Radiowe seriale komediowe


All Gas and Gaiters radio seriale komediowe Radiowe seriale komediowe
All Gas and Gaiters
7.29110

W fikcyjnej katedrze Świętego Ogga biskup Hever, jego przyjaciel archidiakon i kapelan biskupa starają się radzić sobie z codziennymi problemami i jednym człowiekiem, którego po prostu nie mogą znieść - dziekanem katedry.
Barak 33 radio seriale komediowe Radiowe seriale komediowe
Barak 33
7.216110

Co robiłeś w czasie wojny tato? Siedziałem w baraku, nie mogę powiedzieć gdzie, nie mogę powiedzieć czym się zajmowałem, ale to było istotne dla przebiegu wojny.
Beyond Our Ken radio seriale komediowe Radiowe seriale komediowe
Beyond Our Ken
6.86110

Radiowy program skeczowy z udziałem m.in. Kennetha Horne’a i Kennetha Williamsa.
Big Business Lark radio seriale komediowe Radiowe seriale komediowe
Big Business Lark
4.82110

Radiowy serial, którego akcja toczy się w fikcyjnej firmie Allied British Plastics, której właściciel Sir Charles Boniface i jego syn Frank starają się radzić sobie z wszelkimi zagrożeniami, które mogą doprowadzić do upadku ABP.
Bocznica Parsley radio seriale komediowe Radiowe seriale komediowe
Bocznica Parsley
4.419110

Malutka stacja Parsley położona przy rzadko uczęszczanej linii kolejowej jest zarządzana przez pompatycznego Horace’a Hepplewhite’a, który ma do pomocy swojego mało rozgarniętego syna i kilkoro pracowników, na których nie może polegać.
Cabin Pressure radio seriale komediowe Radiowe seriale komediowe
Cabin Pressure
8.413110

MJN Air, to mała czarterowa linia lotnicza, która poleci wszędzie i z dowolnym ładunkiem stosując jednakowy profesjonalizm i oddanie. A przynajmniej oddanie...
ElvenQuest radio seriale komediowe Radiowe seriale komediowe
ElvenQuest
7.619110

Sam Porter jest autorem powieści fantasy. A przynajmniej do momentu, w którym zaczepiają go ludzie pochodzący z innego świata, którzy szukają Wybrańca, który poprowadzi ich w wyprawie po Miecz Asnagaru.
Embassy Lark radio seriale komediowe Radiowe seriale komediowe
Embassy Lark
5.218110

Brytyjska ambasada w fikcyjnym państwie Tratvia z ambasadorem Sir Jeremy Crichton-Bullerem i jego sekretarzem Henrym Pettigrew, którzy niestrudzenie starają się utrzymać dobre stosunki międzie Zjednoczonym Królestwem, Tratvią i innymi ambasadorami (Chin, Związku Radzieckiego i USA).
Hancock’s Half Hour radio seriale komediowe Radiowe seriale komediowe
Hancock’s Half Hour
4.422110

Jeden z pierwszych radiowych sitcomów, później przekształcony w serial telewizyjny. Co tydzień komik Tony Hancock prezentował inną historię, ale główni bohaterowie zazwyczaj byli w podobnej sytuacji - przygnębieni i starający się coś zmienić w swoim życiu.
Navy Lark radio seriale komediowe Radiowe seriale komediowe
Navy Lark
4.85110

Radiowy serial komediowy o załodze brytyjskiego okrętu wojennego HMS Troutbridge, która ze wszystkich sił stara się unikać przepracowania.
Nazywam się Higgins, sir radio seriale komediowe Radiowe seriale komediowe
Nazywam się Higgins, sir
4.020110

Przygody przeciętnej amerykańskiej rodziny, która pewnego dnia odziedzicza w spadku po dalekich krewnych angielskiego lokaja, Higginsa.
Panowie z ministerstwa radio seriale komediowe Radiowe seriale komediowe
Panowie z ministerstwa
8.49110

Fikcyjny Departament Generalnej Pomocy powstał aby pomagać innym ministerstwom w nierzadko trywialnych sprawach, Niekompetentni urzędnicy, którzy kierują nim wpadają w kłopoty za każdym razem, kiedy starają się wykonywać swoją pracę, ale najczęściej starają się tylko wyglądać jakby wykonywali jakąś pracę.
Przepraszam, przeczytam to jeszcze raz radio seriale komediowe Radiowe seriale komediowe
Przepraszam, przeczytam to jeszcze raz
6.820110

Skeczowy show z udziałem m.in. Johna Cleese’a i Tima Brooke-Taylora parodiujący audycje radiowe w stylu znanym z takich produkcji, jak At Last 1948 Show, a czasami nawet Latającego Cyrku Monty Pythona.
Radio Active radio seriale komediowe Radiowe seriale komediowe
Radio Active
6.812110

Stacja Radio Active oferuje szeroką gamę rozrywki - od relacji sportowych do polityki i od religii do rozterek sercowych. A wszystko to w wydaniu nie koniecznie kompetentnych prowadzących.
The Sofa of Time radio seriale komediowe Radiowe seriale komediowe
The Sofa of Time
6.414110

Dwaj życiowi nieudacznicy, Milford i Parker, właśnie stracili pracę w fabryce mebli w Londynie, ale kiedy sprzątali swoje jego szafki Milford znalazł portal prowadzący do równoległego świata, w którym jest on Wybrańcem, który wyzwoli naród od złego tyrana.
The Story of Dr Kildare radio seriale komediowe Radiowe seriale komediowe
The Story of Dr Kildare
5.210110

Młody i pełen ideałów doktor Kildare i zrzędliwy, ale poczciwy doktor Gillespie - idealna mieszanka, która tworzy wyjątkowość szpitala Blair General Hospital.
Witamy w naszej wiosce, prosimy ostrożnie najeżdżać radio seriale komediowe Radiowe seriale komediowe
Witamy w naszej wiosce, prosimy ostrożnie najeżdżać
7.220110

W małej wiosce Cresdon Green gdzieś w Buckinghamshire życie mieszkańców jest monotonne i pozbawione atrakcji. No, może z wyjątkiem statków kosmicznych Obcych, którzy dokonali inwazji na wieś i odcięli ją od reszty świata.

war movies great mysteries scifi computer games