Andy Richter, władca wszechświata

tv sitcom z lat 2000

Seriale komediowe podobne do Andy Richter, władca wszechświata

Andy Richter to przeciętny gość, który wykonuje dosyć zwyczajną pracę - pisze instrukcje obsługi dla firmy produkującej zaawansowaną broń. Jego nudną egzystencję przerywają tylko chwile, kiedy pozwala wyobraźnie przejąć kontrolę.Polecane seriale komediowe podobne do Andy Richter, władca wszechświata

Better Off Ted tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Better Off Ted
5.614110

Wielka korporacja Veridian Dynamics należy do tych przedsiębiorstw, które produkują wszystko i wiedzą wszystko. Serial prezentuje ludzi stojących za sukcesem takich firm.


Seriale komediowe o tematyce podobnej do Andy Richter, władca wszechświata

30 Rock tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
30 Rock
4.85110

Spojrzenie na drugą stronę kamer w fikcyjnym programie komediowym TGS with Tracy Jordan, gdzie życie scenarzystki i producentki Liz Lemon jest ciągłą walką z kaprysami szefów i konfliktami pomiędzy obsadą i autorami tekstów.
Anything Legal radio seriale komediowe TV seriale komediowe - tv-sitcom
Anything Legal
6.09110

Dwaj dżentelmeni po tym, jak zostali zwolnieni przez swoje firmy wpadają na pomysł, który może odmienić ich życia.
Are You Being Served? tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Are You Being Served?
9.212110

Pracownicy centrum handlowego Grace Brothers w Londynie - ich prywatne problemy i zawodowe sekrety.
Better Off Ted tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Better Off Ted
5.69110

Wielka korporacja Veridian Dynamics należy do tych przedsiębiorstw, które produkują wszystko i wiedzą wszystko. Serial prezentuje ludzi stojących za sukcesem takich firm.
Black Books tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Black Books
6.014110

Bernard Black jest właścicielem małej, staroświeckiej księgarni, która ledwo zarabia na siebie, głównie dzięki umiejętnościom interpersonalnym Bernarda... a raczej ich brakiem. Do pomocy w sklepie zatrudnia Manny’ego, którego przyjazna natura działa mu na nerwy.
Caroline in the City tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Caroline in the City
8.416110

Odnosząca sukcesy autorka publikowanego w gazecie komiksu zatrudnia zamkniętego w sobie artystę Richarda do kolorowania jej rysunków. Jej radosne podejście do życia rodem z Wisconsin nie pozwala jej przejść obok jego cynicznej natury i usilnie stara się go zmienić.
Class 3C tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Class 3C
5.622110

Grupa szkolnych przyjaciół chodzących do klasy 3C lubi spędzać razem czas zarówno w szkole, jak i poza nią.
Community tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Community
6.013110

Prawnik Jeff Winger traci licencję na wykonywanie zawodu, kiedy jego pracodawca odkrywa, że okłamał go twierdząc, że posiada on licencjat. Zapisuje się do szkoły dla dorosłych Greendale Community College, gdzie poznaje grupę bardzo nietypowych ludzi.
Corner Gas tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Corner Gas
7.69110

Życie (lub też jego brak) wokół stacji benzynowej w fikcyjnym mieście Dog River w Kanadzie. Atrakcyjna Lacey Burrows po przeprowadzce do miasta otwiera restaurację sąsiadującą ze stacją benzynową. Musi zaadaptować się do panującego wokół powolnego i spokojnego podejścia do życia.
Cougar Town tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Cougar Town
4.419110

Niedawno rozwiedziona samotna matka nastolatniego Travisa postanawia wrócić do randkowania, co powoduje wiele krępujących sytuacji. Ale kiedy już raz poczuła się znowu młoda Jules nie ma zamiaru przestać zachowywać się jak nastolatka.
Courting Alex tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Courting Alex
3.614110

Alex, odnosząca sukcesy prawniczka, zaczyna spotykać się z właścicielem pubu. Jej ojciec, a jednocześnie zwierzchnik, nie cieszy się z ich związku.
Dads tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Dads
4.810110

Eli i Warner z powodzeniem prowadzą własne studio produkujące gry komputerowe. Zadowoleni ze swojego życia muszą się przygotować na szok, kiedy do ich domów muszą wprowadzić się ich ojcowie.
Dream On tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Dream On
5.623110

Martin Tupper pracuje jako redaktor w wydawnictwie specjalizującym się w tandetnych książkach ociekających seksem. Jego była żona ponownie wyszła za mąż za faceta będącego ideałem pod każdym względem, a sekretarka nie ma dla niego za grosz szacunku. Skoro jego życie to chaos Martinowi zdarza się uciekać w świat fantazji.
Drew Carey Show tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Drew Carey Show
7.61110

Fryzura na zapałkę, okulary z grubymi szkłami i krągłą sylwetka - to właśnie Drew Carey, asystent kierownika kadr w centrum handlowym w Cleveland. Sfrustrowany swoją pracą zawsze może liczyć na swoich przyjaciół.
Drop the Dead Donkey tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Drop the Dead Donkey
8.019110

Stacja telewizyjna GlobeLink News nadająca wiadomości zostaje przejęta przez nowego właściciela, który mianuje Gusa Hedgesa na szefa mającego doglądać interesu. Dziennikarze mają oczywiście całkowitą swobodę... jeżeli będą się stosować do pewnych wskazówek.
Dweebs tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Dweebs
6.48110

Geniusz komputerowy Warren Mosbey postanawia przenieść swoją firmę z garażu, gdzie do tej pory pracowali do biurowca. Zatrudnia młodą kobietę, Carey, do prowadzenia ich biura. Obecność kobiety jest nie lada szokiem dla jego pracowników, którzy stanowią zbieraninę dziwaków.
Fall and Rise of Reginald Perrin tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Fall and Rise of Reginald Perrin
8.820110

Reginald Perrin jest sfrustrowanym kierownikiem sprzedaży w firmie Sunshine Desserts prowadzonej przez ekscentrycznego CJ. Perrin właśnie przechodzi kryzys wieku średniego i zdaje sobie sprawę, że samobójstwo rozwiązałoby wszystkie jego problemy. Ale zamiast tego znajduje oryginalniejsze wyjście z sytuacji.
Fiddlers Three tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Fiddlers Three
5.225110

Ralph pracuje w niewielkiej firmie i czuje się sfrustrowany swoim zajęciem i ludźmi, z którymi musi pracować: wymagającym szefem J.J., ustawicznie kombinującym coś na boku Harveyem i nieudolnym podwładnym Osbournem.
Get Some In! tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Get Some In!
5.620110

W roku 1955 nowa grupa rekrutów trafia do bazy Royal Air Force w Skelton, gdzie mają rozpocząć służbę. Tutaj poznają też kaprala Marsha, który spowoduje, że będą żałować tego, że się urodzili.
Girlfriends tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Girlfriends
4.425110

Serial koncentrujący się na losach czterech czarnoskórych przyjaciółek mieszkających w Los Angeles.
Hardware tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Hardware
4.87110

Sklep z narzędziami gdzieś w Londynie, a w środku czwórka nietypowych facetów - student Steve, dziwak Kenny, weteran Rex oraz Mike, który jest znudzony swoim życiem.
Hot Metal tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Hot Metal
6.016110

Ekscentryczny miliarder Twiggy Rathbone zostaje nowym wacicielem The Crucible, do blu nudnego, ale rzetelnego dziennika. Rathbone planuje zmieni go w tabloid, ale aby utrzyma pozory pozostawia na stanowisku poprzedniego redaktora naczelnego Harolda Stringera. Szybko okazuje si, e Strnger ma by tylko marionetk.
How I Met Your Mother tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
How I Met Your Mother
3.622110

Ted Mosby opowiada swoim dzieciom historię jak poznał ich matkę, ale opowiada to okrężną drogą, co tydzień prezentując inny kawałek swojej przeszłości związanej z jego najlepszym przyjaciółmi: Marshallem, Lily, Robin i Barneyem.
Is It Legal? tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Is It Legal?
8.010110

Niewielka kancelaria adwokacka Lotus, Spackman & Phelps to zespół ludzi o bardzo wyrazistych charakterach, chociaż nie koniecznie w pozytywnym sensie tego słowa.
IT Crowd tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
IT Crowd
7.28110

Dwójka informatyków pracujących w dużej korporacji pewnego dnia zostaje postawiona w dziwnym położeniu - nowozatrudniona kobieta, która nie ma pojęcia o komputerach zostaje ich zwierzchnikiem. Ale ta zmiana może być dla nich zbawienna.
It’s Always Sunny in Philadelphia tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
It’s Always Sunny in Philadelphia
5.224110

Czworo przyjaciół prowadzi mały, zapuszczony bar w Filadelfii, ale kiedy starają się polepszyć swoje życie albo ulepszyć bar zazwyczaj pakują się w środek dosyć surrealistycznych przygód.
Just Shoot Me! tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Just Shoot Me!
7.62110

Jack Gallo jest ekscentrycznym właścicielem Blush, magazynu o modzie. Zebrał nietypowy zespół pracowników do prowadzenia go, a pewnego dnia jego córka, z którą nie miał od dawna kontaktu, zgłosiła się do niego szukając pracy.
Kiss Me Kate tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Kiss Me Kate
6.83110

Kate i Douglas są dwójką psychologów prowadzących własną przychodnię, w której każdego dnia pojawiają się dziwni pacjenci. W dodatku Douglas sam mógłby skorzystać z fachowej pomocy, czyli wszystko spoczywa na barkach Kate.
Lateline tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Lateline
4.011110

Wieczorny program informacyjny Lateline jest przykładem profesjonalizmu i jego oddani pracownicy każdego dnia nie szczędzą wysiłku, aby zdobyć wartościowe informacje. A przynajmniej tak to wygląda na zewnątrz...
Less Than Perfect tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Less Than Perfect
4.82110

Praca w stacji telewizyjnej nie wygląda tak, jak można by się spodziewać. Claude Casey zostaje asystentką prezentera wiadomości Willa Butlera, co nie jest łatwym zajęciem, kiedy trzeba radzić sobie z jego dziwnymi wymaganiami, jak również z niemiłymi kolegami z pracy.
Men at Work tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Men at Work
4.017110

Czterech kumpli pracuje razem w redakcji magazynu i spędzają wiele czasu szukając rozwiązań swoich problemów w związkach z kobietami. Lub też braku takowych związków.
Miranda tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Miranda
8.018110

Miranda jest trzydziestoparoletnią dziewczyną (wbrew powszechnemu przekonaniu jest dziewczyną), która prowadzi sklep ze śmiesznymi rzeczami i stara się nie brać życia zbyt poważnie.
Mythic Quest tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Mythic Quest
6.010110

Gra online Mythic Quest zdobyła popularność na całym świecie, ale ludzie, którzy stoją za tym tytułem nie są tacy, jak mogłoby się wydawać.
New Girl tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
New Girl
4.016110

Młoda Jess dzieli mieszkanie z 3 współlokatorami... męskimi współlokatorami, co prowadzi do dziwnych sytuacji i nietypowych przyjaźni.
NewsRadio tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
NewsRadio
9.23110

Nowojorska stacja radiowa WNYX ma wszystko, co jest potrzebne do odniesienie sukcesu: oddanych pracowników, pomysłowego menedżera i nieprzyzwoicie bogatego właściciela. Niestety pracownicy konkurują pomiędzy sobą, menedżerowi brakuje doświadczenia, a właściciel jest... delikatnie rzecz ujmując ekscentryczny.
Night Court tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Night Court
6.025110

Pewnej nocy sąd na Manhattanie zyskuje nowego sędziego, Harolda T. Stone, który okazuje się nie być zupełnie zwyczajnym sędzią - wielki fan Mela Torme i dziecinnych żartów, woli podążać za swoim sercem niż trzymać się sztywno litery prawa.
Outsourced tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Outsourced
6.817110

Todd Dempsy wraca o biura, które menedżerem ma właśnie zostać, ale dowiaduje się call center, którym będzie zarządzał zostało przeniesione. Do Mombaju w Indiach...
Parks and Recreation mockumentary TV seriale komediowe - tv-sitcom
Parks and Recreation
5.62110

Bycie zastępcą dyrektora ds. parków i rekreacji w Pawnee, Indiana brzmi jak nieszczególnie dobry wybór kariery, ale dla Leslie Knope to coś więcej, niż tylko praca.
Samantha Who? tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Samantha Who?
7.224110

Młoda kobieta o imieniu Samantha traci pamięć i teraz z pomocą rodziny i przyjaciół stara się dowiedzieć kim była wcześniej i kim jest teraz.
Seinfeld tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Seinfeld
9.28110

Kiedyś nazwany serialem o niczym, co dobrze podsumowuje Kroniki Seinfelda. Komik Jerry Seinfeld, jego najlepszy przyjaciel George Costanza, była dziewczyna Elaine Benes i dziwaczny sąsiad Kramer - każde z nich natrafia na nietypowe problemy w prywatnym życiu i znajdyje niezwykłe metody, aby sobie z nimi poradzić.
Sports Night tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Sports Night
5.27110

Spojrzenie na drugą stronę kamer w kanale sportowym - przyjaźnie, sukcesy i niepowodzenia prowadzących program, jak i producentów.
Take a letter Mr Jones tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Take a letter Mr Jones
5.63110

Graham Jones jest ewenementem - męskim sekretarzem pracującym dla zajmującej wysokie stanowisko menedżerki, Joan Warner. Niestety nie potrafi ona oddzielić swojego życia prywatnego od zawodowego.
Taxi tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Taxi
6.021110

Losy grupy nowojorskich taksówkarzy i ich wiecznie kombinującego dyspozytora - dla nich każda noc może oznaczać niebezpieczeństwo, ale też szansę na zarobienie pieniędzy. Widzimy ich kiedy czekają w zajezdni na samochody, gonią za swoimi marzeniami albo pomagają sobie nawzajem.
That ’70s Show tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
That ’70s Show
8.812110

Grupa przyjaciół z Wisconsin mieszka w tej samej okolicy, chodzą do tej samej szkoły i doświadczają tych samych szaleństw, które przyniosły ze sobą lata 1970-te.
The Job Lot tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Job Lot
6.012110

Trish Collingwood jest kierowniczk centrum biura obsugi bezrobotnych, ale jej entuzjazm do pracy nie przekada si na podejcie jej pracownikw do interesantw.
The League komedia improwizowana TV seriale komediowe - tv-sitcom
The League
6.414110

Grupa przyjaciół, których łączy pasja do gry w wirtualny futbol i fakt, że nie potrafią wyznaczyć granicy między grą a prawdziwym życiem.
The Mindy Project tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Mindy Project
5.61110

Mindy Lahiri jest Hinduską i pracuje jako ginekolog w niewielkieh przychodni. Jej życie prywatne to całkowity chaos - jej oczekiwania rodem z komedii romantycznych są bardzo odległe od rzeczywistości.
The Naked Truth tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Naked Truth
5.625110

The Office mockumentary TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Office
2.812110

Kamera towarzyszy menedżerowi lokalnej filii firmy papierniczej, który pomimo oczywistego brakuj talentu stara się być liderem swoich pracowników, którzy na wszelkie sposoby starają się radzić sobie z nudą towarzyszącą ich pracy.
The Office US mockumentary TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Office US
2.811110

Amerykański remake brytyjskiego serialu The Office pokazującego życie pracowników lokalnego oddziału firmy papierniczej. Niekompetentny menedżer ustawicznie stawia siebie i pracowników w niezręcznych sytuacjach.
The Smoking Room tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Smoking Room
6.825110

Grupa współpracowników spotyka się w firmowej palarni, gdzie obowiązuje tylko jedna zasada - "żadnych rozmów o pracy", więc rozmawiają o wszystkim innym.
Whitney tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Whitney
4.417110

Alex i Whitney nie mogliby bardziej różnić się od siebie charakterami, ale razem tworzą szczęśliwą parę, której ślub nie jest do niczego potrzebny.
Wings tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Wings
8.825110

Dwaj bracia, pracowity Joe i lekkoduch Brian, prowadzą malutką linię lotniczą na wyspie Nuntacket i stale muszą walczyć o przetrwanie.


Sezony Andy Richter, władca wszechświata

2002 Season 1
2003 Season 2

Oglądaj Andy Richter, władca wszechświata

 Andy Richter, władca wszechświata


war movies great mysteries sci fi games