Dwie spłukane dziewczyny

tv sitcom z lat 2010

Dwie spłukane dziewczyny tv sitcom recenzja
Dwie spłukane dziewczyny tv sitcom recenzja
Dwie spłukane dziewczyny tv sitcom recenzja
Dwie spłukane dziewczyny tv sitcom recenzja

Dwie młode dziewczyny pracujące jako kelnerki, sprytna Max oraz córka aresztowanego milionera Caroline, łączą siły, aby otworzyć swój własny interes - sklep z babeczkami. Jedyne, czego potrzebują to pieniądze...Ten serial jest bardzo wyjątkowy - jego twórcom udało się stworzyć 6 głównych postaci, z których trudno jest polubić chociaż jedną. Jeżeli chodzi o współpracowników Max i Caroline, to można zrozumieć, ale skoro widzowie mają problem, żeby czuć chociaż odrobinę sympatii do dwóch głównych (już nawet nie wspominając tytułowych) postaci, to chyba jednak coś jest nie tak.

Co prawda Kat Dennings jest chwalona za swoją rolę, ale większość jej roli, to wygłaszanie naprawdę ciężkich gatunkowo żartów o zabarwieniu seksualnym, co niestety wobec braku jakiejkolwiek finezji, czy też odmiany, spycha ją w przeciętność.

Rzadko to mówię, ale ten serial jest na granicy zdatności do oglądania - trudno uwierzyć, że trafił do produkcji, a jeszcze bardziej że został przedłużony po pierwszym sezonie. Oczywiście są ludzie, którzy uwielbiają ten serial, ale nie oszukujmy się - są też ludzie, którzy uwielbiają przyglądać się wypadkom samochodowym, więc popularność nie zawsze jest wyznacznikiem jakości.


Łączna ocena

 comedy series2.4

Żarty

 żarty / 10

Rozrywka

 rozrywka / 5

Postaci

 postaci / 5

Brak powtórzeń

 niepowtarzalny / 5
Sezony Dwie spłukane dziewczyny

2011 Season 1
2012 Season 2
2013 Season 3
2014 Season 4

Oglądaj Dwie spłukane dziewczyny

 Dwie spłukane dziewczyny Dwie spłukane dziewczyny


war movies great mysteries sci fi games