Jak pan może, panie doktorze

tv sitcom z lat 1990

Jak pan może, panie doktorze tv sitcom 2003
Jak pan może, panie doktorze tv sitcom 2003
Jak pan może, panie doktorze tv sitcom 2003
Jak pan może, panie doktorze tv sitcom 2003
Jak pan może, panie doktorze tv sitcom 2003

Doktor John Becker jest świetnym lekarzem, prowadzi małą praktykę w Bronxie, ale ma jedną drobną wadę - nie cierpi ludzi. Oczywiście nie wszystkich, tylko tych głupich, niedojrzałych, nie zgadzających się z nim, zajmujących jego miejsce parkingowe... Lista jest długa.Ocena

Jak pan może, panie doktorze comedy series9.6

Twórcy serialu

David Hackel

Lata

1998 - 2003

Kraj

United States

Tytuł angielski

Format

22 minut na odcinek

Język

English

Lokalizacje

akcja serialu toczy się w New York CityNew YorkUnited StatesJak pan może, panie doktorze trivia

Dlaczego Terry Farrell odesza z serialu

Wedug Kena Levinea, ktry by autorem scenariuszy i reyserowa niektre odcinki serialu, powd dla ktrego Terry Farrell odesza z serialu by zupenie inny ni przez wiele lat spekulowano. Po trzecim sezonie midzy aktorami i producentami doszo do sporu na temat pac dla obsady i podejrzewano, e jej aktywny udzia w tym sporze by powodem, dla ktrego nie przeduono z Farrell kontraktu po czwartym sezonie, ale zdaniem Levinea powd by zupenie inny.

W trakcie czwartego sezonu producenci i stacja naciskay na twrcw, aby "tchnli nowe ycie" w serial i sezon zakoczy si w zawieszeniu z sytuacj z Beckerem, Reggie i Chris. Ken Levine, podj decyzj, e posta Reggie postanowi zmieni otoczenie, co bdzie zaskoczeniem zarwno dla widzw, jak i reszty obsady. A skoro posta grana przez Nancy Travis bya ju wczeniej wprowadzona do serialu Levine zdecydowa, eby fabua skupia si na wtku ewentualnego zwizku Beckera i Chris.

Jeeli jest to prawda, to oznacza, e Ken Levine by sprawc zgonu serialu - po tym jak Terry Farrell odesza chemia pomidzy postaciami zostaa zachwiana, posta Chris na pocztku nie pasowaa do reszty, a potem po prostu przeja miejsce Reggie, co byo pocztkiem upadku serialu, ktry zosta przerwany 30 odcinkw pniej.
Sezony Jak pan może, panie doktorze

1998 Season 1
1999 Season 2
2000 Season 3
2001 Season 4
2002 Season 5
2003 Season 6

Oglądaj Jak pan może, panie doktorze

 Jak pan może, panie doktorze Jak pan może, panie doktorze Jak pan może, panie doktorze


american war movies great mysteries sci fi books