Best British seriale komediowe


Hotel Zacisze tv sitcom Best British seriale komediowe
Hotel Zacisze
1014110

Niewielki hotel w Torquay prowadzony przez Basila Fawlty, ktry jest nieszczliwy w maestwie, nie cierpi swojej pracy, nie cierpi swoich klientw i nie cierpi bycia hotelarzem. Nawet nie wspominajc, e nie ma pojcia co znaczy zadowolenie klientw.
Czarna Żmija tv sitcom Best British seriale komediowe
Czarna Żmija
1011110

Historyczna saga o losach Edmunda Czarnej Żmiji i jego potomków w różnych epokach historii Brytanii. Jego typowa postać, to sprytny, bezwzględny i pozbawiony sumienia człowiek, który niecofnie się przed niczym aby osiągnąć swój cel, zwłaszcza w polityce.
Latający Cyrk Monty Pythona program skeczowy Best British seriale komediowe
Latający Cyrk Monty Pythona
1012110

Legendarny skeczowy show autorstwa grupy brytyjskich komików - surrealistyczne historie, niepowtarzalne postaci i kompletny brak szacunku dla wszelkich świętości.
Detektywi tv sitcom Best British seriale komediowe
Detektywi
9.620110

Przygody dwójki detektywów, którzy w trakcie swoich śledztw muszą polegać na swoich wątpliwych umiejętnościach, a najczęściej liczyć na łut szczęścia.
Parada humoru program skeczowy Best British seriale komediowe
Parada humoru
9.618110

Skeczowy program stworzony przez grupę komików zgromadzonych wokół Charliego Higsona i Paula Whitehouse’a.
Are You Being Served? tv sitcom Best British seriale komediowe
Are You Being Served?
9.21110

Pracownicy centrum handlowego Grace Brothers w Londynie - ich prywatne problemy i zawodowe sekrety.
Tak, panie ministrze tv sitcom Best British seriale komediowe
Tak, panie ministrze
9.25110

Polityk Jim Hacker zostaje ministrem w Ministerstwie Spraw Administracyjnych i rozpoczyna swoją batalię z biurokracją w ministerstwie i Służbie Cywilnej.
’Allo ’Allo! tv sitcom Best British seriale komediowe
’Allo ’Allo!
9.27110

W trakcie II wojny światowej Rene Artois, właściciel kawiarni w nadmorskim miasteczku, niechętnie angażuje się w akcje francuskiego ruchu oporu, bo ściąga to na niego same kłopoty. A sam ma pod dostatkiem zmartwień starając się ukryć przed żoną swoje romanse z kelnerkami.
Armia tatuśka tv sitcom Best British seriale komediowe
Armia tatuśka
9.217110

W czasie II wojny światowej szykująca się na niemiecką inwazję Wielka Brytania musiała utworzyć oddziały ochotników o nazwie Local Defence Volunteers, a później Home Guard. Serial przedstawia realia tych czasów i ducha Brytyjczyków, którzy nie mając broni byli gotowi stawić czoła Hitlerowi.
KYTV tv sitcom Best British seriale komediowe
KYTV
9.27110

Satyra na współczesne stacje telewizyjne, gdzie sukces komercyjny jest istotniejszy od jakości oferowanych programów. Nowy kanał satelitarny KYTV rozpoczyna nadawanie oferując co tydzień program na zupełnie inny temat - od Unii Europejskiej do seksu i od II wojny światowej po religię.
Cienka niebieska linia tv sitcom Best British seriale komediowe
Cienka niebieska linia
9.24110

Niewielki posterunek policji w miasteczku Gasforth i policjanci, którzy każdego dnia są elementem cienkiej niebieskiej linii pomiędzy dobrem i złem.
Tak, panie premierze tv sitcom Best British seriale komediowe
Tak, panie premierze
8.825110

Przez zadziwiający zbieg okoliczności Jim Hacker staje się czarnym koniem w wyścigu do fotela premiera Wielkiej Brytanii. Zamienia swoje ministerstwo na świat wielkiej dyplomacji.
Nareszcie Show 1948 program skeczowy Best British seriale komediowe
Nareszcie Show 1948
8.813110

Program skeczowy stworzony przez komików, dla których był początkiem wielkiej kariery - wśród autorów byli Tim Brooke-Taylor, Graham Chapman, John Cleese i Marty Feldman.
Czerwony Karzeł tv sitcom Best British seriale komediowe
Czerwony Karzeł
8.89110

Ostatni żyjący człowiek, istota, która wyewoluowała z jego kota, hologram innego członka załogi i android - cała czwrórka tkwi na pokładzie statku o nazwie Czerwony Karzeł dryfującego przez pusty kosmos. I tak, to jest serial komediowy.
Upadek i wzlot Reginalda Perrina tv sitcom Best British seriale komediowe
Upadek i wzlot Reginalda Perrina
8.819110

Reginald Perrin jest sfrustrowanym kierownikiem sprzedaży w firmie Sunshine Desserts prowadzonej przez ekscentrycznego CJ. Perrin właśnie przechodzi kryzys wieku średniego i zdaje sobie sprawę, że samobójstwo rozwiązałoby wszystkie jego problemy. Ale zamiast tego znajduje oryginalniejsze wyjście z sytuacji.
Pastor na obcasach tv sitcom Best British seriale komediowe
Pastor na obcasach
8.83110

Życie parafian z Dibley nagle zmienia się, kiedy ich stary pastor umiera, a biskup przysyła nowego duszpasterza, który jest młodszy, w lepszej kondycji, z lepszą prezencją i... przeciwnej płci. Żeński pastor? Mieszkańcy muszą się przyzwyczaić do tej zmiany.
Odsiadka tv sitcom Best British seriale komediowe
Odsiadka
8.821110

Młody Lennie Godber trafia do więzenia Slade Prison za włamanie. Ma na tyle szczęścia, że będzie dzielił celę z recydywistą Normanem Fletcherem, który pomoże mu odnaleźć się w nowym otoczeniu.
Panowie z ministerstwa radio seriale komediowe Best British seriale komediowe
Panowie z ministerstwa
8.424110

Fikcyjny Departament Generalnej Pomocy powstał aby pomagać innym ministerstwom w nierzadko trywialnych sprawach, Niekompetentni urzędnicy, którzy kierują nim wpadają w kłopoty za każdym razem, kiedy starają się wykonywać swoją pracę, ale najczęściej starają się tylko wyglądać jakby wykonywali jakąś pracę.
Hale i Pace program skeczowy Best British seriale komediowe
Hale i Pace
8.421110

Kolejny wspaniały duet brytyjskich komików - Gareth Hale i Norman Pace - występujących razem przez 10 lat i zakończyli swój program nadal ciesząc się sporą populanością, co jest rzadkością.
Jaś Fasola program skeczowy Best British seriale komediowe
Jaś Fasola
8.414110

Niewerbalny humor w wykonaniu Rowana Atkinsona w roli najpopularniejszego nieudacznika na świecie - Jaś Fasola mieszka w niewielkim domku na przedmieściach, ma problemy z radzeniem sobie z nawet najbardziej prozaicznymi problemami, ale zawsze znajduje najbardziej niezwykłe metody rozwiązywania ich.
Chelmsford 123 tv sitcom Best British seriale komediowe
Chelmsford 123
8.421110

Rzymianin Aulus Paulinus zostaje ukarany przez cesarza, Hadrian daje mu najgorsze zajęcie, jakie tylko może znaleźć w całym imperium - mianuje go nowym gubernatorem prowincji Brytania. Aulus słyszał plotki na temat tego miejsca i wcale mu się ten przydział nie podoba.
Cabin Pressure radio seriale komediowe Best British seriale komediowe
Cabin Pressure
8.420110

MJN Air, to mała czarterowa linia lotnicza, która poleci wszędzie i z dowolnym ładunkiem stosując jednakowy profesjonalizm i oddanie. A przynajmniej oddanie...
Tylko głupcy i konie tv sitcom Best British seriale komediowe
Tylko głupcy i konie
8.417110

Del Trotter prowadzi rodzinny interes o nazwie Trotters Independent Traders, ale stara się unikać wszelkich formalności takich, jak zezwolenia, podatki, czy też etyka. Cały biznes sprowadza się do jego zagraconego mieszkania i trójkołowca w charakterze firmowej furgonetki.
Średniaki tv sitcom Best British seriale komediowe
Średniaki
8.423110

Po rozwodzie rodziców Will przenosi się z prywatnej szkoły do publicznej, gdzie poznaje trójkę nowych przyjaciół... równie dziwacznych jak on sam.
Niegrzeczni faceci tv sitcom Best British seriale komediowe
Niegrzeczni faceci
8.04110

Gary Strang jest dziecinny, nieodpowiedzialny i ma swój styl radzenia sobie z problemami - z piwem w jednej ręce i drugim piwem w drugiej. Jego współlokator Tony podziela jego hobby i jego poglądy na temat życia, kobiet, związków...

british war movies great mysteries sci fi short stories