Detektywi

Brytyjski tv sitcom z lat 1990

Seriale komediowe podobne do Detektywi
Seriale komediowe podobne do Detektywi
Seriale komediowe podobne do Detektywi
Seriale komediowe podobne do Detektywi
Seriale komediowe podobne do Detektywi

Przygody dwójki detektywów, którzy w trakcie swoich śledztw muszą polegać na swoich wątpliwych umiejętnościach, a najczęściej liczyć na łut szczęścia.Polecane seriale komediowe podobne do Detektywi

The Piglet Files tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Piglet Files
5.66110

Wykładowca uniwersytecki Peter Chapman dostaje ofertę pracy dla MI5 jako ekspert techniczny, ale nie zgadza się, woli trzymać się swojego spokojnego życia. Jednakże MI5 ma problem z zaakceptowaniem jego odmowy.


Seriale komediowe o tematyce podobnej do Detektywi

Barney Miller tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Barney Miller
7.612110

Detektywi z 12 posterunku codziennie mają do czynienia z nietypowymi sprawami i nietypowymi ludźmi. W ich zawodzie poczucie humoru jest niezbędne, żeby dotrwać do końca służby.
Brittas Empire tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Brittas Empire
6.86110

Gordon Brittas prowadzi miejski ośrodek sportu, ale niestety jego brak taktu i umiejętności interpersonalnych stale wpędza go w kłopoty. Jako menedżer zazwyczaj zawodzi, ale jego pracownicy starają się jakoś wybrnąć z sytuacji.
Brooklyn Nine-Nine tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Brooklyn Nine-Nine
7.223110

Detektywi z brooklińskiego 99 posterunku mają swoje własne metody prowadzenia dochodzeń i zazwyczaj nie są to te najbardziej oczywiste metody. Ich nowy zwierzchnik, pierwszy czarny gej, który awansował na kapitana, stara się utemperować ich ułańską fantazję.
Get Smart tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Get Smart
6.47110

Parodia Jamesa Bonda - Maxwell Smart jest jednym z tajnych agentów organizacji CONTROL, której celem jest powstrzymywanie agentów organizacji KAOS przed wprowadzaniem w życie ich szatańskich planów.
Growing Pains of PC Penrose tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Growing Pains of PC Penrose
5.614110

Posterunkowy Penrose dołącza do lokalnego posterunku policji w górniczym miasteczku, gdzie bierze go pod swoje skrzydła sierżant Flagg i przekazuje mu podstawową wiedzę. Wkrótce Penrose przekona się, że praca policjanta jest bardziej skomplikowana niż się spodziewał.
Hancock’s Half Hour tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Hancock’s Half Hour
4.824110

Jeden z pierwszych sitcomów w brytyjskiej telewizji - co tydzień Tony Hancock prezentował inną historię, w której życie jego bohatera nagle rozpadało się na kawałki, zazwyczaj nie bez pomocy krętacza Sida Jamesa.
Hello Ladies tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Hello Ladies
4.86110

Niezdarny i pechowy Anglik zamieszkuje w Kalifornii, gdzie stara się nie wyróźniać z tłumu i znaleźć swoją kobietę marzeń.
Hogan’s Heroes tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Hogan’s Heroes
3.221110

Pułkownik Hogan kieruje działaniami więźniów z niemieckiego obozu jenieckiego w czasie II wojny światowej i robi wszystko, co może aby utrudnić Niemcom życie. A może zrobić zaskakująco dużo.
Hyperdrive tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Hyperdrive
6.414110

Załoga statku kosmicznego HMS Camden Lock każdego dnia staje naprzeciw wyzwania, jakim jest ochrona brytyjskich interesów ekonomicznych w zmieniającej się stale galaktyce. Głównie podróżują pomiędzy systemami słonecznymi i rozdają materiały promocyjne na temat inwestowania w Doncaster albo Norwich.
I’m Alan Partridge tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
I’m Alan Partridge
4.418110

Alan Partridge pracuje w lokalnej stacji radiowej w Norwich, ale aspiruje do znacznie ważniejszych stanowisk. Tyle tylko, że jego tendencja do mówienia tego, co myśli zawsze pakuje go w kłopoty.
Is It Legal? tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Is It Legal?
8.011110

Niewielka kancelaria adwokacka Lotus, Spackman & Phelps to zespół ludzi o bardzo wyrazistych charakterach, chociaż nie koniecznie w pozytywnym sensie tego słowa.
Lateline tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Lateline
4.020110

Wieczorny program informacyjny Lateline jest przykładem profesjonalizmu i jego oddani pracownicy każdego dnia nie szczędzą wysiłku, aby zdobyć wartościowe informacje. A przynajmniej tak to wygląda na zewnątrz...
Off the Stretcher tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Off the Stretcher
2.419110

Realia bardzo, bardzo złego szpitala pełnego niekompetentnych chirurgów, nierozgarniętych pielęgniarek i sprzętu, który nie napawa optymizmem.
Operation Good Guys mockumentary TV seriale komediowe - tv-sitcom
Operation Good Guys
6.89110

Operacja Good Guys, to specjalny oddział policji, który powstał, aby... Tego jeszcze nie rozgryźli jakie jest ich przeznaczenie.
Pat & Mat tv serial animowany TV seriale komediowe - tv-sitcom
Pat & Mat
7.62110

Dwaj domorośli fachowcy, Pat i Mat, mają świetne wyczucie co ułatwiłoby im życie, ale sposób, w jaki realizują te wynalazki to już zupełnie inna historia.
Peep Show tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Peep Show
6.415110

Mark pracuje w biurze firmy ubezpieczeniowej, jest odpowiedzialny, rzetelny i nudny. Jeremy, to bezrobotny domorosły muzyk, który jest przeciwieństwem Marka. Dzielą wspólne mieszkanie i w pewien sposób uzupełniają się nawzajem.
Police Squad! tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Police Squad!
106110

Detektyw Frank Drebin jest jednym z najlepszych detektywów w Police Squad - inteligentny, oddany służbie, a co najważniejsze kompletnie nieprzewidywalny tak samo jak historie, w których bierze udział.
Police Station No 13 tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Police Station No 13
4.87110

Posterunek policji pełen niekompetentnych oficerów, dziwacznych interesantów i surrealistycznych sytuacji.
Some Mothers Do ’Ave ’Em tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Some Mothers Do ’Ave ’Em
7.21110

Frank Spencer nie jest przeciętnym człowiekiem - wszystko, czego dotknie psuje się, rozpada na kawałki albo zajmuje ogniem. Mimo wszystko udało mu się znaleźć kobietę, która poślubiła go i stale go wspiera nawet pomimo tego, że nie jest w stanie utrzymać żadnej posady.
Sorry! tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Sorry!
7.22110

41-letni bibliotekarz Timothy mieszka z rodzicami, despotyczną matką i uległym jej ojcem. Matka cały czas widzi w Timie swojego malutkiego syna, a każda jego próba usamodzielnienia się zostaje pokrzyżowana przez knowania matki.
Steptoe and Son tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Steptoe and Son
6.410110

Ojciec i syn prowadzą rodzinny interes polegający na kupowaniu i sprzedawaniu różnych rupieci, ale nie potrafią się ze sobą porozumieć - ojciec jest marudny i boi się wszelkich zmian, a syn chciałby od życia czegoś lepszego.
The Piglet Files tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Piglet Files
5.624110

Wykładowca uniwersytecki Peter Chapman dostaje ofertę pracy dla MI5 jako ekspert techniczny, ale nie zgadza się, woli trzymać się swojego spokojnego życia. Jednakże MI5 ma problem z zaakceptowaniem jego odmowy.
The Royal Bodyguard tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Royal Bodyguard
4.421110

Były wojskowy, który służył w Irlandii Północnej teraz jest jednym ze strażników Buckingham Palace... a dokładniej parkingu przy pałacu. Ale mimo to nowe obowiązki są dla niego nie lada wyzwaniem, jak zresztą dla pozostałych strażników.
The Thin Blue Line tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Thin Blue Line
9.24110

Niewielki posterunek policji w miasteczku Gasforth i policjanci, którzy każdego dnia są elementem cienkiej niebieskiej linii pomiędzy dobrem i złem.
Then Churchill Said to Me tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Then Churchill Said to Me
4.81110

Szeregowiec Percy Potts odgrywa mało istotną rolę w samym centrum najważniejszego miejsca w toczącej II wojnę światową Wielkiej Brytanii - podziemnym bunkrze Winstona Churchilla.


Sezony Detektywi

1993 Season 1
1994 Season 2
1995 Season 3
1996 Season 4
1997 Season 5

Oglądaj Detektywi

 Detektywi Detektywi Detektywi


war movies great mysteries scifi movies