Ostatnio dodane seriale komediowe


Benidorm tv sitcom Ostatnio dodane seriale komediowe
Benidorm
7.28110

Brytyjscy turyści przybywają do słonecznego Benidorm przywożąc ze sobą swoje problemy, ale wyjeżdżając z... zupełnie innymi problemami.
How Do You Want Me? tv sitcom Ostatnio dodane seriale komediowe
How Do You Want Me?
5.224110

Komik Ian Lyons zostawia swoją londyńską karierę, aby wraz ze swoją dopiero co poślubioną żoną przenieść się do wioski, z której ona pochodzi.
The Sofa of Time radio seriale komediowe Ostatnio dodane seriale komediowe
The Sofa of Time
6.421110

Dwaj życiowi nieudacznicy, Milford i Parker, właśnie stracili pracę w fabryce mebli w Londynie, ale kiedy sprzątali swoje jego szafki Milford znalazł portal prowadzący do równoległego świata, w którym jest on Wybrańcem, który wyzwoli naród od złego tyrana.
Fractured Flickers tv serial animowany Ostatnio dodane seriale komediowe
Fractured Flickers
4.84110

Co się uzyska mieszając niemy film ze ścieżką dźwiękową, ale pochodzącą z zupełnie innej historii? Uzyska się Fractured Flicker...
Barak 33 radio seriale komediowe Ostatnio dodane seriale komediowe
Barak 33
7.218110

Co robiłeś w czasie wojny tato? Siedziałem w baraku, nie mogę powiedzieć gdzie, nie mogę powiedzieć czym się zajmowałem, ale to było istotne dla przebiegu wojny.
Radio Active radio seriale komediowe Ostatnio dodane seriale komediowe
Radio Active
6.822110

Stacja Radio Active oferuje szeroką gamę rozrywki - od relacji sportowych do polityki i od religii do rozterek sercowych. A wszystko to w wydaniu nie koniecznie kompetentnych prowadzących.
ElvenQuest radio seriale komediowe Ostatnio dodane seriale komediowe
ElvenQuest
7.622110

Sam Porter jest autorem powieści fantasy. A przynajmniej do momentu, w którym zaczepiają go ludzie pochodzący z innego świata, którzy szukają Wybrańca, który poprowadzi ich w wyprawie po Miecz Asnagaru.
Witamy w naszej wiosce, prosimy ostrożnie najeżdżać radio seriale komediowe Ostatnio dodane seriale komediowe
Witamy w naszej wiosce, prosimy ostrożnie najeżdżać
7.215110

W małej wiosce Cresdon Green gdzieś w Buckinghamshire życie mieszkańców jest monotonne i pozbawione atrakcji. No, może z wyjątkiem statków kosmicznych Obcych, którzy dokonali inwazji na wieś i odcięli ją od reszty świata.
Oh, bracie! tv sitcom Ostatnio dodane seriale komediowe
Oh, bracie!
4.410110

Brat Dominik jest dobrodusznym człowiekiem, który nie może nic poradzić na to, że ma po prostu pecha. Zakon, w którym przebywa musiał utworzyć specjalny fundusz na pokrycie kosztów jego wypadków...
Archer tv serial animowany Ostatnio dodane seriale komediowe
Archer
6.825110

Sterling Archer jest super-szpiegiem. A przynajmniej tak sądzi, w rzeczywistości jest niedojrzałym kobieciarzem, który nie stroni od kieliszka. Ale czego można się spodziewać skoro jego matka jest jednocześnie jego szefową, a jego kryptonim to Księżna.
Dear John tv sitcom Ostatnio dodane seriale komediowe
Dear John
5.616110

Nauczyciel John Lacey pewnego dnia po powrocie do domu nie zastał w nim swojej żony, a jedynie krótką notkę, że jego małżonka postanowiła zostawić go dla jego najlepszego przyjaciela. John nie potrafi poradzić sobie z nową sytuacją i szuka pomocy w grupie podobnych sobie ludzi.
Bruiser program skeczowy Ostatnio dodane seriale komediowe
Bruiser
5.212110

Program skeczowy napisany przez duet David Mitchell i Robert Webb, z pomocą autorów takich, jak Richard Ayoade, Ricky Gervais, Matt Holness oraz James Bachman.
That Mitchell and Webb Look program skeczowy Ostatnio dodane seriale komediowe
That Mitchell and Webb Look
7.625110

Program skeczowy pary komików Robert Webb i David Mitchell.
The Mitchell and Webb Situation program skeczowy Ostatnio dodane seriale komediowe
The Mitchell and Webb Situation
3.612110

Duet komików David Mitchell i Robert Webb w swoim pierwszym solowym projekcie - programie skeczowym pokazującym urywki z życia różnych ludzi, od nieudolnych pisarzy po szczęśliwych trampów.
Bottle Boys tv sitcom Ostatnio dodane seriale komediowe
Bottle Boys
4.410110

Mleczarze pracujący w Dawson’s Dairies dostarczają mleko mieszkańcom przedmieść Londynu, ale mleko nie jest ich głównym tematem rozmów w stołówce.
The Wackers tv sitcom Ostatnio dodane seriale komediowe
The Wackers
4.05110

Clarcksonowie, to dosyć typowa liverpoolska rodzina - mieszkają w malutkim domu z czerwonej cegły, w którym nie ma miejsca na prywatność. Głowa rodziny Billy Clarkson właśnie wraca z 2-letniego rejsu na statku handlowym. A przynajmniej oficjalnie, bo nieoficjalnie spędził ostatnie miesiące w więzieniu...
The Dustbinmen tv sitcom Ostatnio dodane seriale komediowe
The Dustbinmen
5.623110

Ekipa numer 3 - czterech kompletnie różnych ludzi, którzy mają ze sobą wspólną jedną istotną cechę: zamiłowanie do unikania pracy i pożytkowania czasu na szukanie sposobów dorobienia pieniędzy bez wysiłku.
Hotel na peryferiach tv sitcom Ostatnio dodane seriale komediowe
Hotel na peryferiach
6.023110

Po wielu latach dziaalnoci sklep Grace Brothers zostaje zamknity w zwizku ze mierci "modego" Pana Grace, a zatrudnieni jeszcze nieliczni pracownicy otrzymuj niepokojc wiadomo - ich fundusz emerytalny tak naprawd nie istnieje. Ale jest jeszcze dla nich pewna nadzieja...
Lateline tv sitcom Ostatnio dodane seriale komediowe
Lateline
4.020110

Wieczorny program informacyjny Lateline jest przykładem profesjonalizmu i jego oddani pracownicy każdego dnia nie szczędzą wysiłku, aby zdobyć wartościowe informacje. A przynajmniej tak to wygląda na zewnątrz...
Saturday Night Live program skeczowy Ostatnio dodane seriale komediowe
Saturday Night Live
6.012110

Legendarny amerykański program skeczowy od ponad 40 lat nadawany na żywo z Nowego Jorku i korzystający z talentów czołowych amerykańskich komików.

war movies unsolved mysteries sci fi