Chandon Pictures

Australijski komediodramat z lat 2000

Seriale komediowe podobne do Chandon Pictures

Tom Chandon i jego przyjaciele marzą o tworzeniu wiekopomnych filmów i artystycznych arcydzieł, ale zamiast tego kręcą wesela, testamenty, a nawet gorzej...

Seriale komediowe o tematyce podobnej do Chandon Pictures

Curb Your Enthusiasm komedia improwizowana TV seriale komediowe - komediodramat
Curb Your Enthusiasm
4.47110

Larry David, współtwórca serialu Seinfeld, który przedstawiał historie oparte na jego przeszłości, tym razem pokazuje jak naprawdę wygląda jego życie. Przynajmniej mniej więcej - serial jest improwizowany przez aktorów.
Dad’s Army tv sitcom TV seriale komediowe - komediodramat
Dad’s Army
9.27110

W czasie II wojny światowej szykująca się na niemiecką inwazję Wielka Brytania musiała utworzyć oddziały ochotników o nazwie Local Defence Volunteers, a później Home Guard. Serial przedstawia realia tych czasów i ducha Brytyjczyków, którzy nie mając broni byli gotowi stawić czoła Hitlerowi.
Drop the Dead Donkey tv sitcom TV seriale komediowe - komediodramat
Drop the Dead Donkey
8.018110

Stacja telewizyjna GlobeLink News nadająca wiadomości zostaje przejęta przez nowego właściciela, który mianuje Gusa Hedgesa na szefa mającego doglądać interesu. Dziennikarze mają oczywiście całkowitą swobodę... jeżeli będą się stosować do pewnych wskazówek.
Grace and Favour tv sitcom TV seriale komediowe - komediodramat
Grace and Favour
6.014110

Po wielu latach dziaalnoci sklep Grace Brothers zostaje zamknity w zwizku ze mierci "modego" Pana Grace, a zatrudnieni jeszcze nieliczni pracownicy otrzymuj niepokojc wiadomo - ich fundusz emerytalny tak naprawd nie istnieje. Ale jest jeszcze dla nich pewna nadzieja...
Hardware tv sitcom TV seriale komediowe - komediodramat
Hardware
4.817110

Sklep z narzędziami gdzieś w Londynie, a w środku czwórka nietypowych facetów - student Steve, dziwak Kenny, weteran Rex oraz Mike, który jest znudzony swoim życiem.
Joey tv sitcom TV seriale komediowe - komediodramat
Joey
4.815110

Joey Tribbiani przenosi si z Nowego Jorku do Los Angeles, aby skupi si na swojej karierze aktorskiej. Wprowadza si do mieszkania swojej siostry i zaczyna nowe ycie.
Just Shoot Me! tv sitcom TV seriale komediowe - komediodramat
Just Shoot Me!
7.68110

Jack Gallo jest ekscentrycznym właścicielem Blush, magazynu o modzie. Zebrał nietypowy zespół pracowników do prowadzenia go, a pewnego dnia jego córka, z którą nie miał od dawna kontaktu, zgłosiła się do niego szukając pracy.
Less Than Perfect tv sitcom TV seriale komediowe - komediodramat
Less Than Perfect
4.83110

Praca w stacji telewizyjnej nie wygląda tak, jak można by się spodziewać. Claude Casey zostaje asystentką prezentera wiadomości Willa Butlera, co nie jest łatwym zajęciem, kiedy trzeba radzić sobie z jego dziwnymi wymaganiami, jak również z niemiłymi kolegami z pracy.
Likely Lads tv sitcom TV seriale komediowe - komediodramat
Likely Lads
5.614110

Terry i Bob dzielą wspólne mieszkanie, ale też wspólne hobby - dziewczyny. Nie, żeby byli szczególnie dobrymi podrywaczami...
Malcolm in the Middle tv sitcom TV seriale komediowe - komediodramat
Malcolm in the Middle
7.223110

Rodzina Malcolma nie należy do typowych: wybuchowa matka, ojciec pantoflarz, starszy brat, który go bije i młodszy, który ciągle wpada w problemy. Nawet nie wspominając o najstarszym z braci, który musiał za karę zostać odesłany do szkoły wojskowej.
Men at Work tv sitcom TV seriale komediowe - komediodramat
Men at Work
4.07110

Czterech kumpli pracuje razem w redakcji magazynu i spędzają wiele czasu szukając rozwiązań swoich problemów w związkach z kobietami. Lub też braku takowych związków.
Night Court tv sitcom TV seriale komediowe - komediodramat
Night Court
6.015110

Pewnej nocy sąd na Manhattanie zyskuje nowego sędziego, Harolda T. Stone, który okazuje się nie być zupełnie zwyczajnym sędzią - wielki fan Mela Torme i dziecinnych żartów, woli podążać za swoim sercem niż trzymać się sztywno litery prawa.
Rules of Engagement tv sitcom TV seriale komediowe - komediodramat
Rules of Engagement
4.07110

Trzy pary ludzi i trzy zupełnie różne relacje pomiędzy nimi - Jeff i Audrey małżeństwo z dłuższym stażem, Adam i Jennifer przygotowujący się do ślubu oraz kobieciarz Russell i jego uciemiężony asystent Timmy.
Samantha Who? tv sitcom TV seriale komediowe - komediodramat
Samantha Who?
7.221110

Młoda kobieta o imieniu Samantha traci pamięć i teraz z pomocą rodziny i przyjaciół stara się dowiedzieć kim była wcześniej i kim jest teraz.
The Exes tv sitcom TV seriale komediowe - komediodramat
The Exes
5.620110

Trzech rozwodników wprowadza się do jednego mieszkania należącego do adwokat, która zajmowała się ich sprawami rozwodowymi. Ma ona nadzieję, że będą w stanie pomagać sobie nawzajem z traumą, ale zamiast tego zaczynają przejmować od siebie najgorsze nawyki.
The Smoking Room tv sitcom TV seriale komediowe - komediodramat
The Smoking Room
6.82110

Grupa współpracowników spotyka się w firmowej palarni, gdzie obowiązuje tylko jedna zasada - "żadnych rozmów o pracy", więc rozmawiają o wszystkim innym.
Whatever Happened to the Likely Lads tv sitcom TV seriale komediowe - komediodramat
Whatever Happened to the Likely Lads
6.813110

Dalsze losy Boba i Terrego z serialu Likely Lads - spotykają się przypadkowo, kiedy Terry powraca po 5 latach w armii spędzonych zagranicą.
Whitney tv sitcom TV seriale komediowe - komediodramat
Whitney
4.414110

Alex i Whitney nie mogliby bardziej różnić się od siebie charakterami, ale razem tworzą szczęśliwą parę, której ślub nie jest do niczego potrzebny.


Sezony Chandon Pictures

2007 Season 1
2009 Season 2

Oglądaj Chandon Pictures

 Chandon Pictures


war movies great unsolved mysteries sci fi