TV seriale komediowe


13 posterunek tv sitcom TV seriale komediowe
13 posterunek
4.821110

Posterunek policji pełen niekompetentnych oficerów, dziwacznych interesantów i surrealistycznych sytuacji.
8 prostych zasad tv sitcom TV seriale komediowe
8 prostych zasad
5.610110

Ojciec przejmuje rolę wychowania nastoletnich córek, kiedy jego żona podejmuje pracę w szpitalu wymagającą długich godzin spędzanych poza domem.
Alex tv sitcom TV seriale komediowe
Alex
3.68110

Alex, odnosząca sukcesy prawniczka, zaczyna spotykać się z właścicielem pubu. Jej ojciec, a jednocześnie zwierzchnik, nie cieszy się z ich związku.
ALF tv sitcom TV seriale komediowe
ALF
8.08110

Statke kosmiczny obcych rozbija się na garażu typowej podmiejskiej rodziny, Tannerów. Jednak istota, która znajduje się w środku odbiega od tego, co możesz znać z filmów science fiction - nie planuje opanować świata, nie posiada supermocy ani potężnego mózgu.
All at No 20 tv sitcom TV seriale komediowe
All at No 20
4.024110

Po śmierci swojego męża Sheila Haddon ma problemy ze spłacaniem hipoteki za dom. Kiedy już jest bliska poddania się wpada na pomysł, który pozwoli jej zachować dom - wynajmowanie pokoi lokatorom.
All Gas and Gaiters tv sitcom TV seriale komediowe
All Gas and Gaiters
7.214110

W fikcyjnej katedrze Świętego Ogga biskup Hever, jego przyjaciel archidiakon i kapelan biskupa starają się radzić sobie z codziennymi problemami i jedynym człowiekiem, którego po prostu nie mogą znieść - dziekanem katedry.
Amerykański tata tv serial animowany TV seriale komediowe
Amerykański tata
3.62110

Stan Smith pracuje dla CIA, co nie oznacza, że nie może być dobrym ojcem i kochającym mężem. To oznacza tylko, że ma obcego w pokoju gościnnym i czasami musi wyjechać wcześniej do pracy, żeby wysadzić coś po drodze.
Andy Richter, władca wszechświata tv sitcom TV seriale komediowe
Andy Richter, władca wszechświata
6.419110

Andy Richter to przeciętny gość, który wykonuje dosyć zwyczajną pracę - pisze instrukcje obsługi dla firmy produkującej zaawansowaną broń. Jego nudną egzystencję przerywają tylko chwile, kiedy pozwala wyobraźnie przejąć kontrolę.
Archer tv serial animowany TV seriale komediowe
Archer
6.87110

Sterling Archer jest super-szpiegiem. A przynajmniej tak sądzi, w rzeczywistości jest niedojrzałym kobieciarzem, który nie stroni od kieliszka. Ale czego można się spodziewać skoro jego matka jest jednocześnie jego szefową, a jego kryptonim to Księżna.
Are You Being Served? tv sitcom TV seriale komediowe
Are You Being Served?
9.218110

Pracownicy centrum handlowego Grace Brothers w Londynie - ich prywatne problemy i zawodowe sekrety.
Armia tatuśka tv sitcom TV seriale komediowe
Armia tatuśka
9.219110

W czasie II wojny światowej szykująca się na niemiecką inwazję Wielka Brytania musiała utworzyć oddziały ochotników o nazwie Local Defence Volunteers, a później Home Guard. Serial przedstawia realia tych czasów i ducha Brytyjczyków, którzy nie mając broni byli gotowi stawić czoła Hitlerowi.
’Allo ’Allo! tv sitcom TV seriale komediowe
’Allo ’Allo!
9.22110

W trakcie II wojny światowej Rene Artois, właściciel kawiarni w nadmorskim miasteczku, niechętnie angażuje się w akcje francuskiego ruchu oporu, bo ściąga to na niego same kłopoty. A sam ma pod dostatkiem zmartwień starając się ukryć przed żoną swoje romanse z kelnerkami.
Babie lato tv sitcom TV seriale komediowe
Babie lato
5.65110

Trójka podstarzałych mieszkańców Yorkshire spędza dnie na kręceniu się po mieście i okolicach i szukaniu sposobów na zabicie czasu lub poczucie się znowu młodym.
Barney Miller tv sitcom TV seriale komediowe
Barney Miller
7.62110

Detektywi z 12 posterunku codziennie mają do czynienia z nietypowymi sprawami i nietypowymi ludźmi. W ich zawodzie poczucie humoru jest niezbędne, żeby dotrwać do końca służby.
Bóg, diabeł i Bob tv serial animowany TV seriale komediowe
Bóg, diabeł i Bob
5.624110

Bóg zamierza zniszczyć świat i zacząć go od początku, ale aby dać ludzkości ostatnią szansę wybiera jednego faceta, Boba, aby przekonał go, że ludzie są warci ocalenia.
Benidorm tv sitcom TV seriale komediowe
Benidorm
7.28110

Brytyjscy turyści przybywają do słonecznego Benidorm przywożąc ze sobą swoje problemy, ale wyjeżdżając z... zupełnie innymi problemami.
Benny Hill Show program skeczowy TV seriale komediowe
Benny Hill Show
8.024110

Show zbudowany wokół Benny Hilla, który na blisko 20 lat stał się najbardziej rozpoznawalnym komikiem z Wielkiej Brytanii. Prosty humor, czasami nieco dziecinny, zwykle niezbyt poprawny politycznie, ale jednocześnie uniwersalnie zabawny.
Bez słów program skeczowy TV seriale komediowe
Bez słów
6.04110

Serial skeczowy z gwiazdą Die Wochenshow, Bastianem Pastewką, prezentującym historie, które nie wymagają słów, aby być zabawne.
Biedni milionerzy tv sitcom TV seriale komediowe
Biedni milionerzy
5.622110

Bogata rodzina właścicieli hoteli z dnia na dzień traci cały majątek i są zmuszeni zamieszkać w mieszkaniu należącym do ich byłego szofera. Ale to dopiero początek wyznwań, z jakimi będą musieli się zmierzyć.
Big Train program skeczowy TV seriale komediowe
Big Train
3.63110

Program skeczowy prezentujący codzienne sytuacje wykrzywione przez absurdalne poczucie humoru autorów.
Bill Cosby Show tv sitcom TV seriale komediowe
Bill Cosby Show
7.222110

Rodzina lekarza położnika Heathcliffa Huxtable dostarcza mu więcej powodów do bólu głowy niż którakolwiek z jego pacjentek - nastoletnie córki, nastoletni syn, o apodyktycznej żonie nawet nie wspominając.
Biuro mockumentary TV seriale komediowe
Biuro
2.83110

Kamera towarzyszy menedżerowi lokalnej filii firmy papierniczej, który pomimo oczywistego brakuj talentu stara się być liderem swoich pracowników, którzy na wszelkie sposoby starają się radzić sobie z nudą towarzyszącą ich pracy.
Biuro US mockumentary TV seriale komediowe
Biuro US
2.820110

Amerykański remake brytyjskiego serialu The Office pokazującego życie pracowników lokalnego oddziału firmy papierniczej. Niekompetentny menedżer ustawicznie stawia siebie i pracowników w niezręcznych sytuacjach.
Bonjour la Classe tv sitcom TV seriale komediowe
Bonjour la Classe
5.624110

Laurence Didcott, młody i nieco nadgorliwy nauczyciel francuskiego, dołącza do kadry Mansion School, prywatnej szkoły z długimi tradycjami. Jego idealistyczne podejście do nauczania będzie musiało się zmierzyć z realiami prywatnej szkoły.
Bottle Boys tv sitcom TV seriale komediowe
Bottle Boys
4.425110

Mleczarze pracujący w Dawson’s Dairies dostarczają mleko mieszkańcom przedmieść Londynu, ale mleko nie jest ich głównym tematem rozmów w stołówce.
Brooklyn 9-9 tv sitcom TV seriale komediowe
Brooklyn 9-9
7.24110

Detektywi z brooklińskiego 99 posterunku mają swoje własne metody prowadzenia dochodzeń i zazwyczaj nie są to te najbardziej oczywiste metody. Ich nowy zwierzchnik, pierwszy czarny gej, który awansował na kapitana, stara się utemperować ich ułańską fantazję.
Brother’s Keeper tv sitcom TV seriale komediowe
Brother’s Keeper
5.215110

Samotny ojciec Porter Waide, historyk i wykładowca w San Francisco, wychowuje swojego syna Oscara na swój wzór - chce aby był uczciwy, odpowiedzialny i dosyć nudny. Sytuacja zmienia się, kiedy do ich domu wprowadza się jego brat, lubiący imprezować zawodowy futbolista.
Bruiser program skeczowy TV seriale komediowe
Bruiser
5.23110

Program skeczowy napisany przez duet David Mitchell i Robert Webb, z pomocą autorów takich, jak Richard Ayoade, Ricky Gervais, Matt Holness oraz James Bachman.
Bufetowe tv sitcom TV seriale komediowe
Bufetowe
6.47110

Kobiety pracujące w fabrycznej stołówce gdzieś w Manchesterze mają dużo czasu na rozmowy w trakcie przygotowywania posiłków dla pracowników i mają też wiele tematów do rozmów - każda z nich ma swoje prywatne problemy, z którymi musi się zmierzyć.
Byli tv sitcom TV seriale komediowe
Byli
5.615110

Trzech rozwodników wprowadza się do jednego mieszkania należącego do adwokat, która zajmowała się ich sprawami rozwodowymi. Ma ona nadzieję, że będą w stanie pomagać sobie nawzajem z traumą, ale zamiast tego zaczynają przejmować od siebie najgorsze nawyki.
Californication komediodramat TV seriale komediowe
Californication
2.423110

Wypalony zawodowo pisarz Hank Moody wyjeżdża do Kalifornii, aby zebrać materiały do nowej książki i spędzić nieco czasu z byłą żoną i córką. Długa lista orgii znaczy każdy jego krok.
Całuj mnie, Kate tv sitcom TV seriale komediowe
Całuj mnie, Kate
6.82110

Kate i Douglas są dwójką psychologów prowadzących własną przychodnię, w której każdego dnia pojawiają się dziwni pacjenci. W dodatku Douglas sam mógłby skorzystać z fachowej pomocy, czyli wszystko spoczywa na barkach Kate.
Catherine Tate Show program skeczowy TV seriale komediowe
Catherine Tate Show
3.624110

Program skeczowy prezentujący postaci stworzone przez Catherine Tate i odgrywane przez nią.
Chandon Pictures komediodramat TV seriale komediowe
Chandon Pictures
3.66110

Tom Chandon i jego przyjaciele marzą o tworzeniu wiekopomnych filmów i artystycznych arcydzieł, ale zamiast tego kręcą wesela, testamenty, a nawet gorzej...
Chef! tv sitcom TV seriale komediowe
Chef!
3.610110

Gareth Blackstock jest znanym szefem kuchni, który prowadzi swoja restaurację Le Chateau Anglais, która jego zdaniem jest najlepszą francuską restauracją w Anglii, jeżeli nie na świecie. Nic zatem dziwnego, że Gareth nie jest osobą, z którą łatwo jest pracować.
Chelmsford 123 tv sitcom TV seriale komediowe
Chelmsford 123
8.422110

Rzymianin Aulus Paulinus zostaje ukarany przez cesarza, Hadrian daje mu najgorsze zajęcie, jakie tylko może znaleźć w całym imperium - mianuje go nowym gubernatorem prowincji Brytania. Aulus słyszał plotki na temat tego miejsca i wcale mu się ten przydział nie podoba.
Chłopaki z baraków mockumentary TV seriale komediowe
Chłopaki z baraków
5.620110

Sunnyvale Trailer Park w Dartmouth w Nowej Szkocji słynie w okolicy jako epicentrum przestępczości, głównie za sprawą Juliana i Ricky’ego, drobnych przestępców, którzy dorastali tutaj, a teraz starają się zarobić na życie przy najmniejszym możliwym nakładzie sił i środków.
Cienka niebieska linia tv sitcom TV seriale komediowe
Cienka niebieska linia
9.212110

Niewielki posterunek policji w miasteczku Gasforth i policjanci, którzy każdego dnia są elementem cienkiej niebieskiej linii pomiędzy dobrem i złem.
Co ludzie powiedzą? tv sitcom TV seriale komediowe
Co ludzie powiedzą?
8.016110

Hiacynta Bukiet i jej wiecznie ciemiężony mąż Richard robią wszystko, co tylku Hiacynta uważa za niezbędne, aby uchodzili za członków wyższych sfer.
Community tv sitcom TV seriale komediowe
Community
6.01110

Prawnik Jeff Winger traci licencję na wykonywanie zawodu, kiedy jego pracodawca odkrywa, że okłamał go twierdząc, że posiada on licencjat. Zapisuje się do szkoły dla dorosłych Greendale Community College, gdzie poznaje grupę bardzo nietypowych ludzi.
Cougar Town: miasto kocic tv sitcom TV seriale komediowe
Cougar Town: miasto kocic
4.44110

Niedawno rozwiedziona samotna matka nastolatniego Travisa postanawia wrócić do randkowania, co powoduje wiele krępujących sytuacji. Ale kiedy już raz poczuła się znowu młoda Jules nie ma zamiaru przestać zachowywać się jak nastolatka.
Cudowne lata tv sitcom TV seriale komediowe
Cudowne lata
8.09110

Cudowne lata tv sitcom TV seriale komediowe
Cudowne lata
8.03110

Cudowny dzieciak tv sitcom TV seriale komediowe
Cudowny dzieciak
7.29110

Frank Spencer nie jest przeciętnym człowiekiem - wszystko, czego dotknie psuje się, rozpada na kawałki albo zajmuje ogniem. Mimo wszystko udało mu się znaleźć kobietę, która poślubiła go i stale go wspiera nawet pomimo tego, że nie jest w stanie utrzymać żadnej posady.
Cybill tv sitcom TV seriale komediowe
Cybill
7.611110

Cybill Sheridan, niegdyś popularna aktorka, z wiekiem musi zadowolić się rolami w reklamach i podrzędnych filmach żeby się utrzymać. Jej zbuntowana nastoletnia córka i byli mężowie nie pomagają jej ustabilizować sobie życia.
Czarna Żmija tv sitcom TV seriale komediowe
Czarna Żmija
101110

Historyczna saga o losach Edmunda Czarnej Żmiji i jego potomków w różnych epokach historii Brytanii. Jego typowa postać, to sprytny, bezwzględny i pozbawiony sumienia człowiek, który niecofnie się przed niczym aby osiągnąć swój cel, zwłaszcza w polityce.
Czerwony Karzeł tv sitcom TV seriale komediowe
Czerwony Karzeł
8.816110

Ostatni żyjący człowiek, istota, która wyewoluowała z jego kota, hologram innego członka załogi i android - cała czwrórka tkwi na pokładzie statku o nazwie Czerwony Karzeł dryfującego przez pusty kosmos. I tak, to jest serial komediowy.
Daleko od noszy tv sitcom TV seriale komediowe
Daleko od noszy
2.49110

Realia bardzo, bardzo złego szpitala pełnego niekompetentnych chirurgów, nierozgarniętych pielęgniarek i sprzętu, który nie napawa optymizmem.
Dear John tv sitcom TV seriale komediowe
Dear John
5.65110

Nauczyciel John Lacey pewnego dnia po powrocie do domu nie zastał w nim swojej żony, a jedynie krótką notkę, że jego małżonka postanowiła zostawić go dla jego najlepszego przyjaciela. John nie potrafi poradzić sobie z nową sytuacją i szuka pomocy w grupie podobnych sobie ludzi.
Detektywi tv sitcom TV seriale komediowe
Detektywi
9.613110

Przygody dwójki detektywów, którzy w trakcie swoich śledztw muszą polegać na swoich wątpliwych umiejętnościach, a najczęściej liczyć na łut szczęścia.
Dharma i Greg tv sitcom TV seriale komediowe
Dharma i Greg
5.611110

Dharma, córka pary hipisów, która dorastała w dosyć nietypowych warunkach, oraz Greg, jedyny syn pary z wyższych sfer. Ci dwoje po bardzo krótkiej znajomości postanowili wziąć ślub mimo, że właściwie nie mają ze sobą nic wspólnego.
Diabli nadali tv sitcom TV seriale komediowe
Diabli nadali
6.41110

Doug pracuje jako kurier, ale nie sprawia mu to przyjemności. Jego pocieszeniem jest piękna żona, której towarzystwo też nie daje mu przyjemności, a przynajmniej od kiedy jej ojciec zamieszkał z nimi.
Die Wochenshow program skeczowy TV seriale komediowe
Die Wochenshow
8.816110

Kto zgadłby, że Niemcy mogą mieć poczucie humoru, a w dodatku świetne poczucie humoru? Grupa komików co tydzień przygotowywała skecze będące parodiami programów telewizyjnych, ale też wyśmiewali polityków i aktualne wydarzenia.
Dno tv sitcom TV seriale komediowe
Dno
4.85110

Edward i Richard mieszkają wspólnie w mieszkaniu w dzielnicy Hammersmith. Obaj bezrobotni odnajdują spokój i ukojenie w roztrzaskiwaniu rzeczy na kawałki.
Doktor Martin komediodramat TV seriale komediowe
Doktor Martin
6.824110

Doktor Martin Ellingham przenosi się do małego miasteczka Portwenn w Kornwalii, gdzie spędził część dzieciństwa. Na miejscu poznaje dosyć ekscentrycznych sąsiadów i pacjentów, ale o nim samym też nie można powiedzieć, że jest zupełnie typowym lekarzem.
Dorastająca nadzieja tv sitcom TV seriale komediowe
Dorastająca nadzieja
5.215110

Jimmy musi szybko dorosnąć i przyjąć rolę samotnego ojca po tym jak rodzi się jego córka Hope, a jej matka, z którą spędził tylko jedną noc, trafia do więzienia.
Dorwać Smarta tv sitcom TV seriale komediowe
Dorwać Smarta
6.49110

Parodia Jamesa Bonda - Maxwell Smart jest jednym z tajnych agentów organizacji CONTROL, której celem jest powstrzymywanie agentów organizacji KAOS przed wprowadzaniem w życie ich szatańskich planów.
Dostawa na telefon tv sitcom TV seriale komediowe
Dostawa na telefon
6.814110

Todd Dempsy wraca o biura, które menedżerem ma właśnie zostać, ale dowiaduje się call center, którym będzie zarządzał zostało przeniesione. Do Mombaju w Indiach...
Drew Carey Show tv sitcom TV seriale komediowe
Drew Carey Show
7.618110

Fryzura na zapałkę, okulary z grubymi szkłami i krągłą sylwetka - to właśnie Drew Carey, asystent kierownika kadr w centrum handlowym w Cleveland. Sfrustrowany swoją pracą zawsze może liczyć na swoich przyjaciół.
Drop the Dead Donkey tv sitcom TV seriale komediowe
Drop the Dead Donkey
8.015110

Stacja telewizyjna GlobeLink News nadająca wiadomości zostaje przejęta przez nowego właściciela, który mianuje Gusa Hedgesa na szefa mającego doglądać interesu. Dziennikarze mają oczywiście całkowitą swobodę... jeżeli będą się stosować do pewnych wskazówek.
Dwa głupie psy tv serial animowany TV seriale komediowe
Dwa głupie psy
8.03110

Dwa głupie psy... Z pewnością można stwierdzić, że są to psy, są dosyć głupie i jest ich mniej niż trzy. Fabuły poszczególnych odcinków nie mają zazwyczaj większej głębi niż to streszczenie.
Dwa plus dwa tv sitcom TV seriale komediowe
Dwa plus dwa
6.816110

Rodzina Porterów, typowa rodzina z przedmieść Londynu, ich codzienne problemy... i niecodzienne sposoby ich rozwiązywania.
Dwóch i pół tv sitcom TV seriale komediowe
Dwóch i pół
5.617110

Po rozwodzie Alan jest zmuszony wprowadzić się do domku przy plaży swojego nieodpowiedzialnego brata Charliego. Ale razem z nim wprowadza się też jego nastoletni syn, co zmienia życie ich obu.
Dweebs tv sitcom TV seriale komediowe
Dweebs
6.42110

Geniusz komputerowy Warren Mosbey postanawia przenieść swoją firmę z garażu, gdzie do tej pory pracowali do biurowca. Zatrudnia młodą kobietę, Carey, do prowadzenia ich biura. Obecność kobiety jest nie lada szokiem dla jego pracowników, którzy stanowią zbieraninę dziwaków.
Dwie spłukane dziewczyny tv sitcom TV seriale komediowe
Dwie spłukane dziewczyny
2.421110

Dwie młode dziewczyny pracujące jako kelnerki, sprytna Max oraz córka aresztowanego milionera Caroline, łączą siły, aby otworzyć swój własny interes - sklep z babeczkami. Jedyne, czego potrzebują to pieniądze...
Dziedzictwo Reginalda Perrina tv sitcom TV seriale komediowe
Dziedzictwo Reginalda Perrina
3.61110

Po śmierci Reginalda Perrina jego rodzina i przyjaciele odkrywają, że pozostawił po sobie sporą sumę pieniędzy, ale aby je odziedziczyć będą musieli zrobić coś niedorzecznego, z czego Reginald byłby dumny.
Ed komediodramat TV seriale komediowe
Ed
6.824110

Ed Stevens, uznany prawnik z nowojorskiej kancelarii, po tym jak zastał swoją żonę w łóżku z listonoszem postanawia zmienić swoje życie. Przeprowadza się do swojego rodzinnego miasta Stuckeyville i otwiera swoją własną firmę w kręgielni, którą właśnie kupił.
Father, Dear Father tv sitcom TV seriale komediowe
Father, Dear Father
6.416110

Znany autor powieści kryminalnych Patrick Glover nie radzi sobie z pogodzeniem ze sobą pisania i zajmowania się swoimi dwoma córkami, nawet pomimo tego, że nie są one już dziećmi.
Fiddlers Three tv sitcom TV seriale komediowe
Fiddlers Three
5.213110

Ralph pracuje w niewielkiej firmie i czuje się sfrustrowany swoim zajęciem i ludźmi, z którymi musi pracować: wymagającym szefem J.J., ustawicznie kombinującym coś na boku Harveyem i nieudolnym podwładnym Osbournem.
Figurantka tv sitcom TV seriale komediowe
Figurantka
3.614110

Senator Selina Meyer zostaje wiceprezydentem Stanów Zjednoczonych, co jest złą wiadomością dla Stanów Zjednoczonych biorąc pod uwagę jej talent do wpadek.
Fractured Flickers tv serial animowany TV seriale komediowe
Fractured Flickers
4.816110

Co się uzyska mieszając niemy film ze ścieżką dźwiękową, ale pochodzącą z zupełnie innej historii? Uzyska się Fractured Flicker...
Frasier tv sitcom TV seriale komediowe
Frasier
7.216110

Doktor Frasier Crane przeprowadza si do swojego rodzinnego Seattle i przyjmuje prac w charakterze psychiatry udzielajcego porad suchaczom radia. Ale nie jest to jedyna zmiana w jego yciu - musi te zaj si ojcem, ktry nie powinien mieszka sam w wyniku postrzau z czasw kiedy suy w policji.
Futurama tv serial animowany TV seriale komediowe
Futurama
7.623110

Dostawca pizzy Philip J. Fry zostaje przypadkiem zamrożony w kapsule kriogenicznej na 1000 lat i w roku 3000 powraca do życia, aby zobaczyć jak bardzo Ziemia zmieniła się w tym czasie.
Garth Marenghi’s Darkplace mockumentary TV seriale komediowe
Garth Marenghi’s Darkplace
5.218110

Garth Marenghi, autor podrzędnych horrorów, przedstawia dzieło swojego życia - serial telewizyjny zatytułowany Darkplace, w którym zagrał zresztą główną rolę. Rzem z producentem i innymi aktorami wspomina to wiekopomne dzieło.
George i Mildred tv sitcom TV seriale komediowe
George i Mildred
5.625110

George i Mildred Roper wyprowadzają się ze swojego starego domu i przenoszą do bardziej ekskluzywnego otoczenia, ale ich sąsiada nie cieszy wizja takiego towarzystwa.
Get Some In! tv sitcom TV seriale komediowe
Get Some In!
5.69110

W roku 1955 nowa grupa rekrutów trafia do bazy Royal Air Force w Skelton, gdzie mają rozpocząć służbę. Tutaj poznają też sierżanta Marsha, który spowoduje, że będą żałować tego, że się urodzili.
Głowa rodziny tv serial animowany TV seriale komediowe
Głowa rodziny
6.419110

Peter Griffin nie jest dobrym ojcem, nie jest dobrym mężem ani dobrym przyjacielem... co czyni go dobrym materiałem na głównego bohatera serialu komediowego. Otoczony przez równie barwne postaci, co on sam ciągle pakuje się w dwóznaczne sytuacje.
Gogowie tv serial animowany TV seriale komediowe
Gogowie
5.616110

Dawno, dawno temu, kiedy dinozaury rządziły na świecie grupa naszych przodków walczyła o przetrwanie w nieprzyjaznym otoczeniu.
Good Life tv sitcom TV seriale komediowe
Good Life
5.217110

Tom Good decyduje się diametrialnie zmienić swoje życie - porzuca pracę i wraz z żoną zamienia ich dom na przedmieściach w samowystarczalną, małą farmę.
Goodnight Sweetheart tv sitcom TV seriale komediowe
Goodnight Sweetheart
4.823110

Serwisant telewizorów Gary Sparrow mieszka wraz z żoną w Londynie w latach 1990-tych. Przypadkiem odkrywa portal przez który przenosi się lat 1940-tych i z powrotem. Co prawda są to czasy wojny i niemieckie bombowce stanowią stałe zagrożenie, ale Gary ma szczególny powód, aby wracać - barmankę Phoebe.
Graczykowie tv sitcom TV seriale komediowe
Graczykowie
4.83110

Graczykowie to dosyć typowa rodzina. Może z wyjątkiem tego, że oboje rodzice nie są zbyt bystrzy. I tego, że są uzależnieni od loterii, zdrapek i konkursów. I tego, że ich nastoletnia córka bardziej interesuje się facetami niż szkołą. I tego, że ich syn jest mądrzejszy od reszty rodziny razem wziętej. I tego, że ich sąsiad to Casanova w średnim wieku.
Graczykowie, czyli Buła i spóła tv sitcom TV seriale komediowe
Graczykowie, czyli Buła i spóła
3.63110

Dalsze losy Graczyków, ale tym razem historie koncentrują się na Bule, czyli ich sąsiedzie, jego życiu, jego problemach z synem i współlokatorem.
Growing Pains of PC Penrose tv sitcom TV seriale komediowe
Growing Pains of PC Penrose
5.624110

Posterunkowy Penrose dołącza do lokalnego posterunku policji w górniczym miasteczku, gdzie bierze go pod swoje skrzydła sierżant Flagg i przekazuje mu podstawową wiedzę. Wkrótce Penrose przekona się, że praca policjanta jest bardziej skomplikowana niż się spodziewał.
Hale i Pace program skeczowy TV seriale komediowe
Hale i Pace
8.418110

Kolejny wspaniały duet brytyjskich komików - Gareth Hale i Norman Pace - występujących razem przez 10 lat i zakończyli swój program nadal ciesząc się sporą populanością, co jest rzadkością.
Hancock’s Half Hour tv sitcom TV seriale komediowe
Hancock’s Half Hour
4.88110

Jeden z pierwszych sitcomów w brytyjskiej telewizji - co tydzień Tony Hancock prezentował inną historię, w której życie jego bohatera nagle rozpadało się na kawałki, zazwyczaj nie bez pomocy krętacza Sida Jamesa.
Hank tv sitcom TV seriale komediowe
Hank
4.022110

Hank Pryor był rekinem biznesu, ale teraz musi się pogodzić ze swoim nowym życiem - życiem przeciętnego ojca i męża mieszkającego w przeciętnym podmiejskim domku.
Hogan’s Heroes tv sitcom TV seriale komediowe
Hogan’s Heroes
3.28110

Pułkownik Hogan kieruje działaniami więźniów z niemieckiego obozu jenieckiego w czasie II wojny światowej i robi wszystko, co może aby utrudnić Niemcom życie. A może zrobić zaskakująco dużo.
Hoży doktorzy tv sitcom TV seriale komediowe
Hoży doktorzy
6.416110

Lekarze, pielęgniarki i reszta personelu szpitala Sacred Heart Hospital to mieszanina historii pełnych nietypowego humoru, surrealistycznych elementów, ale też życiowych dramatów i osobistych dylematów.
Hot Metal tv sitcom TV seriale komediowe
Hot Metal
6.010110

Ekscentryczny miliarder Twiggy Rathbone zostaje nowym wacicielem The Crucible, do blu nudnego, ale rzetelnego dziennika. Rathbone planuje zmieni go w tabloid, ale aby utrzyma pozory pozostawia na stanowisku poprzedniego redaktora naczelnego Harolda Stringera. Szybko okazuje si, e Strnger ma by tylko marionetk.
Hotel na peryferiach tv sitcom TV seriale komediowe
Hotel na peryferiach
6.01110

Po wielu latach dziaalnoci sklep Grace Brothers zostaje zamknity w zwizku ze mierci "modego" Pana Grace, a zatrudnieni jeszcze nieliczni pracownicy otrzymuj niepokojc wiadomo - ich fundusz emerytalny tak naprawd nie istnieje. Ale jest jeszcze dla nich pewna nadzieja...
Hotel Zacisze tv sitcom TV seriale komediowe
Hotel Zacisze
105110

Niewielki hotel w Torquay prowadzony przez Basila Fawlty, ktry jest nieszczliwy w maestwie, nie cierpi swojej pracy, nie cierpi swoich klientw i nie cierpi bycia hotelarzem. Nawet nie wspominajc, e nie ma pojcia co znaczy zadowolenie klientw.
How Do You Want Me? tv sitcom TV seriale komediowe
How Do You Want Me?
5.213110

Komik Ian Lyons zostawia swoją londyńską karierę, aby wraz ze swoją dopiero co poślubioną żoną przenieść się do wioski, z której ona pochodzi.
Hyperdrive tv sitcom TV seriale komediowe
Hyperdrive
6.417110

Załoga statku kosmicznego HMS Camden Lock każdego dnia staje naprzeciw wyzwania, jakim jest ochrona brytyjskich interesów ekonomicznych w zmieniającej się stale galaktyce. Głównie podróżują pomiędzy systemami słonecznymi i rozdają materiały promocyjne na temat inwestowania w Doncaster albo Norwich.
I wszyscy razem tv sitcom TV seriale komediowe
I wszyscy razem
7.222110

Podstarzała gwiazda rocka Bobby Rivers musi przejąć rolę ojca po tym, jak nagle umiera matka dwójki jego dzieci. Niestety całe życie prowadził styl życia typowy dla gwiazd rocka i niewiele wie na temat codziennych problemów.
Imperium Brittasa tv sitcom TV seriale komediowe
Imperium Brittasa
6.815110

Gordon Brittas prowadzi miejski ośrodek sportu, ale niestety jego brak taktu i umiejętności interpersonalnych stale wpędza go w kłopoty. Jako menedżer zazwyczaj zawodzi, ale jego pracownicy starają się jakoś wybrnąć z sytuacji.
Is It Legal? tv sitcom TV seriale komediowe
Is It Legal?
8.012110

Niewielka kancelaria adwokacka Lotus, Spackman & Phelps to zespół ludzi o bardzo wyrazistych charakterach, chociaż nie koniecznie w pozytywnym sensie tego słowa.
It Ain’t Half Hot Mum tv sitcom TV seriale komediowe
It Ain’t Half Hot Mum
6.823110

Żołnierze Royal Artillery Depot Concert Party występujący dla brytyjskich oddziałów w roku 1945 w Deolali w Indiach muszą stawić czoła zagrożeniu ze strony Japończyków, upałom i rewoltom wśród Hindusów, ale nic ich tak nie przeraża jak ich sierżant Williams.
Ja się zastrzelę tv sitcom TV seriale komediowe
Ja się zastrzelę
7.613110

Jack Gallo jest ekscentrycznym właścicielem Blush, magazynu o modzie. Zebrał nietypowy zespół pracowników do prowadzenia go, a pewnego dnia jego córka, z którą nie miał od dawna kontaktu, zgłosiła się do niego szukając pracy.
Jak ja nie znoszę mojej córki tv sitcom TV seriale komediowe
Jak ja nie znoszę mojej córki
4.82110

Rozwódka Annie i jej najlepsza przyjaciółka Nikki mają problemy wychowawcze ze swoimi nastoletnimi córkami i nie mają pojęcia jak sobie z tym poradzić, a ich ojcowie też nie są wielką pomocą.
Jak ojciec coś palnie, to... tv sitcom TV seriale komediowe
Jak ojciec coś palnie, to...
6.010110

Po utracie pracy Henry jest zmuszoy wprowadzić się do swojego ojca, emerytowanego wojskowego lekarza, którego nie cieszy wizja porzucenia obecnego trybu życia.
Jak pan może, panie doktorze tv sitcom TV seriale komediowe
Jak pan może, panie doktorze
9.62110

Doktor John Becker jest świetnym lekarzem, prowadzi małą praktykę w Bronxie, ale ma jedną drobną wadę - nie cierpi ludzi. Oczywiście nie wszystkich, tylko tych głupich, niedojrzałych, nie zgadzających się z nim, zajmujących jego miejsce parkingowe... Lista jest długa.
Jak poznałem waszą matkę tv sitcom TV seriale komediowe
Jak poznałem waszą matkę
3.618110

Ted Mosby opowiada swoim dzieciom historię jak poznał ich matkę, ale opowiada to okrężną drogą, co tydzień prezentując inny kawałek swojej przeszłości związanej z jego najlepszym przyjaciółmi: Marshallem, Lily, Robin i Barneyem.
Jak się robi olimpiadę? mockumentary TV seriale komediowe
Jak się robi olimpiadę?
4.41110

Kamery dokumentują sukcesy i wpadki (chociaż głównie wpadki) ekipy stojącej za organizacją olimpiady w Londynie w roku 2012.
Jaś Fasola program skeczowy TV seriale komediowe
Jaś Fasola
8.425110

Niewerbalny humor w wykonaniu Rowana Atkinsona w roli najpopularniejszego nieudacznika na świecie - Jaś Fasola mieszka w niewielkim domku na przedmieściach, ma problemy z radzeniem sobie z nawet najbardziej prozaicznymi problemami, ale zawsze znajduje najbardziej niezwykłe metody rozwiązywania ich.
Jeden gniewny Charlie tv sitcom TV seriale komediowe
Jeden gniewny Charlie
3.211110

Były zawodowy bejsbolista prowadzi zajęcia z kontroli gniewu, ale sam powinien brać udziałw podobnej terapii.
Jess i chłopaki tv sitcom TV seriale komediowe
Jess i chłopaki
4.025110

Młoda Jess dzieli mieszkanie z 3 współlokatorami... męskimi współlokatorami, co prowadzi do dziwnych sytuacji i nietypowych przyjaźni.
Jesteś tam, Chelsea? tv sitcom TV seriale komediowe
Jesteś tam, Chelsea?
2.08110

Chelsea Newman to dwudziestoparoletnia kelnerka pracująca w barze, co akurat dobrze się składa, bo jej hobby to alkohol i przygodne znajomości.
Jim wie lepiej tv sitcom TV seriale komediowe
Jim wie lepiej
5.25110

Rodzina mieszkajca na przedmieciach Chicago - nieodpowiedzialny ojciec Jim, jego ona Cheryl, ktra musi naprawia jego bdy, oraz trjka ich dzieci.
Job Lot tv sitcom TV seriale komediowe
Job Lot
6.015110

Trish Collingwood jest kierowniczk centrum biura obsugi bezrobotnych, ale jej entuzjazm do pracy nie przekada si na podejcie jej pracownikw do interesantw.
Joey tv sitcom TV seriale komediowe
Joey
4.825110

Joey Tribbiani przenosi si z Nowego Jorku do Los Angeles, aby skupi si na swojej karierze aktorskiej. Wprowadza si do mieszkania swojej siostry i zaczyna nowe ycie.
Johnny Bravo tv serial animowany TV seriale komediowe
Johnny Bravo
7.62110

Johny Bravo ma swj styl, a dokadniej jego stylem jest mieszanina cudzych stylw. Jest jak poczenie Elvisa Presleya z Casanov, ale bez charyzmy ani uroku osobistego.
Jonah z Tonga mockumentary TV seriale komediowe
Jonah z Tonga
2.418110

Nastolatek Jonah pochodzcy z Tonga przenosi si do Australii, aby zacz nowe ycie, ale od samego pocztku cigle wpada w kopoty w nowej szkole, zazwyczaj z wyboru.
Każdy z każdym tv sitcom TV seriale komediowe
Każdy z każdym
6.42110

Niełatwe relacje pomiędzy ludźmi, którzy spotykają się, spotykali się ze sobą w przeszłości lub też chcieliby się spotykać - szóstka przyjaciół dzieli się swoimi poglądami na związki.
Karolina w mieście tv sitcom TV seriale komediowe
Karolina w mieście
8.425110

Odnosząca sukcesy autorka publikowanego w gazecie komiksu zatrudnia zamkniętego w sobie artystę Richarda do kolorowania jej rysunków. Jej radosne podejście do życia rodem z Wisconsin nie pozwala jej przejść obok jego cynicznej natury i usilnie stara się go zmienić.
Kawałek Fry’a i Laurie’ego program skeczowy TV seriale komediowe
Kawałek Fry’a i Laurie’ego
8.011110

Program skeczowy prezentujący postaci stworzone przez Stephena Fry’a i Hugh Laurie’ego.
Kim jest Samantha? tv sitcom TV seriale komediowe
Kim jest Samantha?
7.29110

Młoda kobieta o imieniu Samantha traci pamięć i teraz z pomocą rodziny i przyjaciół stara się dowiedzieć kim była wcześniej i kim jest teraz.
Klasa trzecia C tv sitcom TV seriale komediowe
Klasa trzecia C
5.622110

Grupa szkolnych przyjaciół chodzących do klasy 3C lubi spędzać razem czas zarówno w szkole, jak i poza nią.
Kochaj bliźniego swego tv sitcom TV seriale komediowe
Kochaj bliźniego swego
5.219110

Życie mieszkającej na przedmieściu rodzyn zmienia się, kiedy ich nowymi sąsiadami zostaje małżeństwo o ciemnym kolorze skóry.
Korporacja według Teda tv sitcom TV seriale komediowe
Korporacja według Teda
5.624110

Wielka korporacja Veridian Dynamics należy do tych przedsiębiorstw, które produkują wszystko i wiedzą wszystko. Serial prezentuje ludzi stojących za sukcesem takich firm.
Kröd Mändoon i Gorejąca Klinga Ognia tv sitcom TV seriale komediowe
Kröd Mändoon i Gorejąca Klinga Ognia
6.87110

Kröd Mändoon, posiadacz Gorejącej Klingi Ognia, dołącza do rebeliantów, którzy starają się obalić panowanie tyrana Kanclerza Dongalora.
Kroniki Seinfelda tv sitcom TV seriale komediowe
Kroniki Seinfelda
9.219110

Kiedyś nazwany serialem o niczym, co dobrze podsumowuje Kroniki Seinfelda. Komik Jerry Seinfeld, jego najlepszy przyjaciel George Costanza, była dziewczyna Elaine Benes i dziwaczny sąsiad Kramer - każde z nich natrafia na nietypowe problemy w prywatnym życiu i znajdyje niezwykłe metody, aby sobie z nimi poradzić.
Kryptonim Prosiaczek tv sitcom TV seriale komediowe
Kryptonim Prosiaczek
5.64110

Wykładowca uniwersytecki Peter Chapman dostaje ofertę pracy dla MI5 jako ekspert techniczny, ale nie zgadza się, woli trzymać się swojego spokojnego życia. Jednakże MI5 ma problem z zaakceptowaniem jego odmowy.
Księgarnia Black Books tv sitcom TV seriale komediowe
Księgarnia Black Books
6.019110

Bernard Black jest właścicielem małej, staroświeckiej księgarni, która ledwo zarabia na siebie, głównie dzięki umiejętnościom interpersonalnym Bernarda... a raczej ich brakiem. Do pomocy w sklepie zatrudnia Manny’ego, którego przyjazna natura działa mu na nerwy.
KYTV tv sitcom TV seriale komediowe
KYTV
9.210110

Satyra na współczesne stacje telewizyjne, gdzie sukces komercyjny jest istotniejszy od jakości oferowanych programów. Nowy kanał satelitarny KYTV rozpoczyna nadawanie oferując co tydzień program na zupełnie inny temat - od Unii Europejskiej do seksu i od II wojny światowej po religię.
Laboratorium Dextera tv serial animowany TV seriale komediowe
Laboratorium Dextera
6.81110

Dexter to mały geniusz, który w domu swoich rodziców skrywa pewną tajemnicę - średniej wielkości tajne laboratorium. Nie ma takiej rzeczy, której nie jest w stanie zbudować... O ile jego siostra Dee Dee wszystkiego nie popsuje.
Lano i Woodley rozrabiają tv sitcom TV seriale komediowe
Lano i Woodley rozrabiają
7.69110

Colin i Frank, dwójka dosyć dziwnych przyjaciół, nie potrafią utrzymać się nawet na najmniej wymagających posadach i ciągle pakują się w niezręczne sytuacje... Chociaż nie tak niezręczne, jak metody, którymi starają się wygrzebać z kłopotów.
Latający Cyrk Monty Pythona program skeczowy TV seriale komediowe
Latający Cyrk Monty Pythona
1022110

Legendarny skeczowy show autorstwa grupy brytyjskich komików - surrealistyczne historie, niepowtarzalne postaci i kompletny brak szacunku dla wszelkich świętości.
Lateline tv sitcom TV seriale komediowe
Lateline
4.023110

Wieczorny program informacyjny Lateline jest przykładem profesjonalizmu i jego oddani pracownicy każdego dnia nie szczędzą wysiłku, aby zdobyć wartościowe informacje. A przynajmniej tak to wygląda na zewnątrz...
Life of Riley tv sitcom TV seriale komediowe
Life of Riley
3.621110

Świeżo poślubieni Maddy i Jim rozpoczynają nowe życie pod jednym dachem wraz z dziećmi z poprzednich związków.
Likely Lads tv sitcom TV seriale komediowe
Likely Lads
5.624110

Terry i Bob dzielą wspólne mieszkanie, ale też wspólne hobby - dziewczyny. Nie, żeby byli szczególnie dobrymi podrywaczami...
Lokatorzy tv sitcom TV seriale komediowe
Lokatorzy
7.68110

Dwie współlokatorki, Chrissy i Jo, zgadzają się, aby dzielić mieszkanie z uczącym się na kucharza Robinem. Stawiają tylko dwa warunki - ma dla nich gotować i trzymać ręce przy sobie. Z pierwszym nie ma problemu, gorzej z drugim warunkiem.
Źli chłopcy mockumentary TV seriale komediowe
Źli chłopcy
5.623110

Pseudodokument prezentujący życie kilku nastolatków z różnych części świata, ale z jedną cechą wspólną - pod wpływem presji zaczynają popadać w problemy przez swoją wybuchową naturę.
Życie jak sen tv sitcom TV seriale komediowe
Życie jak sen
5.617110

Martin Tupper pracuje jako redaktor w wydawnictwie specjalizującym się w tandetnych książkach ociekających seksem. Jego była żona ponownie wyszła za mąż za faceta będącego ideałem pod każdym względem, a sekretarka nie ma dla niego za grosz szacunku. Skoro jego życie to chaos Martinowi zdarza się uciekać w świat fantazji.
Lucky Louie tv sitcom TV seriale komediowe
Lucky Louie
4.08110

Louie to typowy ciężko pracujący Amerykanin z pracą, której nie znosi, pustym kontem w banku i rodziną, która doprowadza go do szału.
Średniaki tv sitcom TV seriale komediowe
Średniaki
8.423110

Po rozwodzie rodziców Will przenosi się z prywatnej szkoły do publicznej, gdzie poznaje trójkę nowych przyjaciół... równie dziwacznych jak on sam.
Świat sportu Trevora tv sitcom TV seriale komediowe
Świat sportu Trevora
4.43110

Trevor Heslop jest współwłaścicielem niewielkiej agencji reprezentującej interesy sportowców i każdego dnia musi się mierzyć z nietypowymi wymaganiami klientów.
Świat według Bundych tv sitcom TV seriale komediowe
Świat według Bundych
8.08110

Rodzina Bundych nie jest typową amerykańską rodziną... A może jednak? Al pracuje ciężko w sklepie obuwniczym, jego żona Peg przepuszcza wszystkie jego pieniądze, jego głupiutka córka Kelly działa jak magnes na nastolatków, a syn Bud jest inteligentny, ale nikt za nim nie przepada.
Świat według Mindy tv sitcom TV seriale komediowe
Świat według Mindy
5.65110

Mindy Lahiri jest Hinduską i pracuje jako ginekolog w niewielkieh przychodni. Jej życie prywatne to całkowity chaos - jej oczekiwania rodem z komedii romantycznych są bardzo odległe od rzeczywistości.
Mała Brytania program skeczowy TV seriale komediowe
Mała Brytania
6.07110

Skeczowy show, w którym para komików Matt Lucas i David Walliams używając różnych przebrań i różnych postaci pokazują stereotypy tkwiące w Brytyjczykach oraz wyśmiewają tematy tabu.
Mała Brytania w Ameryce program skeczowy TV seriale komediowe
Mała Brytania w Ameryce
4.023110

Krótka seria programów Małej Brytanii przeznaczona na rynek amerykański - trochę znanych postaci, trochę zupełnie nowych, ale jak zwykle brak zahamowań przez kontrowersyjnymi tematami.
Mam na imię Earl tv sitcom TV seriale komediowe
Mam na imię Earl
8.04110

Earl miał najpierw niesamowite szczęście (wygrał na loterii), a potem niesamowitego pecha (zgubił zwycięski los). Dochodzi do wniosku, że wszystkiemu winne jest jego próżniacze życie i postanawia zmienić się, aby naprawić swoją karmę. Sporządza listę wszystkich ludzi, których w przeszłości skrzywdził, a teraz stara się im to wynagrodzić.
MASH tv sitcom TV seriale komediowe
MASH
7.29110

Serial komediowy, którego fabuła toczy się w amerykańskim szpitalu polowym w trakcie wojny koreańskiej. Wydawałoby się, że to nie najlepsze tło dla komedii, ale wiele się tutaj dzieje - lekarze koncentrują się na uganianiu się za pielęgniarkami, pielęgniarki na unikaniu lekarzy, a dowódca skupia się na unikaniu bycia dowódcą...
Mój bohater tv sitcom TV seriale komediowe
Mój bohater
6.816110

Thermoman, to superbohater pochodzący z planety Ultron. Kiedy nie ratuje Ziemi staje się Georgem Sunday - przeciętnym mężem i ojcem, ale wkrótce przekonuje się, że nie jest łatwo pogodzić ze sobą obowiązki superbohatera i opiekę nad rodziną.
Mówi Alan Partridge tv sitcom TV seriale komediowe
Mówi Alan Partridge
4.45110

Alan Partridge pracuje w lokalnej stacji radiowej w Norwich, ale aspiruje do znacznie ważniejszych stanowisk. Tyle tylko, że jego tendencja do mówienia tego, co myśli zawsze pakuje go w kłopoty.
Męska robota tv sitcom TV seriale komediowe
Męska robota
4.08110

Czterech kumpli pracuje razem w redakcji magazynu i spędzają wiele czasu szukając rozwiązań swoich problemów w związkach z kobietami. Lub też braku takowych związków.
Melissa & Joey tv sitcom TV seriale komediowe
Melissa & Joey
5.21110

Radna Mel Burke musi zaopiekowa si swoj siostrzenic i jej bratem po tym, jak ich matka zostaje aresztowana za przekrty finansowe. A e ma ju sporo na gowie zatrudnia Joey w charakterze mieszkajcego w jej domu opiekuna dla nastolatkw.
Miasteczko South Park tv serial animowany TV seriale komediowe
Miasteczko South Park
7.614110

Animowany serial o trzecioklasistach z miasteczka South Park, które znacznie odbiega od stereotypu cichego zakątka, w którym niewiele się dzieje.
Mighty Boosh tv sitcom TV seriale komediowe
Mighty Boosh
6.85110

Serial o bardzo wyjątkowym stylu - Julian Barratt i Noel Fielding pomieszali ze sobą komedię, fantastykę, muzykę i taniec.
Mike Bassett, menedżer tv sitcom TV seriale komediowe
Mike Bassett, menedżer
6.020110

Po sukcesie, jaki odniósł z reprezentacją Anglii Mike Bassett przyjmuje nowe wyzwanie - zostaje menedżerem lokalnego klubu Wirral County, w którym niegdyś grał jego ojciec. Nie zdaje sobie sprawy na jak wielkie wyzwanie się zdecydował.
Mike i Molly tv sitcom TV seriale komediowe
Mike i Molly
6.812110

Policjant Mike i nauczycielka Molly spotykają się przypadkiem na spotkaniu anonimowych obżartuchów i zakochują w sobie, ale ich rodziny nie ułatwiają im wcale tego związku.
Miłość z o.o. tv sitcom TV seriale komediowe
Miłość z o.o.
4.811110

Clea prowadzi agencję pomagającą ludziom odnaleźć swoich wymarzonych partnerów albo przezwyciężyć lęki związane z randkami, ale jej własne życie nie jest idealne.
Mind Your Language tv sitcom TV seriale komediowe
Mind Your Language
8.014110

Nauczyciel języka angielskiego przyjmuje posadę wykładowcy na kursie "angielski dla obcokrajowców", ale jego młodzieńczy entuzjazm szybko zanika, kiedy dociera do niego z jakimi problemami będzie musiał się zmierzyć.
Miranda tv sitcom TV seriale komediowe
Miranda
8.016110

Miranda jest trzydziestoparoletnią dziewczyną (wbrew powszechnemu przekonaniu jest dziewczyną), która prowadzi sklep ze śmiesznymi rzeczami i stara się nie brać życia zbyt poważnie.
Miss Guided tv sitcom TV seriale komediowe
Miss Guided
5.25110

Becky Freeley powraca do swojej dawnej szkoły średniej, gdzie zostaje doradcą zawodowym dla uczniów, ale problem polega na tym, że nie potrafi nawet poradzić sobie ze swoim własnym życiem.
Moja rodzinka tv sitcom TV seriale komediowe
Moja rodzinka
7.623110

Typowa angielska rodzina z przedmieścia - dentysta Ben, jego żona Susan i trójka rozkosznych dzieci. Problem polega na tym, że żadne z nich nie bardzo przepada za pozostałymi.
Morecambe i Wise Show program skeczowy TV seriale komediowe
Morecambe i Wise Show
6.416110

Show Morecambe i Wise, to mieszanina skeczy, piosenek i znanych aktorów gościnnie występujących w wyjątkowo złych sztukach autorstwa Erniego Wise.
Nareszcie Show 1948 program skeczowy TV seriale komediowe
Nareszcie Show 1948
8.813110

Program skeczowy stworzony przez komików, dla których był początkiem wielkiej kariery - wśród autorów byli Tim Brooke-Taylor, Graham Chapman, John Cleese i Marty Feldman.
Nareszcie Smith i Jones program skeczowy TV seriale komediowe
Nareszcie Smith i Jones
6.820110

Program skeczowy pary komików, Mela Smitha i Griffa Rhys Jonesa, którzy rozpoczęli współpracę po wspólnych występach w Not the Nine O’Clock News i tworzyli komedie przez następnych 20 lat.
Nasz człowiek w parlamencie tv sitcom TV seriale komediowe
Nasz człowiek w parlamencie
6.813110

Alan B’Stard zostaje nowym posłem Partii Konserwatywnej i szybko pokazuje swoją prawdziwą twarz - pozbawioną zasad moralnych, skrupułów i sumienia. Ale w przypadku polityka to nie koniecznie muszą być wady, przynajmniej jego zdaniem.
Nasz sklepik tv sitcom TV seriale komediowe
Nasz sklepik
7.28110

Mały sklepik na przedmieściach jednego z angielskich miast i jego skąpy właściciel, Arkwright, który wszędzie widzi tylko koszty, a zwłaszcza w swoim siostrzeńcu Granvillu, który rozwozi zamówienia i ma czelność domagania się codziennie jedzenia!
Ned i Stacey tv sitcom TV seriale komediowe
Ned i Stacey
4.819110

Dwoje nowojorczyków odkrywa niespodziewane rozwiązanie swoich problemów - on chciał awansować w pracy, a ona wyprowadzić się z domu rodzinnego, więc postanowili wziąć ślub. A przynajmniej coś w tym rodzaju...
Never Mind the Quality, Feel the Width tv sitcom TV seriale komediowe
Never Mind the Quality, Feel the Width
4.421110

Dwójka krawców prowadzi wspólnie pracownię - Manny Cohen jest Żydem, a Patrick Kelly irlandzkim katolikiem, ale nigdy nie pozwalają, aby religia stanęła na przeszkodzie dobrej kłótni.
NewsRadio tv sitcom TV seriale komediowe
NewsRadio
9.26110

Nowojorska stacja radiowa WNYX ma wszystko, co jest potrzebne do odniesienie sukcesu: oddanych pracowników, pomysłowego menedżera i nieprzyzwoicie bogatego właściciela. Niestety pracownicy konkurują pomiędzy sobą, menedżerowi brakuje doświadczenia, a właściciel jest... delikatnie rzecz ujmując ekscentryczny.
Nie czekaj tv sitcom TV seriale komediowe
Nie czekaj
5.611110

Dwaj doktorzy Latimer - ojciec i syn - mają problemy w swoich związkach, co zmusza ich do zamieszkania razem. Prowadzi to do wielu napięć, gdyż ich podejście do życia jest diametralnie różne.
Nie ma mitu bez kitu tv sitcom TV seriale komediowe
Nie ma mitu bez kitu
5.64110

Zestaw opowieści stylizowanych na lata 1930 autorstwa Michaela Palina i Terry’ego Jonesa. Każdy odcinek zawiera inną historię, inne postaci, ale mają jeden element wspólny - każda z opowieści jest nieco naciągana.
Nie zadzieraj z zołzą spod 23 tv sitcom TV seriale komediowe
Nie zadzieraj z zołzą spod 23
3.63110

Naiwna dziewczyna z małego miasteczka przenosi się do Nowego Jorku, gdzie jej współlokatrką zostaje Chloe - pozbawiona wszelkiej moralności typowa mieszkanka metropolii.
Niegrzeczni faceci tv sitcom TV seriale komediowe
Niegrzeczni faceci
8.013110

Gary Strang jest dziecinny, nieodpowiedzialny i ma swój styl radzenia sobie z problemami - z piwem w jednej ręce i drugim piwem w drugiej. Jego współlokator Tony podziela jego hobby i jego poglądy na temat życia, kobiet, związków...
Niegrzeczni faceci USA tv sitcom TV seriale komediowe
Niegrzeczni faceci USA
2.811110

Kevin i Jamie to współlokatorzy z niezwykle barwnymi opiniami na temat świata, związków i seksu. Amerykańska wersja brytyjskiego klasyka.
Night Court tv sitcom TV seriale komediowe
Night Court
6.08110

Pewnej nocy sąd na Manhattanie zyskuje nowego sędziego, Harolda T. Stone, który okazuje się nie być zupełnie zwyczajnym sędzią - wielki fan Mela Torme i dziecinnych żartów, woli podążać za swoim sercem niż trzymać się sztywno litery prawa.
Nightingales tv sitcom TV seriale komediowe
Nightingales
6.419110

Trzej nocni ochroniarze w biurowcu - Carter, Bell i Sarge - mają jedno z najnudniejszych zajęć na świecie, ale każdej nocy przytrafia im się coś niezwykłego.
Norm Show tv sitcom TV seriale komediowe
Norm Show
7.29110

Zawodowy hokeista zostaje dożywotnio zawieszony za podejrzenie sprzedania meczu i unikanie podatków. Aby uniknąć trafienia za kratki zgadza się odpracować wyrok w ośrodku pomocy społecznej, chociaż stara się robić najmniej jak się da.
Not the Nine O’Clock News program skeczowy TV seriale komediowe
Not the Nine O’Clock News
7.611110

Program skeczowy z gwiazdorską obsadą - Rowan Atkinson, Mel Smith oraz Griff Rhys Jones.
Nowe życie Fran tv sitcom TV seriale komediowe
Nowe życie Fran
3.62110

Matka dwójki dzieci zakochuje się w mężczyźnie o połowę od niej młodszym i niewiele starszym niż jej własny syn, co nastręcza sporo problemów.
Nowe przygody starej Christine tv sitcom TV seriale komediowe
Nowe przygody starej Christine
5.624110

Kiedy jej m ponownie eni si (take z dziewczyn o imieniu Christine) stara Christine jako samotna matka znajduje sposoby, aby przej kontrol nad swoim yciem, ale zazwyczaj nie s to najlepsze sposoby.
Och, ojcze! tv sitcom TV seriale komediowe
Och, ojcze!
6.016110

Urodzony pechowiec Ojciec Dominik opuszcza mury klasztoru, by zostać księdzem katolickim w małej parafii. Ojciec Harris wita swojego nowego wikarego z nadzieją w sercu, ale ten stan nie potrwa długo.
Ochroniarz królowej tv sitcom TV seriale komediowe
Ochroniarz królowej
4.410110

Były wojskowy, który służył w Irlandii Północnej teraz jest jednym ze strażników Buckingham Palace... a dokładniej parkingu przy pałacu. Ale mimo to nowe obowiązki są dla niego nie lada wyzwaniem, jak zresztą dla pozostałych strażników.
Odporna na miłość tv sitcom TV seriale komediowe
Odporna na miłość
4.825110

Rebecca Thomas jako samotna matka postanawia wrócić do randkowania desperacko potrzebując pomocy przyjaciół.
Odsiadka tv sitcom TV seriale komediowe
Odsiadka
8.85110

Młody Lennie Godber trafia do więzenia Slade Prison za włamanie. Ma na tyle szczęścia, że będzie dzielił celę z recydywistą Normanem Fletcherem, który pomoże mu odnaleźć się w nowym otoczeniu.
Oh, bracie! tv sitcom TV seriale komediowe
Oh, bracie!
4.415110

Brat Dominik jest dobrodusznym człowiekiem, który nie może nic poradzić na to, że ma po prostu pecha. Zakon, w którym przebywa musiał utworzyć specjalny fundusz na pokrycie kosztów jego wypadków...
Ojciec Ted tv sitcom TV seriale komediowe
Ojciec Ted
4.020110

Ojciec Ted Crilly przejmuje parafię na odludnej wyspie Craggy Island niedaleko Irlandii. Parafia nie jest tym, czego się spodziewał - do pomocy ma nierozgarniętego młodego ojca Dougala oraz wiecznie pijanego ojca Jacka.
Ojcowie tv sitcom TV seriale komediowe
Ojcowie
4.816110

Eli i Warner z powodzeniem prowadzą własne studio produkujące gry komputerowe. Zadowoleni ze swojego życia muszą się przygotować na szok, kiedy do ich domów muszą wprowadzić się ich ojcowie.
On the Buses tv sitcom TV seriale komediowe
On the Buses
6.025110

Stan Butler pracuje jako kierowca autobusu, a jego najlepszy przyjaciel Jack Harper jeździ razem z nim jako konduktor. Znają wszelkie triki i wszelkie metody aby uniknąć pracy, ale kontroler Blake nie spocznie póki nie przyłapie ich na nieuczciwości.
Oops, apokalipsa tv sitcom TV seriale komediowe
Oops, apokalipsa
7.28110

Szach Iranu musi uciekać ze swojej ojczyzny i szuka schronienia w Europie. Amerykanie i Rosjanie widzą w tym szansę na realizację swoich planów. Ich knowania mogą doprowadzić do wojny nuklearnej.
Operacja Good Guys mockumentary TV seriale komediowe
Operacja Good Guys
6.86110

Operacja Good Guys, to specjalny oddział policji, który powstał, aby... Tego jeszcze nie rozgryźli jakie jest ich przeznaczenie.
Palarnia tv sitcom TV seriale komediowe
Palarnia
6.84110

Grupa współpracowników spotyka się w firmowej palarni, gdzie obowiązuje tylko jedna zasada - "żadnych rozmów o pracy", więc rozmawiają o wszystkim innym.
Pan dzwonił, milordzie? tv sitcom TV seriale komediowe
Pan dzwonił, milordzie?
8.06110

Życie w latach 1920-tych wcale nie było prostsze niż nasze własne - wystarczy spojrzeć na dom Lorda Meldruma, jego rodzinę i służbę.
Pan Złota Rączka tv sitcom TV seriale komediowe
Pan Złota Rączka
6.022110

Życie rodzinne Tima Taylora, gwiazdy telewizyjnego programu o majsterkowaniu Tool Time - trójka jego synów wystawia na próbę cierpliwość jego żony Jill. Na szczęście Tim zawsze może liczyć na poradę swojego tajemniczego sąsiada Wilsona.
Para za parą tv sitcom TV seriale komediowe
Para za parą
4.016110

Mieszanina uczuć w związkach pomiędzy szóstką przyjaciół mieszkających w dużym mieście - jedne pary się rozpadają, a inne zaczynają się spotykać.
Parada humoru program skeczowy TV seriale komediowe
Parada humoru
9.61110

Skeczowy program stworzony przez grupę komików zgromadzonych wokół Charliego Higsona i Paula Whitehouse’a.
Pastor na obcasach tv sitcom TV seriale komediowe
Pastor na obcasach
8.89110

Życie parafian z Dibley nagle zmienia się, kiedy ich stary pastor umiera, a biskup przysyła nowego duszpasterza, który jest młodszy, w lepszej kondycji, z lepszą prezencją i... przeciwnej płci. Żeński pastor? Mieszkańcy muszą się przyzwyczaić do tej zmiany.
Pół na pół tv sitcom TV seriale komediowe
Pół na pół
4.424110

Mona i Dee Dee są przyrodnimi siostrami, które mają jednego ojca i dwie nienawidzące się matki. Kompletnie różnią się od siebie, co jest widoczne na każdym kroku.
Pępek świata tv sitcom TV seriale komediowe
Pępek świata
6.019110

Rodzina Heck z Orson w Indianie - dwoje ciężko pracujących rodziców i trójka bardzo nietypowych dzieci. Obserwujemy ich codzienne porażki i rzadkie i malutkie sukcesy.
Peep Show tv sitcom TV seriale komediowe
Peep Show
6.45110

Mark pracuje w biurze firmy ubezpieczeniowej, jest odpowiedzialny, rzetelny i nudny. Jeremy, to bezrobotny domorosły muzyk, który jest przeciwieństwem Marka. Dzielą wspólne mieszkanie i w pewien sposób uzupełniają się nawzajem.
Phoenix Nights tv sitcom TV seriale komediowe
Phoenix Nights
7.25110

Brian Potter, to jeżdżący na wózku, dumny właściciel klubu o nazwie Phoenix mieszczącego się w Bolton. Jego lokal oferuje szeroką paletę rozrywek - od bingo i koncertów folkowych po mechanicznego byka i pokazy jasnowidzów.
Pingwiny z Madagaskaru tv serial animowany TV seriale komediowe
Pingwiny z Madagaskaru
7.64110

Tylko te cztery pingwiny mogą ocalić świat... A przynajmniej Zoo w nowojorskim Central Parku, w którym mieszkają.
Pinky i Mózg tv serial animowany TV seriale komediowe
Pinky i Mózg
7.28110

Pinky i Mózg to dwie genetycznie ulepszone myszy, które mieszkają w niewielkiej klatce, gdzieś w laboratoriach ACME. Co noc te dwie myszy podejmują próbę przejęcia kontroli nad całym światem!
Po dyżurze tv sitcom TV seriale komediowe
Po dyżurze
4.47110

Rodzina lekarzy (rodzice i dzieci), którzy mają znacznie więcej problemów z sobą samymi niż można byłoby się spodziewać.
Pobłogosław mnie, ojcze tv sitcom TV seriale komediowe
Pobłogosław mnie, ojcze
4.817110

Młody ksiądz Neil Boyd przybywa na swoją pierwszą placówkę - niewielką parafię Saint Jude pod Londynem, gdzie doświadczony ojciec Duddleswell wprowadzi go w arkana bycia kapłanem.
Pod czułą opieką tv sitcom TV seriale komediowe
Pod czułą opieką
6.019110

Początkujący lekarz, doktor Flynn, rozpoczyna pracę w państwowym szpitalu South Middlesex, gdzie poznaje realia publicznej służby zdrowia.
Podmiejski czyściec tv sitcom TV seriale komediowe
Podmiejski czyściec
4.814110

George, mieszkający wraz z córką w Nowym Jorku samotny ojciec, obawia się, że ulega ona złemy wpływowi otoczenia i postanawia, że muszą się przenieść na przedmieścia. Mimo, iż jest tutaj bezpieczniej, to życie nie jest wcale tak proste jak mu się wydawało.
Pohamuj entuzjazm komedia improwizowana TV seriale komediowe
Pohamuj entuzjazm
4.411110

Larry David, współtwórca serialu Seinfeld, który przedstawiał historie oparte na jego przeszłości, tym razem pokazuje jak naprawdę wygląda jego życie. Przynajmniej mniej więcej - serial jest improwizowany przez aktorów.
Police Squad! tv sitcom TV seriale komediowe
Police Squad!
103110

Detektyw Frank Drebin jest jednym z najlepszych detektywów w Police Squad - inteligentny, oddany służbie, a co najważniejsze kompletnie nieprzewidywalny tak samo jak historie, w których bierze udział.
Prawie doskonali tv sitcom TV seriale komediowe
Prawie doskonali
4.825110

Praca w stacji telewizyjnej nie wygląda tak, jak można by się spodziewać. Claude Casey zostaje asystentką prezentera wiadomości Willa Butlera, co nie jest łatwym zajęciem, kiedy trzeba radzić sobie z jego dziwnymi wymaganiami, jak również z niemiłymi kolegami z pracy.
Probówki do wynajęcia tv sitcom TV seriale komediowe
Probówki do wynajęcia
7.213110

Pracownicy laboratorium w St Dunstan’s University to zbiór nietypowych postaci i charakterów - od ekscentrycznego profesora, laureata Nobla, po pochodzącą z Holandii dziekan mogącą z nim konkurować w dziwactwach.
Prosimy nie regulować odbiorników program skeczowy TV seriale komediowe
Prosimy nie regulować odbiorników
6.41110

Program skeczowy stworzony przez czołowych brytyjskich komików swojego pokolenia, m.in. Davida Jasona, Michaela Palina, czy Terry’ego Jonesa. Program na starcie skierowany był głównie do dzieci i młodzieży, ale wkrótce okazało się, że większość publiczności stanowią dorośli widzowie.
Proszę notować, panie Jones tv sitcom TV seriale komediowe
Proszę notować, panie Jones
5.616110

Graham Jones jest ewenementem - męskim sekretarzem pracującym dla zajmującej wysokie stanowisko menedżerki, Joan Warner. Niestety nie potrafi ona oddzielić swojego życia prywatnego od zawodowego.
Przepraszam za określenie tv sitcom TV seriale komediowe
Przepraszam za określenie
5.222110

Leonard Swindley zostaje zastępcą menedżera domu handlowego Dobson & Hawks. Ustawicznie znajduje się pomiędzy młotem a kowadłem starając się sprostać oczekiwaniom kierownictwa pomimo oporów załogi.
Przepraszam! tv sitcom TV seriale komediowe
Przepraszam!
7.21110

41-letni bibliotekarz Timothy mieszka z rodzicami, despotyczną matką i uległym jej ojcem. Matka cały czas widzi w Timie swojego malutkiego syna, a każda jego próba usamodzielnienia się zostaje pokrzyżowana przez knowania matki.
Przyjaciółki tv sitcom TV seriale komediowe
Przyjaciółki
4.420110

Serial koncentrujący się na losach czterech czarnoskórych przyjaciółek mieszkających w Los Angeles.
Przyjaciele tv sitcom TV seriale komediowe
Przyjaciele
7.612110

Przyjaciele z czasów szkolnych wprowadzają się do dwóch sąsiednich mieszkań w Nowym Jorku, ale ich przeszłość zaczyna wpływać na obecne wybory zawodowe i miłosne.
Przypadek zgodny z planem tv sitcom TV seriale komediowe
Przypadek zgodny z planem
5.620110

Billie zachodzi w ciążę z dużo młodszym chłopakiem, który miał być tylko przygodą na jedną noc, a teraz starają się jakoś zbudować wokół tego związek.
Przystanek Alaska komediodramat TV seriale komediowe
Przystanek Alaska
6.811110

Świeżo upieczony lekarz otrzymuje świetnie płatną ofertę pracy w przychodni w Cicely. Jak się później dowiaduje Cicely znajduje się na Alasce i zdecydowanie nie jest to zupełnie przeciętne miasteczko.
Rag Trade tv sitcom TV seriale komediowe
Rag Trade
4.811110

Menedżer niewielkiej firmy produkującej ubrania nie potrafi zapanować nad pracującymi dla niego szwaczkami, zwłaszcza szefową związku zawodowego Paddy, która wykorzystuje każdą szansę aby uzyskać coś dla swoich członkiń.
Różowe lata 70 tv sitcom TV seriale komediowe
Różowe lata 70
8.83110

Grupa przyjaciół z Wisconsin mieszka w tej samej okolicy, chodzą do tej samej szkoły i doświadczają tych samych szaleństw, które przyniosły ze sobą lata 1970-te.
Redakcja sportowa tv sitcom TV seriale komediowe
Redakcja sportowa
5.217110

Spojrzenie na drugą stronę kamer w kanale sportowym - przyjaźnie, sukcesy i niepowodzenia prowadzących program, jak i producentów.
Rising Damp tv sitcom TV seriale komediowe
Rising Damp
7.214110

Skąpy Rigsby, właściciel niewielkiej kamienicy, stara się przekonać na ile uda mu się obniżyć standard życia jego lokatorów. Młodzi studenci Alan i Philip nie pozostają mu dłużni i wykorzystują każdą okazję, aby Rigsby wyszedł na idiotę.
Robin’s Nest tv sitcom TV seriale komediowe
Robin’s Nest
5.68110

Robin Tripp po wyprowadzce od Roperów (serial Man About the House) wraz narzeczoną, Victorią, zaczyna nowe życie w niewielkim mieszkanku położonym nad restauracją. Budynek należy do ojca Victorii, dzięki czemu Robin wreszcie będzie mógł otworzyć swój własny lokal.
Robot Chicken tv serial animowany TV seriale komediowe
Robot Chicken
4.413110

Szalony naukowiec tworzy zmechanizowanego kurczaka, a potem zmusza go do oglądania telewizji, ale nie są to programy jakich można by się spodziewać.
Rockefeller Plaza 30 tv sitcom TV seriale komediowe
Rockefeller Plaza 30
4.85110

Spojrzenie na drugą stronę kamer w fikcyjnym programie komediowym TGS with Tracy Jordan, gdzie życie scenarzystki i producentki Liz Lemon jest ciągłą walką z kaprysami szefów i konfliktami pomiędzy obsadą i autorami tekstów.
Roseanne tv sitcom TV seriale komediowe
Roseanne
7.68110

Roseanne ma sporą nadwagę, jest głośna i stara się zdominować każdego rozmówcę. Poza tym pracuje w fabryce i wraz z mężem stara się wychować trójkę dzieci.
Rozwodnik Gary tv sitcom TV seriale komediowe
Rozwodnik Gary
5.222110

Świeżo rozwiedziony Gary Brooks musi radzić sobie z pracą, zajmowaniem się dwójką dzieci, denerwującą byłą żoną i wymagającą obecną dziewczyną.
Sara tv sitcom TV seriale komediowe
Sara
7.64110

Sara McKenna jest prawniczką pracującą w biurze pomocy prawnej w San Francisco, gdzie spotyka wielu nietypowych klientów i... równie nietypowych kolegów po fachu.
Sarah Silverman tv sitcom TV seriale komediowe
Sarah Silverman
4.02110

Sarah Silverman bierze się za wszelkie kontrowersyjne tematy, jakie tylko wpadną jej w ręce - rasizm, narkotyki, lizanie psich tyłków...
Saturday Night Live program skeczowy TV seriale komediowe
Saturday Night Live
6.02110

Legendarny amerykański program skeczowy od ponad 40 lat nadawany na żywo z Nowego Jorku i korzystający z talentów czołowych amerykańskich komików.
Sąsiedzi tv serial animowany TV seriale komediowe
Sąsiedzi
7.68110

Dwaj domorośli fachowcy, Pat i Mat, mają świetne wyczucie co ułatwiłoby im życie, ale sposób, w jaki realizują te wynalazki to już zupełnie inna historia.
Simpsonowie tv serial animowany TV seriale komediowe
Simpsonowie
7.65110

Simpsonowie - przeciętna amerykańska rodzina żyjąca w przeciętnym amerykańskim miasteczku Springfield i prowadząca zupełnie nieprzeciętne życie.
Skrzydła tv sitcom TV seriale komediowe
Skrzydła
8.89110

Dwaj bracia, pracowity Joe i lekkoduch Brian, prowadzą malutką linię lotniczą na wyspie Nuntacket i stale muszą walczyć o przetrwanie.
Spaced tv sitcom TV seriale komediowe
Spaced
6.414110

Tim i Daisy poznają się przypadkowo w kawiarni w trakcie, kiedy oboje szukają nowego mieszkania. Z czasem zostają przyjaciółmi, ale kiedy pojawia się szansa na własne lokum postanawiają udawać parę, aby tylko dostać to mieszkanie.
Spin City tv sitcom TV seriale komediowe
Spin City
8.022110

Mike Flaherty jest zastępcą burmistrza Nowego Jorku, co nie jest wcale łatwym zawodem, zwłaszcza kiedy ma się takiego szefa, jak Randall M. Winston zaliczającego jedną wpadkę za drugą.
Sposób użycia tv sitcom TV seriale komediowe
Sposób użycia
4.03110

Trzy pary ludzi i trzy zupełnie różne relacje pomiędzy nimi - Jeff i Audrey małżeństwo z dłuższym stażem, Adam i Jennifer przygotowujący się do ślubu oraz kobieciarz Russell i jego uciemiężony asystent Timmy.
Sprzedawcy tv sitcom TV seriale komediowe
Sprzedawcy
4.83110

Sklep z narzędziami gdzieś w Londynie, a w środku czwórka nietypowych facetów - student Steve, dziwak Kenny, weteran Rex oraz Mike, który jest znudzony swoim życiem.
Stacja Corner Gas tv sitcom TV seriale komediowe
Stacja Corner Gas
7.67110

Życie (lub też jego brak) wokół stacji benzynowej w fikcyjnym mieście Dog River w Kanadzie. Atrakcyjna Lacey Burrows po przeprowadzce do miasta otwiera restaurację sąsiadującą ze stacją benzynową. Musi zaadaptować się do panującego wokół powolnego i spokojnego podejścia do życia.
Stacyjka Hatley tv sitcom TV seriale komediowe
Stacyjka Hatley
4.85110

W 1963 roku nowy zwierzchnik British Railways, doktor Beeching, podjął decyzję o zamknięciu dużej ilości nierentownych linii kolejowych. Pracownicy na stacji Hatley obawiają się o swoją przyszłość.
Steptoe i syn tv sitcom TV seriale komediowe
Steptoe i syn
6.43110

Ojciec i syn prowadzą rodzinny interes polegający na kupowaniu i sprzedawaniu różnych rupieci, ale nie potrafią się ze sobą porozumieć - ojciec jest marudny i boi się wszelkich zmian, a syn chciałby od życia czegoś lepszego.
Sto pociech tv sitcom TV seriale komediowe
Sto pociech
6.419110

Pete i Sue mają trójkę cudownych dzieci. A przynajmniej wydają się cudowne jeżeli nie musisz spędzać z nimi każdego dnia - w ich domu wychowanie dzieci, to wieczna walka o przejęcie kontroli.
Stuff program skeczowy TV seriale komediowe
Stuff
6.06110

Komik Alexei Sayle jako bohater jego własnego programu - mieszaniny skeczy i monologów.
Swift and Shift Couriers tv sitcom TV seriale komediowe
Swift and Shift Couriers
7.219110

Amanda Doyle zostaje nowym kierownikiem rejonu w firmie Swift and Shift Couriers. Odwiedzając jeden z oddziałów firmy jest zszokowana pracującymi tam ludźmi. I wy też będziecie...
Szlachetnie urodzona tv sitcom TV seriale komediowe
Szlachetnie urodzona
5.216110

Po śmierci męża dziedziczka Audrey fforbes-Hamilton jest zmuszona sprzedać rodową posiadłość i przenieść się do położonego nieopodal małego domku. Ale najbardziej denerwuje ją to, że nowym właścicielem i panem na włościach został nowobogacki właściciel sieci supermarketów.
Tak, kochanie tv sitcom TV seriale komediowe
Tak, kochanie
6.06110

Dwie siostry i ich mężowie żyją razem obok siebie, co powoduje zgrzyty pomiędzy sumiennym i ciężko pracującym Gregiem, a Jimmim, który stara się nie przemęczać pracą.
Tak, panie ministrze tv sitcom TV seriale komediowe
Tak, panie ministrze
9.214110

Polityk Jim Hacker zostaje ministrem w Ministerstwie Spraw Administracyjnych i rozpoczyna swoją batalię z biurokracją w ministerstwie i Służbie Cywilnej.
Tak, panie premierze tv sitcom TV seriale komediowe
Tak, panie premierze
8.82110

Przez zadziwiający zbieg okoliczności Jim Hacker staje się czarnym koniem w wyścigu do fotela premiera Wielkiej Brytanii. Zamienia swoje ministerstwo na świat wielkiej dyplomacji.
Tak, panie premierze 2013 tv sitcom TV seriale komediowe
Tak, panie premierze 2013
6.01110

Współczesny aneks do klasycznego sitcomu "Tak, panie premierze" - James Hacker stawia czoło kryzysowi ekonomicznemu w Europie i Szkotom domagającym się odłączenia od Wielkiej Brytanii.
Taxi tv sitcom TV seriale komediowe
Taxi
6.024110

Losy grupy nowojorskich taksówkarzy i ich wiecznie kombinującego dyspozytora - dla nich każda noc może oznaczać niebezpieczeństwo, ale też szansę na zarobienie pieniędzy. Widzimy ich kiedy czekają w zajezdni na samochody, gonią za swoimi marzeniami albo pomagają sobie nawzajem.
Technicy-magicy tv sitcom TV seriale komediowe
Technicy-magicy
7.212110

Dwójka informatyków pracujących w dużej korporacji pewnego dnia zostaje postawiona w dziwnym położeniu - nowozatrudniona kobieta, która nie ma pojęcia o komputerach zostaje ich zwierzchnikiem. Ale ta zmiana może być dla nich zbawienna.
Teoria wielkiego podrywu tv sitcom TV seriale komediowe
Teoria wielkiego podrywu
8.03110

Życie czwórki pracowników uniwersytetu w Pasadenie zmienia się całkowicie, kiedy poznają Penny - zupełnie normalną dziewczynę. Od tego momentu nic już nie będzie takie jak wcześniej.
Teraz ty tv sitcom TV seriale komediowe
Teraz ty
5.216110

Singielka Billie Thornton zakochuje się w młodszym od siebie Aidanie i wkrótce odkrywa jakie problemu pociąga za sobą różnica wieku.
That Mitchell and Webb Look program skeczowy TV seriale komediowe
That Mitchell and Webb Look
7.61110

Program skeczowy pary komików Robert Webb i David Mitchell.
The Dustbinmen tv sitcom TV seriale komediowe
The Dustbinmen
5.611110

Ekipa numer 3 - czterech kompletnie różnych ludzi, którzy mają ze sobą wspólną jedną istotną cechę: zamiłowanie do unikania pracy i pożytkowania czasu na szukanie sposobów dorobienia pieniędzy bez wysiłku.
The Mitchell and Webb Situation program skeczowy TV seriale komediowe
The Mitchell and Webb Situation
3.64110

Duet komików David Mitchell i Robert Webb w swoim pierwszym solowym projekcie - programie skeczowym pokazującym urywki z życia różnych ludzi, od nieudolnych pisarzy po szczęśliwych trampów.
The Steam Video Company tv sitcom TV seriale komediowe
The Steam Video Company
7.26110

Serial prezentujący parodie dobrze znanych historii, ale z pewną drobną zmianą... a często bardzo dużą zmianą w porównianiu z oryginałem.
The Thick of It mockumentary TV seriale komediowe
The Thick of It
6.818110

Departament Spraw Socjalnych jest kierowany przez niezbyt rozgarniętych ludzi pod wodzą nieco guzdrałowatego ministra. Na szczęście zawsze mogą liczyć na eksperta PR Malcolma Tuckera, który udzieli im ojcowskiej rady lub... wystraszy nie na żarty.
The Wackers tv sitcom TV seriale komediowe
The Wackers
4.01110

Clarcksonowie, to dosyć typowa liverpoolska rodzina - mieszkają w malutkim domu z czerwonej cegły, w którym nie ma miejsca na prywatność. Głowa rodziny Billy Clarkson właśnie wraca z 2-letniego rejsu na statku handlowym. A przynajmniej oficjalnie, bo nieoficjalnie spędził ostatnie miesiące w więzieniu...
Trollied tv sitcom TV seriale komediowe
Trollied
6.49110

Sceny z codziennego życia załogi supermarketu Valco w Watford - łagodnego menedżera Gavina, jego neurotycznej asystentki Julie, leniwych pracowników i niemiłych klientów.
Tu David Lander mockumentary TV seriale komediowe
Tu David Lander
7.219110

David Lander jest dziennikarzem śledczym każdego tygodnia tropiącym nową aferę lub skandal, chociaż nie zawsze z dobrym rezultatem.
Tylko gdy się śmieję tv sitcom TV seriale komediowe
Tylko gdy się śmieję
6.02110

Trzej hipochondrycy: Roy Figgis, Norman Binns i Archie Glover, zostają umieszczeni na jednym oddziale szpitala, gdzie starają się znaleźć sobie jakieś zajęcie zanim lekarze odkryją co im dolega.
Tylko głupcy i konie tv sitcom TV seriale komediowe
Tylko głupcy i konie
8.416110

Del Trotter prowadzi rodzinny interes o nazwie Trotters Independent Traders, ale stara się unikać wszelkich formalności takich, jak zezwolenia, podatki, czy też etyka. Cały biznes sprowadza się do jego zagraconego mieszkania i trójkołowca w charakterze firmowej furgonetki.
U nas w Filadelfii tv sitcom TV seriale komediowe
U nas w Filadelfii
4.024110

Czworo przyjaciół prowadzi mały, zapuszczony bar w Filadelfii, ale kiedy starają się polepszyć swoje życie albo ulepszyć bar zazwyczaj pakują się w środek dosyć surrealistycznych przygód.
Up Pompeii tv sitcom TV seriale komediowe
Up Pompeii
7.610110

Serial przedstawiający antyczne Popmeje oczami Lurcio, służącego w domu senatora Ludicrusa Sextusa, gdzie każdy dzień przynosi same niespodzianki.
Upadek i wzlot Reginalda Perrina tv sitcom TV seriale komediowe
Upadek i wzlot Reginalda Perrina
8.85110

Reginald Perrin jest sfrustrowanym kierownikiem sprzedaży w firmie Sunshine Desserts prowadzonej przez ekscentrycznego CJ. Perrin właśnie przechodzi kryzys wieku średniego i zdaje sobie sprawę, że samobójstwo rozwiązałoby wszystkie jego problemy. Ale zamiast tego znajduje oryginalniejsze wyjście z sytuacji.
Whatever Happened to the Likely Lads tv sitcom TV seriale komediowe
Whatever Happened to the Likely Lads
6.821110

Dalsze losy Boba i Terrego z serialu Likely Lads - spotykają się przypadkowo, kiedy Terry powraca po 5 latach w armii spędzonych zagranicą.
Whitney tv sitcom TV seriale komediowe
Whitney
4.412110

Alex i Whitney nie mogliby bardziej różnić się od siebie charakterami, ale razem tworzą szczęśliwą parę, której ślub nie jest do niczego potrzebny.
Wiecznie młodzi tv sitcom TV seriale komediowe
Wiecznie młodzi
4.88110

Czterech studentów o diametrialnie różnych charakterach mieszka wspólnie pod jednym dachem, gdzie zaczynają się ich surrealistyczne przygody wypełnione slapstickiem and nonsensowną brutalnością.
Will & Grace tv sitcom TV seriale komediowe
Will & Grace
2.42110

Will Truman jest gejem i odnoszącym sukcesy prawnikiem, a jego najlepsza przyjaciółka Grace Adler prowadzi własną firmę projektującą wnętrza. Serial koncentruje się na ich relacjach.
Wirtualna liga komedia improwizowana TV seriale komediowe
Wirtualna liga
6.416110

Grupa przyjaciół, których łączy pasja do gry w wirtualny futbol i fakt, że nie potrafią wyznaczyć granicy między grą a prawdziwym życiem.
Witam panie tv sitcom TV seriale komediowe
Witam panie
4.810110

Niezdarny i pechowy Anglik zamieszkuje w Kalifornii, gdzie stara się nie wyróźniać z tłumu i znaleźć swoją kobietę marzeń.
Władza absolutna tv sitcom TV seriale komediowe
Władza absolutna
8.020110

Prentiss McCabe to odnosząca wielkie sukcesy firma public relations z Londynu. Mamy okazję zobaczyć w jaki sposób osiągają swoje cele i jak nie pozwalają aby tak trywialne rzeczy jak prawda, czy moralność im w tym przeszkadzały.
Wszyscy kochają Raymonda tv sitcom TV seriale komediowe
Wszyscy kochają Raymonda
5.221110

Serial oparty na występach komika Raya Romano. Występuje w roli dziennikarza sportowego, który zrzuca na swoją żonę zajmowanie się ich dziećmi oraz radzenie sobie z wścibską matką, która mieszka po drugiej stronie ulicy.
Wszyscy nienawidzą Chrisa tv sitcom TV seriale komediowe
Wszyscy nienawidzą Chrisa
6.83110

Serial inspirowany wspomnieniami Chrisa Rocka z czasów dzieciństwa spędzonego na Brooklynie w Nowym Jorku. Chris jest jedynym czarnym uczniem w szkole, jego ojciec ciężko pracuje całe dnie, apodyktyczna matka nie zostawia mu wiele swobody, a sąsiedzi to mieszanina bardzo różnych postaci.
Wtedy Churchill mi powiedział tv sitcom TV seriale komediowe
Wtedy Churchill mi powiedział
4.810110

Szeregowiec Percy Potts odgrywa mało istotną rolę w samym centrum najważniejszego miejsca w toczącej II wojnę światową Wielkiej Brytanii - podziemnym bunkrze Winstona Churchilla.
Wychodząc na prostą tv sitcom TV seriale komediowe
Wychodząc na prostą
5.22110

Po wyjściu z więzienia Fletcher postanawia zmienić swoje życie - wprowadza się do swojej córki i stara się trzymać z dala od kłopotów. Ale i tak ciągle natyka się na ludzi ze swojej przeszłości.
Zakręcony tv sitcom TV seriale komediowe
Zakręcony
7.616110

Prowadzący niezwykle poukładane życie Henry zostaje przez wydawnictwo wyznaczony na redaktora książek Iana Starka, autora horrorów o dosyć unikalnym poczuciu humoru i podejściu do życia.
Zapytaj Harriet tv sitcom TV seriale komediowe
Zapytaj Harriet
5.212110

Dziennikarz sportowy Jack Cody ma problemy ze znalezieniem pracy, a ze względu na swoją córkę nie może przebierać w ofertach. Znajduje w końcu zajęcie - pisanie odpowiedzi w kolumnie porad sercowych - ale aby je dostać musiałby w przebraniu udawać kobietę.
Zdrówko tv sitcom TV seriale komediowe
Zdrówko
7.23110

Stary bostońskie bar o nazwie Zdrówko jest prowadzony przez Sama Malone, byłego zawodowego bejsbolistę i jego dawnego trenera. Nowa kelnerka, Diane, musi się przyzwyczaić do atmosfery tego miejsca - stali bywalcy spędzają tutaj całe popołudnia dyskutując o wszystkich nieistotnych rzeczach na świecie.
Zielone skrzydło tv sitcom TV seriale komediowe
Zielone skrzydło
8.015110

Lekarka Caroline Todd właśnie rozpoczyna swoją pierwszą pracę w szpitalu, ale nic nie idzie po jej myśli - musiała spędzić noc w samochodzie, wszyscy, których spotyka na swojej drodze są wobec niej opryskliwi i zaczyna się zastanawiać czy trafiła w dobre miejsce. Ale okazuje się, że jej problemy są niczym wobec tych, które mają inni pracownicy tego szpitala.
Złe wychowanie tv sitcom TV seriale komediowe
Złe wychowanie
6.824110

Alfie Wickers jest nauczycielem w Abbey Grove School w Watford, ale problem polega na tym, że jest bardziej niedojrzały niż jego uczniowie.
Zmiennicy komediodramat TV seriale komediowe
Zmiennicy
6.06110

Dziwaczny wypadek wiąże ze sobą losy Kasi i Jacka, kiedy zostają zmiennikami w prowadzeniu po Warszawie taksówki o numerze bocznym 1313. Ale Jacek nie zdaje sobie sprawy z tego, że Kasia jest kobietą, bo udaje mężczyznę, aby utrzymać swoją posadę.
Zwariowany świat Malcolma tv sitcom TV seriale komediowe
Zwariowany świat Malcolma
7.26110

Rodzina Malcolma nie należy do typowych: wybuchowa matka, ojciec pantoflarz, starszy brat, który go bije i młodszy, który ciągle wpada w problemy. Nawet nie wspominając o najstarszym z braci, który musiał za karę zostać odesłany do szkoły wojskowej.

knights movies great mysteries sci fi books