
Is It Legal?
8.02110

Niewielka kancelaria adwokacka Lotus, Spackman & Phelps to zespół ludzi o bardzo wyrazistych charakterach, chociaż nie koniecznie w pozytywnym sensie tego słowa.
It Ain’t Half Hot Mum tv sitcom British seriale komediowe
It Ain’t Half Hot Mum
6.87110

Żołnierze Royal Artillery Depot Concert Party występujący dla brytyjskich oddziałów w roku 1945 w Deolali w Indiach muszą stawić czoła zagrożeniu ze strony Japończyków, upałom i rewoltom wśród Hindusów, ale nic ich tak nie przeraża jak ich sierżant Williams.
It’s a Fair Cop radio seriale komediowe British seriale komediowe
It’s a Fair Cop
6.815110

Były brytyjski policjant przedstawia historie ze swojej kariery, zapraszając do udziału publiczność.
Jak się robi olimpiadę? mockumentary British seriale komediowe
Jak się robi olimpiadę?
4.423110

Kamery dokumentują sukcesy i wpadki (chociaż głównie wpadki) ekipy stojącej za organizacją olimpiady w Londynie w roku 2012.
Jaś Fasola program skeczowy British seriale komediowe
Jaś Fasola
8.420110

Niewerbalny humor w wykonaniu Rowana Atkinsona w roli najpopularniejszego nieudacznika na świecie - Jaś Fasola mieszka w niewielkim domku na przedmieściach, ma problemy z radzeniem sobie z nawet najbardziej prozaicznymi problemami, ale zawsze znajduje najbardziej niezwykłe metody rozwiązywania ich.
Job Lot tv sitcom British seriale komediowe
Job Lot
6.021110

Trish Collingwood jest kierowniczk centrum biura obsugi bezrobotnych, ale jej entuzjazm do pracy nie przekada si na podejcie jej pracownikw do interesantw.
Każdy z każdym tv sitcom British seriale komediowe
Każdy z każdym
6.47110

Niełatwe relacje pomiędzy ludźmi, którzy spotykają się, spotykali się ze sobą w przeszłości lub też chcieliby się spotykać - szóstka przyjaciół dzieli się swoimi poglądami na związki.
Kawałek Fry’a i Laurie’ego program skeczowy British seriale komediowe
Kawałek Fry’a i Laurie’ego
8.019110

Program skeczowy prezentujący postaci stworzone przez Stephena Fry’a i Hugh Laurie’ego.
Kochaj bliźniego swego tv sitcom British seriale komediowe
Kochaj bliźniego swego
5.214110

Życie mieszkającej na przedmieściu rodzyn zmienia się, kiedy ich nowymi sąsiadami zostaje małżeństwo o ciemnym kolorze skóry.
Kowboje tv sitcom British seriale komediowe
Kowboje
6.42110

Joe Jones, jeszcze niedawno sprzedawał samochody, ale teraz postanowił zająć się branżą budowlaną. Zatrudnia więc najlepszych ludzi... na jakich go stać. A jest na granicy bankructwa.
Kröd Mändoon i Gorejąca Klinga Ognia tv sitcom British seriale komediowe
Kröd Mändoon i Gorejąca Klinga Ognia
6.88110

Kröd Mändoon, posiadacz Gorejącej Klingi Ognia, dołącza do rebeliantów, którzy starają się obalić panowanie tyrana Kanclerza Dongalora.
Kryptonim Prosiaczek tv sitcom British seriale komediowe
Kryptonim Prosiaczek
5.624110

Wykładowca uniwersytecki Peter Chapman dostaje ofertę pracy dla MI5 jako ekspert techniczny, ale nie zgadza się, woli trzymać się swojego spokojnego życia. Jednakże MI5 ma problem z zaakceptowaniem jego odmowy.
Księgarnia Black Books tv sitcom British seriale komediowe
Księgarnia Black Books
6.016110

Bernard Black jest właścicielem małej, staroświeckiej księgarni, która ledwo zarabia na siebie, głównie dzięki umiejętnościom interpersonalnym Bernarda... a raczej ich brakiem. Do pomocy w sklepie zatrudnia Manny’ego, którego przyjazna natura działa mu na nerwy.
KYTV tv sitcom British seriale komediowe
KYTV
9.214110

Satyra na współczesne stacje telewizyjne, gdzie sukces komercyjny jest istotniejszy od jakości oferowanych programów. Nowy kanał satelitarny KYTV rozpoczyna nadawanie oferując co tydzień program na zupełnie inny temat - od Unii Europejskiej do seksu i od II wojny światowej po religię.
Latający Cyrk Monty Pythona program skeczowy British seriale komediowe
Latający Cyrk Monty Pythona
1012110

Legendarny skeczowy show autorstwa grupy brytyjskich komików - surrealistyczne historie, niepowtarzalne postaci i kompletny brak szacunku dla wszelkich świętości.
Life of Riley tv sitcom British seriale komediowe
Life of Riley
3.610110

Świeżo poślubieni Maddy i Jim rozpoczynają nowe życie pod jednym dachem wraz z dziećmi z poprzednich związków.
Likely Lads tv sitcom British seriale komediowe
Likely Lads
5.68110

Terry i Bob dzielą wspólne mieszkanie, ale też wspólne hobby - dziewczyny. Nie, żeby byli szczególnie dobrymi podrywaczami...
Lokatorzy tv sitcom British seriale komediowe
Lokatorzy
7.611110

Dwie współlokatorki, Chrissy i Jo, zgadzają się, aby dzielić mieszkanie z uczącym się na kucharza Robinem. Stawiają tylko dwa warunki - ma dla nich gotować i trzymać ręce przy sobie. Z pierwszym nie ma problemu, gorzej z drugim warunkiem.
Życie na Jaju radio seriale komediowe British seriale komediowe
Życie na Jaju
6.011110

Jajo, najbardziej niedostępne więzienie w Wielkiej Brytanii, położone pośrodku oceanu na starożytnym jajku.
Średniaki tv sitcom British seriale komediowe
Średniaki
8.411110

Po rozwodzie rodziców Will przenosi się z prywatnej szkoły do publicznej, gdzie poznaje trójkę nowych przyjaciół... równie dziwacznych jak on sam.
Świat sportu Trevora tv sitcom British seriale komediowe
Świat sportu Trevora
4.47110

Trevor Heslop jest współwłaścicielem niewielkiej agencji reprezentującej interesy sportowców i każdego dnia musi się mierzyć z nietypowymi wymaganiami klientów.
Mała Brytania program skeczowy British seriale komediowe
Mała Brytania
6.018110

Skeczowy show, w którym para komików Matt Lucas i David Walliams używając różnych przebrań i różnych postaci pokazują stereotypy tkwiące w Brytyjczykach oraz wyśmiewają tematy tabu.
Mała Brytania w Ameryce program skeczowy British seriale komediowe
Mała Brytania w Ameryce
4.015110

Krótka seria programów Małej Brytanii przeznaczona na rynek amerykański - trochę znanych postaci, trochę zupełnie nowych, ale jak zwykle brak zahamowań przez kontrowersyjnymi tematami.
Mój bohater tv sitcom British seriale komediowe
Mój bohater
6.825110

Thermoman, to superbohater pochodzący z planety Ultron. Kiedy nie ratuje Ziemi staje się Georgem Sunday - przeciętnym mężem i ojcem, ale wkrótce przekonuje się, że nie jest łatwo pogodzić ze sobą obowiązki superbohatera i opiekę nad rodziną.
Mówi Alan Partridge tv sitcom British seriale komediowe
Mówi Alan Partridge
4.421110

Alan Partridge pracuje w lokalnej stacji radiowej w Norwich, ale aspiruje do znacznie ważniejszych stanowisk. Tyle tylko, że jego tendencja do mówienia tego, co myśli zawsze pakuje go w kłopoty.
Mężczyzna kontra pszczoła tv sitcom British seriale komediowe
Mężczyzna kontra pszczoła
2.819110

Trevor Bingley, rozwiedziony pechowiec, dostaje szansę na rozpoczęcie nowej pracy opiekuna domu dla bogatej pary, co nie kończy się dobrze.
Mighty Boosh tv sitcom British seriale komediowe
Mighty Boosh
6.83110

Serial o bardzo wyjątkowym stylu - Julian Barratt i Noel Fielding pomieszali ze sobą komedię, fantastykę, muzykę i taniec.
Mike Bassett, menedżer tv sitcom British seriale komediowe
Mike Bassett, menedżer
6.022110

Po sukcesie, jaki odniósł z reprezentacją Anglii Mike Bassett przyjmuje nowe wyzwanie - zostaje menedżerem lokalnego klubu Wirral County, w którym niegdyś grał jego ojciec. Nie zdaje sobie sprawy na jak wielkie wyzwanie się zdecydował.
Mind Your Language tv sitcom British seriale komediowe
Mind Your Language
8.017110

Nauczyciel języka angielskiego przyjmuje posadę wykładowcy na kursie "angielski dla obcokrajowców", ale jego młodzieńczy entuzjazm szybko zanika, kiedy dociera do niego z jakimi problemami będzie musiał się zmierzyć.
Miranda tv sitcom British seriale komediowe
Miranda
8.015110

Miranda jest trzydziestoparoletnią dziewczyną (wbrew powszechnemu przekonaniu jest dziewczyną), która prowadzi sklep ze śmiesznymi rzeczami i stara się nie brać życia zbyt poważnie.
Moja rodzinka tv sitcom British seriale komediowe
Moja rodzinka
7.619110

Typowa angielska rodzina z przedmieścia - dentysta Ben, jego żona Susan i trójka rozkosznych dzieci. Problem polega na tym, że żadne z nich nie bardzo przepada za pozostałymi.
Morecambe i Wise Show program skeczowy British seriale komediowe
Morecambe i Wise Show
6.410110

Show Morecambe i Wise, to mieszanina skeczy, piosenek i znanych aktorów gościnnie występujących w wyjątkowo złych sztukach autorstwa Erniego Wise.
Nareszcie Show 1948 program skeczowy British seriale komediowe
Nareszcie Show 1948
8.87110

Program skeczowy stworzony przez komików, dla których był początkiem wielkiej kariery - wśród autorów byli Tim Brooke-Taylor, Graham Chapman, John Cleese i Marty Feldman.
Nareszcie Smith i Jones program skeczowy British seriale komediowe
Nareszcie Smith i Jones
6.88110

Program skeczowy pary komików, Mela Smitha i Griffa Rhys Jonesa, którzy rozpoczęli współpracę po wspólnych występach w Not the Nine O’Clock News i tworzyli komedie przez następnych 20 lat.
Nasz człowiek w parlamencie tv sitcom British seriale komediowe
Nasz człowiek w parlamencie
6.815110

Alan B’Stard zostaje nowym posłem Partii Konserwatywnej i szybko pokazuje swoją prawdziwą twarz - pozbawioną zasad moralnych, skrupułów i sumienia. Ale w przypadku polityka to nie koniecznie muszą być wady, przynajmniej jego zdaniem.
Nasz sklepik tv sitcom British seriale komediowe
Nasz sklepik
7.210110

Mały sklepik na przedmieściach jednego z angielskich miast i jego skąpy właściciel, Arkwright, który wszędzie widzi tylko koszty, a zwłaszcza w swoim siostrzeńcu Granvillu, który rozwozi zamówienia i ma czelność domagania się codziennie jedzenia!
Navy Lark radio seriale komediowe British seriale komediowe
Navy Lark
4.816110

Radiowy serial komediowy o załodze brytyjskiego okrętu wojennego HMS Troutbridge, która ze wszystkich sił stara się unikać przepracowania.
Never Mind the Quality, Feel the Width tv sitcom British seriale komediowe
Never Mind the Quality, Feel the Width
4.46110

Dwójka krawców prowadzi wspólnie pracownię - Manny Cohen jest Żydem, a Patrick Kelly irlandzkim katolikiem, ale nigdy nie pozwalają, aby religia stanęła na przeszkodzie dobrej kłótni.
Nie czekaj tv sitcom British seriale komediowe
Nie czekaj
5.624110

Dwaj doktorzy Latimer - ojciec i syn - mają problemy w swoich związkach, co zmusza ich do zamieszkania razem. Prowadzi to do wielu napięć, gdyż ich podejście do życia jest diametralnie różne.
Nie ma mitu bez kitu tv sitcom British seriale komediowe
Nie ma mitu bez kitu
5.613110

Zestaw opowieści stylizowanych na lata 1930 autorstwa Michaela Palina i Terry’ego Jonesa. Każdy odcinek zawiera inną historię, inne postaci, ale mają jeden element wspólny - każda z opowieści jest nieco naciągana.
Niegrzeczni faceci tv sitcom British seriale komediowe
Niegrzeczni faceci
8.025110

Gary Strang jest dziecinny, nieodpowiedzialny i ma swój styl radzenia sobie z problemami - z piwem w jednej ręce i drugim piwem w drugiej. Jego współlokator Tony podziela jego hobby i jego poglądy na temat życia, kobiet, związków...
Nightingales tv sitcom British seriale komediowe
Nightingales
6.421110

Trzej nocni ochroniarze w biurowcu - Carter, Bell i Sarge - mają jedno z najnudniejszych zajęć na świecie, ale każdej nocy przytrafia im się coś niezwykłego.
Not the Nine O’Clock News program skeczowy British seriale komediowe
Not the Nine O’Clock News
7.613110

Program skeczowy z gwiazdorską obsadą - Rowan Atkinson, Mel Smith oraz Griff Rhys Jones.
Och, ojcze! tv sitcom British seriale komediowe
Och, ojcze!
6.015110

Urodzony pechowiec Ojciec Dominik opuszcza mury klasztoru, by zostać księdzem katolickim w małej parafii. Ojciec Harris wita swojego nowego wikarego z nadzieją w sercu, ale ten stan nie potrwa długo.
Ochroniarz królowej tv sitcom British seriale komediowe
Ochroniarz królowej
4.423110

Były wojskowy, który służył w Irlandii Północnej teraz jest jednym ze strażników Buckingham Palace... a dokładniej parkingu przy pałacu. Ale mimo to nowe obowiązki są dla niego nie lada wyzwaniem, jak zresztą dla pozostałych strażników.
Odd Man Out tv sitcom British seriale komediowe
Odd Man Out
4.015110

Neville Sutcliffe, właściciel smażalni ryb w Blackpool, dziedziczy fabrykę cukierków w Littlehampton, a także dowiaduje się, że ma przyrodnią siostrę.
Odsiadka tv sitcom British seriale komediowe
Odsiadka
8.89110

Młody Lennie Godber trafia do więzenia Slade Prison za włamanie. Ma na tyle szczęścia, że będzie dzielił celę z recydywistą Normanem Fletcherem, który pomoże mu odnaleźć się w nowym otoczeniu.
Oh, bracie! tv sitcom British seriale komediowe
Oh, bracie!
4.416110

Brat Dominik jest dobrodusznym człowiekiem, który nie może nic poradzić na to, że ma po prostu pecha. Zakon, w którym przebywa musiał utworzyć specjalny fundusz na pokrycie kosztów jego wypadków...
On the Buses tv sitcom British seriale komediowe
On the Buses
6.018110

Stan Butler pracuje jako kierowca autobusu, a jego najlepszy przyjaciel Jack Harper jeździ razem z nim jako konduktor. Znają wszelkie triki i wszelkie metody aby uniknąć pracy, ale kontroler Blake nie spocznie póki nie przyłapie ich na nieuczciwości.
Oops, apokalipsa tv sitcom British seriale komediowe
Oops, apokalipsa
7.217110

Szach Iranu musi uciekać ze swojej ojczyzny i szuka schronienia w Europie. Amerykanie i Rosjanie widzą w tym szansę na realizację swoich planów. Ich knowania mogą doprowadzić do wojny nuklearnej.
Operacja Good Guys mockumentary British seriale komediowe
Operacja Good Guys
6.83110

Operacja Good Guys, to specjalny oddział policji, który powstał, aby... Tego jeszcze nie rozgryźli jakie jest ich przeznaczenie.
Palarnia tv sitcom British seriale komediowe
Palarnia
6.88110

Grupa współpracowników spotyka się w firmowej palarni, gdzie obowiązuje tylko jedna zasada - "żadnych rozmów o pracy", więc rozmawiają o wszystkim innym.
Pan dzwonił, milordzie? tv sitcom British seriale komediowe
Pan dzwonił, milordzie?
8.014110

Życie w latach 1920-tych wcale nie było prostsze niż nasze własne - wystarczy spojrzeć na dom Lorda Meldruma, jego rodzinę i służbę.
Panowie z ministerstwa radio seriale komediowe British seriale komediowe
Panowie z ministerstwa
8.45110

Fikcyjny Departament Generalnej Pomocy powstał aby pomagać innym ministerstwom w nierzadko trywialnych sprawach, Niekompetentni urzędnicy, którzy kierują nim wpadają w kłopoty za każdym razem, kiedy starają się wykonywać swoją pracę, ale najczęściej starają się tylko wyglądać jakby wykonywali jakąś pracę.
Parada humoru program skeczowy British seriale komediowe
Parada humoru
9.612110

Skeczowy program stworzony przez grupę komików zgromadzonych wokół Charliego Higsona i Paula Whitehouse’a.
Pastor na obcasach tv sitcom British seriale komediowe
Pastor na obcasach
8.86110

Życie parafian z Dibley nagle zmienia się, kiedy ich stary pastor umiera, a biskup przysyła nowego duszpasterza, który jest młodszy, w lepszej kondycji, z lepszą prezencją i... przeciwnej płci. Żeński pastor? Mieszkańcy muszą się przyzwyczaić do tej zmiany.
Peep Show tv sitcom British seriale komediowe
Peep Show
6.418110

Mark pracuje w biurze firmy ubezpieczeniowej, jest odpowiedzialny, rzetelny i nudny. Jeremy, to bezrobotny domorosły muzyk, który jest przeciwieństwem Marka. Dzielą wspólne mieszkanie i w pewien sposób uzupełniają się nawzajem.
Phoenix Nights tv sitcom British seriale komediowe
Phoenix Nights
7.222110

Brian Potter, to jeżdżący na wózku, dumny właściciel klubu o nazwie Phoenix mieszczącego się w Bolton. Jego lokal oferuje szeroką paletę rozrywek - od bingo i koncertów folkowych po mechanicznego byka i pokazy jasnowidzów.
Pobłogosław mnie, ojcze tv sitcom British seriale komediowe
Pobłogosław mnie, ojcze
4.81110

Młody ksiądz Neil Boyd przybywa na swoją pierwszą placówkę - niewielką parafię Saint Jude pod Londynem, gdzie doświadczony ojciec Duddleswell wprowadzi go w arkana bycia kapłanem.
Pod czułą opieką tv sitcom British seriale komediowe
Pod czułą opieką
6.022110

Początkujący lekarz, doktor Flynn, rozpoczyna pracę w państwowym szpitalu South Middlesex, gdzie poznaje realia publicznej służby zdrowia.
Probówki do wynajęcia tv sitcom British seriale komediowe
Probówki do wynajęcia
7.219110

Pracownicy laboratorium w St Dunstan’s University to zbiór nietypowych postaci i charakterów - od ekscentrycznego profesora, laureata Nobla, po pochodzącą z Holandii dziekan mogącą z nim konkurować w dziwactwach.
Prosimy nie regulować odbiorników program skeczowy British seriale komediowe
Prosimy nie regulować odbiorników
6.411110

Program skeczowy stworzony przez czołowych brytyjskich komików swojego pokolenia, m.in. Davida Jasona, Michaela Palina, czy Terry’ego Jonesa. Program na starcie skierowany był głównie do dzieci i młodzieży, ale wkrótce okazało się, że większość publiczności stanowią dorośli widzowie.
Proszę notować, panie Jones tv sitcom British seriale komediowe
Proszę notować, panie Jones
5.621110

Graham Jones jest ewenementem - męskim sekretarzem pracującym dla zajmującej wysokie stanowisko menedżerki, Joan Warner. Niestety nie potrafi ona oddzielić swojego życia prywatnego od zawodowego.
Przepraszam za określenie tv sitcom British seriale komediowe
Przepraszam za określenie
5.214110

Leonard Swindley zostaje zastępcą menedżera domu handlowego Dobson & Hawks. Ustawicznie znajduje się pomiędzy młotem a kowadłem starając się sprostać oczekiwaniom kierownictwa pomimo oporów załogi.
Przepraszam! tv sitcom British seriale komediowe
Przepraszam!
7.210110

41-letni bibliotekarz Timothy mieszka z rodzicami, despotyczną matką i uległym jej ojcem. Matka cały czas widzi w Timie swojego malutkiego syna, a każda jego próba usamodzielnienia się zostaje pokrzyżowana przez knowania matki.
Przepraszam, przeczytam to jeszcze raz radio seriale komediowe British seriale komediowe
Przepraszam, przeczytam to jeszcze raz
6.812110

Skeczowy show z udziałem m.in. Johna Cleese’a i Tima Brooke-Taylora parodiujący audycje radiowe w stylu znanym z takich produkcji, jak At Last 1948 Show, a czasami nawet Latającego Cyrku Monty Pythona.
Radio Active radio seriale komediowe British seriale komediowe
Radio Active
6.817110

Stacja Radio Active oferuje szeroką gamę rozrywki - od relacji sportowych do polityki i od religii do rozterek sercowych. A wszystko to w wydaniu nie koniecznie kompetentnych prowadzących.
Rag Trade tv sitcom British seriale komediowe
Rag Trade
4.818110

Menedżer niewielkiej firmy produkującej ubrania nie potrafi zapanować nad pracującymi dla niego szwaczkami, zwłaszcza szefową związku zawodowego Paddy, która wykorzystuje każdą szansę aby uzyskać coś dla swoich członkiń.
Rising Damp tv sitcom British seriale komediowe
Rising Damp
7.218110

Skąpy Rigsby, właściciel niewielkiej kamienicy, stara się przekonać na ile uda mu się obniżyć standard życia jego lokatorów. Młodzi studenci Alan i Philip nie pozostają mu dłużni i wykorzystują każdą okazję, aby Rigsby wyszedł na idiotę.
Robin’s Nest tv sitcom British seriale komediowe
Robin’s Nest
5.610110

Robin Tripp po wyprowadzce od Roperów (serial Man About the House) wraz narzeczoną, Victorią, zaczyna nowe życie w niewielkim mieszkanku położonym nad restauracją. Budynek należy do ojca Victorii, dzięki czemu Robin wreszcie będzie mógł otworzyć swój własny lokal.
Rovers tv sitcom British seriale komediowe
Rovers
4.02110

Redbridge Rovers FC, grający w amatorskiej lidze drużyna piłkarska, walczy o utrzymanie, ale jedno, czego im nie brakuje, to oddani fani. A dokładniej kilku oddanych fanów.
Spaced tv sitcom British seriale komediowe
Spaced
6.41110

Tim i Daisy poznają się przypadkowo w kawiarni w trakcie, kiedy oboje szukają nowego mieszkania. Z czasem zostają przyjaciółmi, ale kiedy pojawia się szansa na własne lokum postanawiają udawać parę, aby tylko dostać to mieszkanie.
Sprzedawcy tv sitcom British seriale komediowe
Sprzedawcy
4.85110

Sklep z narzędziami gdzieś w Londynie, a w środku czwórka nietypowych facetów - student Steve, dziwak Kenny, weteran Rex oraz Mike, który jest znudzony swoim życiem.
Stacyjka Hatley tv sitcom British seriale komediowe
Stacyjka Hatley
4.813110

W 1963 roku nowy zwierzchnik British Railways, doktor Beeching, podjął decyzję o zamknięciu dużej ilości nierentownych linii kolejowych. Pracownicy na stacji Hatley obawiają się o swoją przyszłość.
Steptoe i Syn tv sitcom British seriale komediowe
Steptoe i Syn
6.41110

Ojciec i syn prowadzą rodzinny interes polegający na kupowaniu i sprzedawaniu rupieci, ale w żaden sposób nie potrafią porozumieć się ze sobą - ojciec jest marudny i boi się wszelkich zmian, a syn chciałby od życia czegoś więcej.
Sto pociech tv sitcom British seriale komediowe
Sto pociech
6.422110

Pete i Sue mają trójkę cudownych dzieci. A przynajmniej wydają się cudowne jeżeli nie musisz spędzać z nimi każdego dnia - w ich domu wychowanie dzieci, to wieczna walka o przejęcie kontroli.
Stuff program skeczowy British seriale komediowe
Stuff
6.03110

Komik Alexei Sayle jako bohater jego własnego programu - mieszaniny skeczy i monologów.
Szlachetnie urodzona tv sitcom British seriale komediowe
Szlachetnie urodzona
5.27110

Po śmierci męża dziedziczka Audrey fforbes-Hamilton jest zmuszona sprzedać rodową posiadłość i przenieść się do położonego nieopodal małego domku. Ale najbardziej denerwuje ją to, że nowym właścicielem i panem na włościach został nowobogacki właściciel sieci supermarketów.
Tak, panie ministrze tv sitcom British seriale komediowe
Tak, panie ministrze
9.28110

Polityk Jim Hacker zostaje ministrem w Ministerstwie Spraw Administracyjnych i rozpoczyna swoją batalię z biurokracją w ministerstwie i Służbie Cywilnej.
Tak, panie premierze tv sitcom British seriale komediowe
Tak, panie premierze
8.84110

Przez zadziwiający zbieg okoliczności Jim Hacker staje się czarnym koniem w wyścigu do fotela premiera Wielkiej Brytanii. Zamienia swoje ministerstwo na świat wielkiej dyplomacji.
Tak, panie premierze 2013 tv sitcom British seriale komediowe
Tak, panie premierze 2013
6.012110

Współczesny aneks do klasycznego sitcomu "Tak, panie premierze" - James Hacker stawia czoło kryzysowi ekonomicznemu w Europie i Szkotom domagającym się odłączenia od Wielkiej Brytanii.
Technicy-magicy tv sitcom British seriale komediowe
Technicy-magicy
7.26110

Dwójka informatyków pracujących w dużej korporacji pewnego dnia zostaje postawiona w dziwnym położeniu - nowozatrudniona kobieta, która nie ma pojęcia o komputerach zostaje ich zwierzchnikiem. Ale ta zmiana może być dla nich zbawienna.
That Mitchell and Webb Look program skeczowy British seriale komediowe
That Mitchell and Webb Look
7.616110

Program skeczowy pary komików Robert Webb i David Mitchell.
The Dustbinmen tv sitcom British seriale komediowe
The Dustbinmen
5.617110

Ekipa numer 3 - czterech kompletnie różnych ludzi, którzy mają ze sobą wspólną jedną istotną cechę: zamiłowanie do unikania pracy i pożytkowania czasu na szukanie sposobów dorobienia pieniędzy bez wysiłku.
The Mitchell and Webb Situation program skeczowy British seriale komediowe
The Mitchell and Webb Situation
3.613110

Duet komików David Mitchell i Robert Webb w swoim pierwszym solowym projekcie - programie skeczowym pokazującym urywki z życia różnych ludzi, od nieudolnych pisarzy po szczęśliwych trampów.
The Sofa of Time radio seriale komediowe British seriale komediowe
The Sofa of Time
6.421110

Dwaj życiowi nieudacznicy, Milford i Parker, właśnie stracili pracę w fabryce mebli w Londynie, ale kiedy sprzątali swoje jego szafki Milford znalazł portal prowadzący do równoległego świata, w którym jest on Wybrańcem, który wyzwoli naród od złego tyrana.
The Steam Video Company tv sitcom British seriale komediowe
The Steam Video Company
7.210110

Serial prezentujący parodie dobrze znanych historii, ale z pewną drobną zmianą... a często bardzo dużą zmianą w porównianiu z oryginałem.
The Thick of It mockumentary British seriale komediowe
The Thick of It
6.89110

Departament Spraw Socjalnych jest kierowany przez niezbyt rozgarniętych ludzi pod wodzą nieco guzdrałowatego ministra. Na szczęście zawsze mogą liczyć na eksperta PR Malcolma Tuckera, który udzieli im ojcowskiej rady lub... wystraszy nie na żarty.
The Wackers tv sitcom British seriale komediowe
The Wackers
4.014110

Clarcksonowie, to dosyć typowa liverpoolska rodzina - mieszkają w malutkim domu z czerwonej cegły, w którym nie ma miejsca na prywatność. Głowa rodziny Billy Clarkson właśnie wraca z 2-letniego rejsu na statku handlowym. A przynajmniej oficjalnie, bo nieoficjalnie spędził ostatnie miesiące w więzieniu...
Trollied tv sitcom British seriale komediowe
Trollied
6.45110

Sceny z codziennego życia załogi supermarketu Valco w Watford - łagodnego menedżera Gavina, jego neurotycznej asystentki Julie, leniwych pracowników i niemiłych klientów.
Tu David Lander mockumentary British seriale komediowe
Tu David Lander
7.220110

David Lander jest dziennikarzem śledczym każdego tygodnia tropiącym nową aferę lub skandal, chociaż nie zawsze z dobrym rezultatem.
Tylko gdy się śmieję tv sitcom British seriale komediowe
Tylko gdy się śmieję
6.04110

Trzej hipochondrycy: Roy Figgis, Norman Binns i Archie Glover, zostają umieszczeni na jednym oddziale szpitala, gdzie starają się znaleźć sobie jakieś zajęcie zanim lekarze odkryją co im dolega.
Tylko głupcy i konie tv sitcom British seriale komediowe
Tylko głupcy i konie
8.419110

Del Trotter prowadzi rodzinny interes o nazwie Trotters Independent Traders, ale stara się unikać wszelkich formalności takich, jak zezwolenia, podatki, czy też etyka. Cały biznes sprowadza się do jego zagraconego mieszkania i trójkołowca w charakterze firmowej furgonetki.
Up Pompeii tv sitcom British seriale komediowe
Up Pompeii
7.617110

Serial przedstawiający antyczne Popmeje oczami Lurcio, służącego w domu senatora Ludicrusa Sextusa, gdzie każdy dzień przynosi same niespodzianki.
Upadek i wzlot Reginalda Perrina tv sitcom British seriale komediowe
Upadek i wzlot Reginalda Perrina
8.817110

Reginald Perrin jest sfrustrowanym kierownikiem sprzedaży w firmie Sunshine Desserts prowadzonej przez ekscentrycznego CJ. Perrin właśnie przechodzi kryzys wieku średniego i zdaje sobie sprawę, że samobójstwo rozwiązałoby wszystkie jego problemy. Ale zamiast tego znajduje oryginalniejsze wyjście z sytuacji.
Whatever Happened to the Likely Lads tv sitcom British seriale komediowe
Whatever Happened to the Likely Lads
6.88110

Dalsze losy Boba i Terrego z serialu Likely Lads - spotykają się przypadkowo, kiedy Terry powraca po 5 latach w armii spędzonych zagranicą.
Wiecznie młodzi tv sitcom British seriale komediowe
Wiecznie młodzi
4.85110

Czterech studentów o diametrialnie różnych charakterach mieszka wspólnie pod jednym dachem, gdzie zaczynają się ich surrealistyczne przygody wypełnione slapstickiem and nonsensowną brutalnością.
Witamy w naszej wiosce, prosimy ostrożnie najeżdżać radio seriale komediowe British seriale komediowe
Witamy w naszej wiosce, prosimy ostrożnie najeżdżać
7.23110

W małej wiosce Cresdon Green gdzieś w Buckinghamshire życie mieszkańców jest monotonne i pozbawione atrakcji. No, może z wyjątkiem statków kosmicznych Obcych, którzy dokonali inwazji na wieś i odcięli ją od reszty świata.
Władza absolutna tv sitcom British seriale komediowe
Władza absolutna
8.02110

Prentiss McCabe to odnosząca wielkie sukcesy firma public relations z Londynu. Mamy okazję zobaczyć w jaki sposób osiągają swoje cele i jak nie pozwalają aby tak trywialne rzeczy jak prawda, czy moralność im w tym przeszkadzały.
Wtedy Churchill mi powiedział tv sitcom British seriale komediowe
Wtedy Churchill mi powiedział
4.83110

Szeregowiec Percy Potts odgrywa mało istotną rolę w samym centrum najważniejszego miejsca w toczącej II wojnę światową Wielkiej Brytanii - podziemnym bunkrze Winstona Churchilla.
Wychodząc na prostą tv sitcom British seriale komediowe
Wychodząc na prostą
5.22110

Po wyjściu z więzienia Fletcher postanawia zmienić swoje życie - wprowadza się do swojej córki i stara się trzymać z dala od kłopotów. Ale i tak ciągle natyka się na ludzi ze swojej przeszłości.
Zielone skrzydło tv sitcom British seriale komediowe
Zielone skrzydło
8.013110

Lekarka Caroline Todd właśnie rozpoczyna swoją pierwszą pracę w szpitalu, ale nic nie idzie po jej myśli - musiała spędzić noc w samochodzie, wszyscy, których spotyka na swojej drodze są wobec niej opryskliwi i zaczyna się zastanawiać czy trafiła w dobre miejsce. Ale okazuje się, że jej problemy są niczym wobec tych, które mają inni pracownicy tego szpitala.
Złe wychowanie tv sitcom British seriale komediowe
Złe wychowanie
6.82110

Alfie Wickers jest nauczycielem w Abbey Grove School w Watford, ale problem polega na tym, że jest bardziej niedojrzały niż jego uczniowie.

war movies great mysteries scifi movies