Jak się robi olimpiadę?

Brytyjski mockumentary z lat 2010

Seriale komediowe podobne do Jak się robi olimpiadę?
Seriale komediowe podobne do Jak się robi olimpiadę?
Seriale komediowe podobne do Jak się robi olimpiadę?
Seriale komediowe podobne do Jak się robi olimpiadę?
Seriale komediowe podobne do Jak się robi olimpiadę?
Seriale komediowe podobne do Jak się robi olimpiadę?

Kamery dokumentują sukcesy i wpadki (chociaż głównie wpadki) ekipy stojącej za organizacją olimpiady w Londynie w roku 2012.

Seriale komediowe o tematyce podobnej do Jak się robi olimpiadę?

30 Rock tv sitcom TV seriale komediowe - mockumentary
30 Rock
4.821110

Spojrzenie na drugą stronę kamer w fikcyjnym programie komediowym TGS with Tracy Jordan, gdzie życie scenarzystki i producentki Liz Lemon jest ciągłą walką z kaprysami szefów i konfliktami pomiędzy obsadą i autorami tekstów.
Absolute Power tv sitcom TV seriale komediowe - mockumentary
Absolute Power
8.017110

Prentiss McCabe to odnosząca wielkie sukcesy firma public relations z Londynu. Mamy okazję zobaczyć w jaki sposób osiągają swoje cele i jak nie pozwalają aby tak trywialne rzeczy jak prawda, czy moralność im w tym przeszkadzały.
Accidentally on Purpose tv sitcom TV seriale komediowe - mockumentary
Accidentally on Purpose
5.624110

Billie zachodzi w ciążę z dużo młodszym chłopakiem, który miał być tylko przygodą na jedną noc, a teraz starają się jakoś zbudować wokół tego związek.
Ask Harriet tv sitcom TV seriale komediowe - mockumentary
Ask Harriet
5.210110

Dziennikarz sportowy Jack Cody ma problemy ze znalezieniem pracy, a ze względu na swoją córkę nie może przebierać w ofertach. Znajduje w końcu zajęcie - pisanie odpowiedzi w kolumnie porad sercowych - ale aby je dostać musiałby w przebraniu udawać kobietę.
Bad Education tv sitcom TV seriale komediowe - mockumentary
Bad Education
6.818110

Alfie Wickers jest nauczycielem w Abbey Grove School w Watford, ale problem polega na tym, że jest bardziej niedojrzały niż jego uczniowie.
Blackadder tv sitcom TV seriale komediowe - mockumentary
Blackadder
102110

Historyczna saga o losach Edmunda Czarnej Żmiji i jego potomków w różnych epokach historii Brytanii. Jego typowa postać, to sprytny, bezwzględny i pozbawiony sumienia człowiek, który niecofnie się przed niczym aby osiągnąć swój cel, zwłaszcza w polityce.
Brittas Empire tv sitcom TV seriale komediowe - mockumentary
Brittas Empire
6.824110

Gordon Brittas prowadzi miejski ośrodek sportu, ale niestety jego brak taktu i umiejętności interpersonalnych stale wpędza go w kłopoty. Jako menedżer zazwyczaj zawodzi, ale jego pracownicy starają się jakoś wybrnąć z sytuacji.
Brooklyn Nine-Nine tv sitcom TV seriale komediowe - mockumentary
Brooklyn Nine-Nine
7.219110

Detektywi z brooklińskiego 99 posterunku mają swoje własne metody prowadzenia dochodzeń i zazwyczaj nie są to te najbardziej oczywiste metody. Ich nowy zwierzchnik, pierwszy czarny gej, który awansował na kapitana, stara się utemperować ich ułańską fantazję.
Courting Alex tv sitcom TV seriale komediowe - mockumentary
Courting Alex
3.624110

Alex, odnosząca sukcesy prawniczka, zaczyna spotykać się z właścicielem pubu. Jej ojciec, a jednocześnie zwierzchnik, nie cieszy się z ich związku.
Dream On tv sitcom TV seriale komediowe - mockumentary
Dream On
5.621110

Martin Tupper pracuje jako redaktor w wydawnictwie specjalizującym się w tandetnych książkach ociekających seksem. Jego była żona ponownie wyszła za mąż za faceta będącego ideałem pod każdym względem, a sekretarka nie ma dla niego za grosz szacunku. Skoro jego życie to chaos Martinowi zdarza się uciekać w świat fantazji.
Drop the Dead Donkey tv sitcom TV seriale komediowe - mockumentary
Drop the Dead Donkey
8.017110

Stacja telewizyjna GlobeLink News nadająca wiadomości zostaje przejęta przez nowego właściciela, który mianuje Gusa Hedgesa na szefa mającego doglądać interesu. Dziennikarze mają oczywiście całkowitą swobodę... jeżeli będą się stosować do pewnych wskazówek.
Friends tv sitcom TV seriale komediowe - mockumentary
Friends
7.61110

Przyjaciele z czasów szkolnych wprowadzają się do dwóch sąsiednich mieszkań w Nowym Jorku, ale ich przeszłość zaczyna wpływać na obecne wybory zawodowe i miłosne.
Kiss Me Kate tv sitcom TV seriale komediowe - mockumentary
Kiss Me Kate
6.89110

Kate i Douglas są dwójką psychologów prowadzących własną przychodnię, w której każdego dnia pojawiają się dziwni pacjenci. W dodatku Douglas sam mógłby skorzystać z fachowej pomocy, czyli wszystko spoczywa na barkach Kate.
Love Inc tv sitcom TV seriale komediowe - mockumentary
Love Inc
4.816110

Clea prowadzi agencję pomagającą ludziom odnaleźć swoich wymarzonych partnerów albo przezwyciężyć lęki związane z randkami, ale jej własne życie nie jest idealne.
Men at Work tv sitcom TV seriale komediowe - mockumentary
Men at Work
4.018110

Czterech kumpli pracuje razem w redakcji magazynu i spędzają wiele czasu szukając rozwiązań swoich problemów w związkach z kobietami. Lub też braku takowych związków.
Men Behaving Badly tv sitcom TV seriale komediowe - mockumentary
Men Behaving Badly
8.09110

Gary Strang jest dziecinny, nieodpowiedzialny i ma swój styl radzenia sobie z problemami - z piwem w jednej ręce i drugim piwem w drugiej. Jego współlokator Tony podziela jego hobby i jego poglądy na temat życia, kobiet, związków...
Peep Show tv sitcom TV seriale komediowe - mockumentary
Peep Show
6.413110

Mark pracuje w biurze firmy ubezpieczeniowej, jest odpowiedzialny, rzetelny i nudny. Jeremy, to bezrobotny domorosły muzyk, który jest przeciwieństwem Marka. Dzielą wspólne mieszkanie i w pewien sposób uzupełniają się nawzajem.
Police Station No 13 tv sitcom TV seriale komediowe - mockumentary
Police Station No 13
4.87110

Posterunek policji pełen niekompetentnych oficerów, dziwacznych interesantów i surrealistycznych sytuacji.
Rules of Engagement tv sitcom TV seriale komediowe - mockumentary
Rules of Engagement
4.013110

Trzy pary ludzi i trzy zupełnie różne relacje pomiędzy nimi - Jeff i Audrey małżeństwo z dłuższym stażem, Adam i Jennifer przygotowujący się do ślubu oraz kobieciarz Russell i jego uciemiężony asystent Timmy.
Sara tv sitcom TV seriale komediowe - mockumentary
Sara
7.611110

Sara McKenna jest prawniczką pracującą w biurze pomocy prawnej w San Francisco, gdzie spotyka wielu nietypowych klientów i... równie nietypowych kolegów po fachu.
Spin City tv sitcom TV seriale komediowe - mockumentary
Spin City
8.07110

Mike Flaherty jest zastępcą burmistrza Nowego Jorku, co nie jest wcale łatwym zawodem, zwłaszcza kiedy ma się takiego szefa, jak Randall M. Winston zaliczającego jedną wpadkę za drugą.
Sports Night tv sitcom TV seriale komediowe - mockumentary
Sports Night
5.222110

Spojrzenie na drugą stronę kamer w kanale sportowym - przyjaźnie, sukcesy i niepowodzenia prowadzących program, jak i producentów.
Swift and Shift Couriers tv sitcom TV seriale komediowe - mockumentary
Swift and Shift Couriers
7.212110

Amanda Doyle zostaje nowym kierownikiem rejonu w firmie Swift and Shift Couriers. Odwiedzając jeden z oddziałów firmy jest zszokowana pracującymi tam ludźmi. I wy też będziecie...
The Exes tv sitcom TV seriale komediowe - mockumentary
The Exes
5.625110

Trzech rozwodników wprowadza się do jednego mieszkania należącego do adwokat, która zajmowała się ich sprawami rozwodowymi. Ma ona nadzieję, że będą w stanie pomagać sobie nawzajem z traumą, ale zamiast tego zaczynają przejmować od siebie najgorsze nawyki.
The Mindy Project tv sitcom TV seriale komediowe - mockumentary
The Mindy Project
5.69110

Mindy Lahiri jest Hinduską i pracuje jako ginekolog w niewielkieh przychodni. Jej życie prywatne to całkowity chaos - jej oczekiwania rodem z komedii romantycznych są bardzo odległe od rzeczywistości.
The New Statesman tv sitcom TV seriale komediowe - mockumentary
The New Statesman
6.88110

Alan B’Stard zostaje nowym posłem Partii Konserwatywnej i szybko pokazuje swoją prawdziwą twarz - pozbawioną zasad moralnych, skrupułów i sumienia. Ale w przypadku polityka to nie koniecznie muszą być wady, przynajmniej jego zdaniem.
The Norm Show tv sitcom TV seriale komediowe - mockumentary
The Norm Show
7.29110

Zawodowy hokeista zostaje dożywotnio zawieszony za podejrzenie sprzedania meczu i unikanie podatków. Aby uniknąć trafienia za kratki zgadza się odpracować wyrok w ośrodku pomocy społecznej, chociaż stara się robić najmniej jak się da.
The Thick of It mockumentary TV seriale komediowe - mockumentary
The Thick of It
6.825110

Departament Spraw Socjalnych jest kierowany przez niezbyt rozgarniętych ludzi pod wodzą nieco guzdrałowatego ministra. Na szczęście zawsze mogą liczyć na eksperta PR Malcolma Tuckera, który udzieli im ojcowskiej rady lub... wystraszy nie na żarty.
Trevor’s World of Sport tv sitcom TV seriale komediowe - mockumentary
Trevor’s World of Sport
4.41110

Trevor Heslop jest współwłaścicielem niewielkiej agencji reprezentującej interesy sportowców i każdego dnia musi się mierzyć z nietypowymi wymaganiami klientów.
Trollied tv sitcom TV seriale komediowe - mockumentary
Trollied
6.418110

Sceny z codziennego życia załogi supermarketu Valco w Watford - łagodnego menedżera Gavina, jego neurotycznej asystentki Julie, leniwych pracowników i niemiłych klientów.
Veep tv sitcom TV seriale komediowe - mockumentary
Veep
3.620110

Senator Selina Meyer zostaje wiceprezydentem Stanów Zjednoczonych, co jest złą wiadomością dla Stanów Zjednoczonych biorąc pod uwagę jej talent do wpadek.
Whoops Apocalypse tv sitcom TV seriale komediowe - mockumentary
Whoops Apocalypse
7.222110

Szach Iranu musi uciekać ze swojej ojczyzny i szuka schronienia w Europie. Amerykanie i Rosjanie widzą w tym szansę na realizację swoich planów. Ich knowania mogą doprowadzić do wojny nuklearnej.
Yes Prime Minister tv sitcom TV seriale komediowe - mockumentary
Yes Prime Minister
8.89110

Przez zadziwiający zbieg okoliczności Jim Hacker staje się czarnym koniem w wyścigu do fotela premiera Wielkiej Brytanii. Zamienia swoje ministerstwo na świat wielkiej dyplomacji.
Yes Prime Minister 2013 tv sitcom TV seriale komediowe - mockumentary
Yes Prime Minister 2013
6.019110

Współczesny aneks do klasycznego sitcomu "Tak, panie premierze" - James Hacker stawia czoło kryzysowi ekonomicznemu w Europie i Szkotom domagającym się odłączenia od Wielkiej Brytanii.


Sezony Jak się robi olimpiadę?

2011 Series 1
2012 Series 2

Oglądaj Jak się robi olimpiadę?

 Jak się robi olimpiadę?


war movies great mysteries scifi movies