Filmowe serie komediowe


Ace Ventura film seria komediowa Filmowe serie komediowe
Ace Ventura
8.023110

Niezwykły detektyw i dwie niezwykłe przygody Ace’a Ventury - najlepszego na świecie (nie wspominając, że jedynego) zawodowego detektywa specjalizującego się w odnajdywaniu zwierząt.
Akademia policyjna film seria komediowa Filmowe serie komediowe
Akademia policyjna
7.224110

Sukcesy i porażki nowych kadetów akademii policyjnej - i ochotników, i tych którzy trafili tam wbrew swojej woli.
Austin Powers film seria komediowa Filmowe serie komediowe
Austin Powers
4.812110

Austin Powers jest niezwykłym tajnym agentem - ma licencję na seksualną hiperaktywność i opowiadanie czerstwych żartów. Jego arcywrogiem jest Dr Evil, który stale formułuje plany mające dać mu kontolę na światem... albo przynajmniej pozbyć się Powersa.
Bibliotekarz film seria komediowa Filmowe serie komediowe
Bibliotekarz
6.09110

Flynn Carsen jest wiecznym studentem, który pomimo osiągania kolejnych stopni naukowych ani myśli o opuszczeniu uczelni. Kiedy zostaje do tego zmuszony otrzymuje niespodziewaną ofertę pracy w charakterze bibliotekarza w bardzo niezwykłej bibliotece.
Booze Cruise film seria komediowa Filmowe serie komediowe
Booze Cruise
6.418110

Grupa sąsiadów planuje krótki wypad do Francji, gdzie planują kupić większą ilość alkoholu korzystając z niższych cen. Wyprawa nie idzie zgodnie z planem, a w dodatku żony, które pozostały w domu mają dla nich kilka niespodzianek.
C.K. Dezerterzy film seria komediowa Filmowe serie komediowe
C.K. Dezerterzy
5.617110

Historia grupy żołnierzy, którzy pod koniec I wojny światowej uciekają ze swojej jednostki i starają się przedostać do swoich domów.
Czy leci z nami pilot? film seria komediowa Filmowe serie komediowe
Czy leci z nami pilot?
105110

Parodia popularnych w latach 1970-tych filmów katastroficznych - były pilot wojskowy stara się ratować swój związek ze stewardessą i wsiada do samolotu pasażerskiego, na pokładzie którego jest ona. Jego umiejętności pilotażu wkrótce okażą się bezcenne.
Do dzieła film seria komediowa Filmowe serie komediowe
Do dzieła
6.424110

Jedna z najdłuższych w historii serii filmów komediowych oraz parodii ze świetną obsadą. Każdy z filmów miał inną fabułę i inne postaci, ale atmosfera i dialogi pełne dwuznaczności były wspólnymi elementami wszystkich produkcji.
Fantomas film seria komediowa Filmowe serie komediowe
Fantomas
4.017110

Fantomas, tajemniczy, nieuchwytny i niezwykle groźny przestępca, który nie cofnie się przed niczym, aby osiągnąć swój cel. Ambitny dziennikarz Fandor swoimi publikacjami naraża się Fantomasowi i wkrótce sam staje się jego celem.
Gang Olsena film seria komediowa Filmowe serie komediowe
Gang Olsena
5.69110

Egon jako spec od sejfów, Benny jako kierowca i Kjeld jako... Kjeld. Ta trójka nie spocznie póki nie zdobędą fortuny dzięki włamaniom do sejfów zaprojektowanych przez Franza Jaegera z Berlina.
Hot Shots! film seria komediowa Filmowe serie komediowe
Hot Shots!
9.66110

Parodie filmw wojennych i filmw akcji (np. Top Gun, Rambo 2, Commando) utrzymane w stylu zblionym do Czy leci z nami pilot?
Łowcy duchów film seria komediowa Filmowe serie komediowe
Łowcy duchów
8.412110

Trójka ekscentrycznych naukowców zostaje wyrzucona z uniwersytetu, nie mając już posad postanawiają spróbować swoich sił w dziedzinie duchów już jako prywatna firma. Kiedy Nowy Jork nawiedza inwazja duchów stają się niezastąpieni.
Miś film seria komediowa Filmowe serie komediowe
Miś
8.015110

Ryszard Ochódzki jest prezesem klubu sportowego, ale wykorzystuje swoje wpływy i swój potężny umysł tylko do jednego celu - dla własnego zysku. Kiedy pojawia się szansa na większe pieniądze zaprzęga do pracy wszystkie swoje talenty.
Naga broń film seria komediowa Filmowe serie komediowe
Naga broń
8.811110

Detektyw Frank Drebin jest oddany swojej pracy i nic nie jest w stanie odwrócić jego uwagi od ścigania przestępców. A przynajmniej tak było zanim spotkał Jane Spencer. Seria filmów powstała w oparciu o serial Police Squad.
OSS 117 film seria komediowa Filmowe serie komediowe
OSS 117
6.017110

Agent OSS 117 samodzielnie utrzymuje pokój na świecie - z piękną kobietą u boku i kompletną pustką w głowie.
Pierwsza liga film seria komediowa Filmowe serie komediowe
Pierwsza liga
6.43110

Nowa właścicielka drużyny Cleveland Indians stara się sprzedać klub, ale nie uda jej się to jeżeli klub zdobędzie mistrzostwo. Robi więc wszystko, co się da aby przegrywali, jak chociażby zatrudnienie zbieraniny amatorów jako graczy.
Straszny film film seria komediowa Filmowe serie komediowe
Straszny film
4.018110

Seria komedii parodiujących wszelkie popularne horrory, jak również inne gatunki, i wytykających typowe schematy dla hollywoodzkich produkcji.
W krzywym zwierciadle: Wakacje film seria komediowa Filmowe serie komediowe
W krzywym zwierciadle: Wakacje
6.011110

Clark Griswold i jego rodzina ma wyraźnie pecha, zwłaszcza kiedy wybierają się na wakacje - najpierw wyjazd do parku rozrywki, potem wycieczka po Europie i na koniec Las Vegas - szystkie te wyprawy kończą się porażką.

war movies Hwaseong serial killer sci fi movies