Dwie spłukane dziewczyny

tv sitcom z lat 2010

Seriale komediowe podobne do Dwie spłukane dziewczyny
Seriale komediowe podobne do Dwie spłukane dziewczyny
Seriale komediowe podobne do Dwie spłukane dziewczyny
Seriale komediowe podobne do Dwie spłukane dziewczyny

Dwie młode dziewczyny pracujące jako kelnerki, sprytna Max oraz córka aresztowanego milionera Caroline, łączą siły, aby otworzyć swój własny interes - sklep z babeczkami. Jedyne, czego potrzebują to pieniądze...

Seriale komediowe o tematyce podobnej do Dwie spłukane dziewczyny

Accidentally on Purpose tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Accidentally on Purpose
5.68110

Billie zachodzi w ciążę z dużo młodszym chłopakiem, który miał być tylko przygodą na jedną noc, a teraz starają się jakoś zbudować wokół tego związek.
Anger Management tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Anger Management
3.223110

Były zawodowy bejsbolista prowadzi zajęcia z kontroli gniewu, ale sam powinien brać udziałw podobnej terapii.
Archer tv serial animowany TV seriale komediowe - tv-sitcom
Archer
6.83110

Sterling Archer jest super-szpiegiem. A przynajmniej tak sądzi, w rzeczywistości jest niedojrzałym kobieciarzem, który nie stroni od kieliszka. Ale czego można się spodziewać skoro jego matka jest jednocześnie jego szefową, a jego kryptonim to Księżna.
Are You There, Chelsea? tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Are You There, Chelsea?
2.016110

Chelsea Newman to dwudziestoparoletnia kelnerka pracująca w barze, co akurat dobrze się składa, bo jej hobby to alkohol i przygodne znajomości.
Bad Education tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Bad Education
6.825110

Alfie Wickers jest nauczycielem w Abbey Grove School w Watford, ale problem polega na tym, że jest bardziej niedojrzały niż jego uczniowie.
Big Bang Theory tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Big Bang Theory
8.019110

Życie czwórki pracowników uniwersytetu w Pasadenie zmienia się całkowicie, kiedy poznają Penny - zupełnie normalną dziewczynę. Od tego momentu nic już nie będzie takie jak wcześniej.
Cheers tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Cheers
7.214110

Stary bostońskie bar o nazwie Zdrówko jest prowadzony przez Sama Malone, byłego zawodowego bejsbolistę i jego dawnego trenera. Nowa kelnerka, Diane, musi się przyzwyczaić do atmosfery tego miejsca - stali bywalcy spędzają tutaj całe popołudnia dyskutując o wszystkich nieistotnych rzeczach na świecie.
Community tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Community
6.025110

Prawnik Jeff Winger traci licencję na wykonywanie zawodu, kiedy jego pracodawca odkrywa, że okłamał go twierdząc, że posiada on licencjat. Zapisuje się do szkoły dla dorosłych Greendale Community College, gdzie poznaje grupę bardzo nietypowych ludzi.
Coupling tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Coupling
6.49110

Niełatwe relacje pomiędzy ludźmi, którzy spotykają się, spotykali się ze sobą w przeszłości lub też chcieliby się spotykać - szóstka przyjaciół dzieli się swoimi poglądami na związki.
Coupling US tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Coupling US
4.023110

Mieszanina uczuć w związkach pomiędzy szóstką przyjaciół mieszkających w dużym mieście - jedne pary się rozpadają, a inne zaczynają się spotykać.
Dear John tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Dear John
5.621110

Nauczyciel John Lacey pewnego dnia po powrocie do domu nie zastał w nim swojej żony, a jedynie krótką notkę, że jego małżonka postanowiła zostawić go dla jego najlepszego przyjaciela. John nie potrafi poradzić sobie z nową sytuacją i szuka pomocy w grupie podobnych sobie ludzi.
Dream On tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Dream On
5.610110

Martin Tupper pracuje jako redaktor w wydawnictwie specjalizującym się w tandetnych książkach ociekających seksem. Jego była żona ponownie wyszła za mąż za faceta będącego ideałem pod każdym względem, a sekretarka nie ma dla niego za grosz szacunku. Skoro jego życie to chaos Martinowi zdarza się uciekać w świat fantazji.
Father, Dear Father tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Father, Dear Father
6.46110

Znany autor powieści kryminalnych Patrick Glover nie radzi sobie z pogodzeniem ze sobą pisania i zajmowania się swoimi dwoma córkami, nawet pomimo tego, że nie są one już dziećmi.
Green Wing tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Green Wing
8.025110

Lekarka Caroline Todd właśnie rozpoczyna swoją pierwszą pracę w szpitalu, ale nic nie idzie po jej myśli - musiała spędzić noc w samochodzie, wszyscy, których spotyka na swojej drodze są wobec niej opryskliwi i zaczyna się zastanawiać czy trafiła w dobre miejsce. Ale okazuje się, że jej problemy są niczym wobec tych, które mają inni pracownicy tego szpitala.
Lucky Louie tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Lucky Louie
4.016110

Louie to typowy ciężko pracujący Amerykanin z pracą, której nie znosi, pustym kontem w banku i rodziną, która doprowadza go do szału.
Men Behaving Badly US tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Men Behaving Badly US
2.824110

Kevin i Jamie to współlokatorzy z niezwykle barwnymi opiniami na temat świata, związków i seksu. Amerykańska wersja brytyjskiego klasyka.
Miss Guided tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Miss Guided
5.222110

Becky Freeley powraca do swojej dawnej szkoły średniej, gdzie zostaje doradcą zawodowym dla uczniów, ale problem polega na tym, że nie potrafi nawet poradzić sobie ze swoim własnym życiem.
Only Fools and Horses tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Only Fools and Horses
8.42110

Del Trotter prowadzi rodzinny interes o nazwie Trotters Independent Traders, ale stara się unikać wszelkich formalności takich, jak zezwolenia, podatki, czy też etyka. Cały biznes sprowadza się do jego zagraconego mieszkania i trójkołowca w charakterze firmowej furgonetki.
Outsourced tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Outsourced
6.84110

Todd Dempsy wraca o biura, które menedżerem ma właśnie zostać, ale dowiaduje się call center, którym będzie zarządzał zostało przeniesione. Do Mombaju w Indiach...
Peep Show tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Peep Show
6.423110

Mark pracuje w biurze firmy ubezpieczeniowej, jest odpowiedzialny, rzetelny i nudny. Jeremy, to bezrobotny domorosły muzyk, który jest przeciwieństwem Marka. Dzielą wspólne mieszkanie i w pewien sposób uzupełniają się nawzajem.
Robot Chicken tv serial animowany TV seriale komediowe - tv-sitcom
Robot Chicken
4.47110

Szalony naukowiec tworzy zmechanizowanego kurczaka, a potem zmusza go do oglądania telewizji, ale nie są to programy jakich można by się spodziewać.
Rules of Engagement tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Rules of Engagement
4.015110

Trzy pary ludzi i trzy zupełnie różne relacje pomiędzy nimi - Jeff i Audrey małżeństwo z dłuższym stażem, Adam i Jennifer przygotowujący się do ślubu oraz kobieciarz Russell i jego uciemiężony asystent Timmy.
Samantha Who? tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Samantha Who?
7.23110

Młoda kobieta o imieniu Samantha traci pamięć i teraz z pomocą rodziny i przyjaciół stara się dowiedzieć kim była wcześniej i kim jest teraz.
Scrubs tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Scrubs
6.43110

Lekarze, pielęgniarki i reszta personelu szpitala Sacred Heart Hospital to mieszanina historii pełnych nietypowego humoru, surrealistycznych elementów, ale też życiowych dramatów i osobistych dylematów.
Shift Drivers komediodramat TV seriale komediowe - tv-sitcom
Shift Drivers
6.02110

Dziwaczny wypadek wiąże ze sobą losy Kasi i Jacka, kiedy zostają zmiennikami w prowadzeniu po Warszawie taksówki o numerze bocznym 1313. Ale Jacek nie zdaje sobie sprawy z tego, że Kasia jest kobietą, bo udaje mężczyznę, aby utrzymać swoją posadę.
Sorry! tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Sorry!
7.219110

41-letni bibliotekarz Timothy mieszka z rodzicami, despotyczną matką i uległym jej ojcem. Matka cały czas widzi w Timie swojego malutkiego syna, a każda jego próba usamodzielnienia się zostaje pokrzyżowana przez knowania matki.
Spin City tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Spin City
8.013110

Mike Flaherty jest zastępcą burmistrza Nowego Jorku, co nie jest wcale łatwym zawodem, zwłaszcza kiedy ma się takiego szefa, jak Randall M. Winston zaliczającego jedną wpadkę za drugą.
That ’70s Show tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
That ’70s Show
8.83110

Grupa przyjaciół z Wisconsin mieszka w tej samej okolicy, chodzą do tej samej szkoły i doświadczają tych samych szaleństw, które przyniosły ze sobą lata 1970-te.
The Inbetweeners tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Inbetweeners
8.415110

Po rozwodzie rodziców Will przenosi się z prywatnej szkoły do publicznej, gdzie poznaje trójkę nowych przyjaciół... równie dziwacznych jak on sam.
The League komedia improwizowana TV seriale komediowe - tv-sitcom
The League
6.411110

Grupa przyjaciół, których łączy pasja do gry w wirtualny futbol i fakt, że nie potrafią wyznaczyć granicy między grą a prawdziwym życiem.
The New Statesman tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The New Statesman
6.88110

Alan B’Stard zostaje nowym posłem Partii Konserwatywnej i szybko pokazuje swoją prawdziwą twarz - pozbawioną zasad moralnych, skrupułów i sumienia. Ale w przypadku polityka to nie koniecznie muszą być wady, przynajmniej jego zdaniem.
The Norm Show tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Norm Show
7.222110

Zawodowy hokeista zostaje dożywotnio zawieszony za podejrzenie sprzedania meczu i unikanie podatków. Aby uniknąć trafienia za kratki zgadza się odpracować wyrok w ośrodku pomocy społecznej, chociaż stara się robić najmniej jak się da.
Trollied tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Trollied
6.48110

Sceny z codziennego życia załogi supermarketu Valco w Watford - łagodnego menedżera Gavina, jego neurotycznej asystentki Julie, leniwych pracowników i niemiłych klientów.
Whatever Happened to the Likely Lads tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Whatever Happened to the Likely Lads
6.810110

Dalsze losy Boba i Terrego z serialu Likely Lads - spotykają się przypadkowo, kiedy Terry powraca po 5 latach w armii spędzonych zagranicą.
Will & Grace tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Will & Grace
2.413110

Will Truman jest gejem i odnoszącym sukcesy prawnikiem, a jego najlepsza przyjaciółka Grace Adler prowadzi własną firmę projektującą wnętrza. Serial koncentruje się na ich relacjach.
Wings tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Wings
8.88110

Dwaj bracia, pracowity Joe i lekkoduch Brian, prowadzą malutką linię lotniczą na wyspie Nuntacket i stale muszą walczyć o przetrwanie.


Sezony Dwie spłukane dziewczyny

2011 Season 1
2012 Season 2
2013 Season 3
2014 Season 4

Oglądaj Dwie spłukane dziewczyny

 Dwie spłukane dziewczyny Dwie spłukane dziewczyny


war movies great mysteries sci fi tv shows