Top 25 seriale komediowe


Hotel Zacisze tv sitcom Top 25 seriale komediowe
Hotel Zacisze
106110

Niewielki hotel w Torquay prowadzony przez Basila Fawlty, ktry jest nieszczliwy w maestwie, nie cierpi swojej pracy, nie cierpi swoich klientw i nie cierpi bycia hotelarzem. Nawet nie wspominajc, e nie ma pojcia co znaczy zadowolenie klientw.
Czarna Żmija tv sitcom Top 25 seriale komediowe
Czarna Żmija
109110

Historyczna saga o losach Edmunda Czarnej Żmiji i jego potomków w różnych epokach historii Brytanii. Jego typowa postać, to sprytny, bezwzględny i pozbawiony sumienia człowiek, który niecofnie się przed niczym aby osiągnąć swój cel, zwłaszcza w polityce.
Latający Cyrk Monty Pythona program skeczowy Top 25 seriale komediowe
Latający Cyrk Monty Pythona
1017110

Legendarny skeczowy show autorstwa grupy brytyjskich komików - surrealistyczne historie, niepowtarzalne postaci i kompletny brak szacunku dla wszelkich świętości.
Police Squad! tv sitcom Top 25 seriale komediowe
Police Squad!
1019110

Detektyw Frank Drebin jest jednym z najlepszych detektywów w Police Squad - inteligentny, oddany służbie, a co najważniejsze kompletnie nieprzewidywalny tak samo jak historie, w których bierze udział.
Czy leci z nami pilot? film seria komediowa Top 25 seriale komediowe
Czy leci z nami pilot?
1024110

Parodia popularnych w latach 1970-tych filmów katastroficznych - były pilot wojskowy stara się ratować swój związek ze stewardessą i wsiada do samolotu pasażerskiego, na pokładzie którego jest ona. Jego umiejętności pilotażu wkrótce okażą się bezcenne.
Detektywi tv sitcom Top 25 seriale komediowe
Detektywi
9.613110

Przygody dwójki detektywów, którzy w trakcie swoich śledztw muszą polegać na swoich wątpliwych umiejętnościach, a najczęściej liczyć na łut szczęścia.
Jak pan może, panie doktorze tv sitcom Top 25 seriale komediowe
Jak pan może, panie doktorze
9.612110

Doktor John Becker jest świetnym lekarzem, prowadzi małą praktykę w Bronxie, ale ma jedną drobną wadę - nie cierpi ludzi. Oczywiście nie wszystkich, tylko tych głupich, niedojrzałych, nie zgadzających się z nim, zajmujących jego miejsce parkingowe... Lista jest długa.
Parada humoru program skeczowy Top 25 seriale komediowe
Parada humoru
9.614110

Skeczowy program stworzony przez grupę komików zgromadzonych wokół Charliego Higsona i Paula Whitehouse’a.
Hot Shots! film seria komediowa Top 25 seriale komediowe
Hot Shots!
9.68110

Parodie filmw wojennych i filmw akcji (np. Top Gun, Rambo 2, Commando) utrzymane w stylu zblionym do Czy leci z nami pilot?
Are You Being Served? tv sitcom Top 25 seriale komediowe
Are You Being Served?
9.221110

Pracownicy centrum handlowego Grace Brothers w Londynie - ich prywatne problemy i zawodowe sekrety.
Tak, panie ministrze tv sitcom Top 25 seriale komediowe
Tak, panie ministrze
9.225110

Polityk Jim Hacker zostaje ministrem w Ministerstwie Spraw Administracyjnych i rozpoczyna swoją batalię z biurokracją w ministerstwie i Służbie Cywilnej.
NewsRadio tv sitcom Top 25 seriale komediowe
NewsRadio
9.221110

Nowojorska stacja radiowa WNYX ma wszystko, co jest potrzebne do odniesienie sukcesu: oddanych pracowników, pomysłowego menedżera i nieprzyzwoicie bogatego właściciela. Niestety pracownicy konkurują pomiędzy sobą, menedżerowi brakuje doświadczenia, a właściciel jest... delikatnie rzecz ujmując ekscentryczny.
’Allo ’Allo! tv sitcom Top 25 seriale komediowe
’Allo ’Allo!
9.26110

W trakcie II wojny światowej Rene Artois, właściciel kawiarni w nadmorskim miasteczku, niechętnie angażuje się w akcje francuskiego ruchu oporu, bo ściąga to na niego same kłopoty. A sam ma pod dostatkiem zmartwień starając się ukryć przed żoną swoje romanse z kelnerkami.
Armia tatuśka tv sitcom Top 25 seriale komediowe
Armia tatuśka
9.22110

W czasie II wojny światowej szykująca się na niemiecką inwazję Wielka Brytania musiała utworzyć oddziały ochotników o nazwie Local Defence Volunteers, a później Home Guard. Serial przedstawia realia tych czasów i ducha Brytyjczyków, którzy nie mając broni byli gotowi stawić czoła Hitlerowi.
KYTV tv sitcom Top 25 seriale komediowe
KYTV
9.22110

Satyra na współczesne stacje telewizyjne, gdzie sukces komercyjny jest istotniejszy od jakości oferowanych programów. Nowy kanał satelitarny KYTV rozpoczyna nadawanie oferując co tydzień program na zupełnie inny temat - od Unii Europejskiej do seksu i od II wojny światowej po religię.
Cienka niebieska linia tv sitcom Top 25 seriale komediowe
Cienka niebieska linia
9.225110

Niewielki posterunek policji w miasteczku Gasforth i policjanci, którzy każdego dnia są elementem cienkiej niebieskiej linii pomiędzy dobrem i złem.
Kroniki Seinfelda tv sitcom Top 25 seriale komediowe
Kroniki Seinfelda
9.25110

Kiedyś nazwany serialem o niczym, co dobrze podsumowuje Kroniki Seinfelda. Komik Jerry Seinfeld, jego najlepszy przyjaciel George Costanza, była dziewczyna Elaine Benes i dziwaczny sąsiad Kramer - każde z nich natrafia na nietypowe problemy w prywatnym życiu i znajdyje niezwykłe metody, aby sobie z nimi poradzić.
Tak, panie premierze tv sitcom Top 25 seriale komediowe
Tak, panie premierze
8.89110

Przez zadziwiający zbieg okoliczności Jim Hacker staje się czarnym koniem w wyścigu do fotela premiera Wielkiej Brytanii. Zamienia swoje ministerstwo na świat wielkiej dyplomacji.
Skrzydła tv sitcom Top 25 seriale komediowe
Skrzydła
8.824110

Dwaj bracia, pracowity Joe i lekkoduch Brian, prowadzą malutką linię lotniczą na wyspie Nuntacket i stale muszą walczyć o przetrwanie.
Nareszcie Show 1948 program skeczowy Top 25 seriale komediowe
Nareszcie Show 1948
8.818110

Program skeczowy stworzony przez komików, dla których był początkiem wielkiej kariery - wśród autorów byli Tim Brooke-Taylor, Graham Chapman, John Cleese i Marty Feldman.
Czerwony Karzeł tv sitcom Top 25 seriale komediowe
Czerwony Karzeł
8.814110

Ostatni żyjący człowiek, istota, która wyewoluowała z jego kota, hologram innego członka załogi i android - cała czwrórka tkwi na pokładzie statku o nazwie Czerwony Karzeł dryfującego przez pusty kosmos. I tak, to jest serial komediowy.
Die Wochenshow program skeczowy Top 25 seriale komediowe
Die Wochenshow
8.81110

Kto zgadłby, że Niemcy mogą mieć poczucie humoru, a w dodatku świetne poczucie humoru? Grupa komików co tydzień przygotowywała skecze będące parodiami programów telewizyjnych, ale też wyśmiewali polityków i aktualne wydarzenia.
Upadek i wzlot Reginalda Perrina tv sitcom Top 25 seriale komediowe
Upadek i wzlot Reginalda Perrina
8.89110

Reginald Perrin jest sfrustrowanym kierownikiem sprzedaży w firmie Sunshine Desserts prowadzonej przez ekscentrycznego CJ. Perrin właśnie przechodzi kryzys wieku średniego i zdaje sobie sprawę, że samobójstwo rozwiązałoby wszystkie jego problemy. Ale zamiast tego znajduje oryginalniejsze wyjście z sytuacji.
Różowe lata 70 tv sitcom Top 25 seriale komediowe
Różowe lata 70
8.88110

Grupa przyjaciół z Wisconsin mieszka w tej samej okolicy, chodzą do tej samej szkoły i doświadczają tych samych szaleństw, które przyniosły ze sobą lata 1970-te.
Pastor na obcasach tv sitcom Top 25 seriale komediowe
Pastor na obcasach
8.81110

Życie parafian z Dibley nagle zmienia się, kiedy ich stary pastor umiera, a biskup przysyła nowego duszpasterza, który jest młodszy, w lepszej kondycji, z lepszą prezencją i... przeciwnej płci. Żeński pastor? Mieszkańcy muszą się przyzwyczaić do tej zmiany.

war movies great mysteries scifi computer games