Jak pan może, panie doktorze

tv sitcom z lat 1990

Jak pan może, panie doktorze tv sitcom 2003
Jak pan może, panie doktorze tv sitcom 2003
Jak pan może, panie doktorze tv sitcom 2003
Jak pan może, panie doktorze tv sitcom 2003
Jak pan może, panie doktorze tv sitcom 2003

Doktor John Becker jest świetnym lekarzem, prowadzi małą praktykę w Bronxie, ale ma jedną drobną wadę - nie cierpi ludzi. Oczywiście nie wszystkich, tylko tych głupich, niedojrzałych, nie zgadzających się z nim, zajmujących jego miejsce parkingowe... Lista jest długa.Ocena

Jak pan może, panie doktorze comedy series9.6

Twórcy serialu

David Hackel

Lata

1998 - 2003

Kraj

United States

Tytuł angielski

Format

22 minut na odcinek

Język

English

Lokalizacje

akcja serialu toczy się w New York CityNew YorkUnited StatesJak pan może, panie doktorze trivia

Dlaczego Terry Farrell odeszła z Beckera?

Według Kena Levine’a, który był autorem scenariuszy i reżyserował niektóre odcinki serialu, powód dla którego Terry Farrell odeszła z serialu był zupełnie inny, niż przez wiele lat spekulowano. Po trzecim sezonie między aktorami i producentami doszło do sporu na temat płac dla obsady i podejrzewano, że jej aktywny udział w tym sporze był powodem, dla którego nie przedłużono z Farrell kontraktu po czwartym sezonie, ale zdaniem Levine’a powód był zupełnie inny.

W trakcie czwartego sezonu producenci i stacja naciskały na twórców, aby "tchnęli nowe życie" w serial i sezon zakończył się w zawieszeniu z sytuacją z Beckerem, Reggie i Chris. Ken Levine, podjął decyzję, że postać Reggie postanowi zmienić otoczenie, co będzie zaskoczeniem zarówno dla widzów, jak i reszty obsady. A skoro postać grana przez Nancy Travis była już wcześniej wprowadzona do serialu, Levine zdecydował, żeby fabuła skupiła się na wątku ewentualnego związku Beckera i Chris.

Jeżeli jest to prawda, to oznacza, że Ken Levine był sprawcą zgonu serialu - po tym, jak Terry Farrell odeszła chemia pomiędzy postaciami została zachwiana, postać Chris na początku nie pasowała do reszty, a potem po prostu przejęła (dosłownie) miejsce Reggie, co było początkiem upadku serialu, który został przerwany 30 odcinków później.
Sezony Jak pan może, panie doktorze

1998 Season 1
1999 Season 2
2000 Season 3
2001 Season 4
2002 Season 5
2003 Season 6

Oglądaj Jak pan może, panie doktorze

 Jak pan może, panie doktorze Jak pan może, panie doktorze Jak pan może, panie doktorze


american war movies great mysteries sci fi short stories