Dwóch i pół

tv sitcom z lat 2000

Seriale komediowe podobne do Dwóch i pół
Seriale komediowe podobne do Dwóch i pół
Seriale komediowe podobne do Dwóch i pół
Seriale komediowe podobne do Dwóch i pół
Seriale komediowe podobne do Dwóch i pół
Seriale komediowe podobne do Dwóch i pół

Po rozwodzie Alan jest zmuszony wprowadzić się do domku przy plaży swojego nieodpowiedzialnego brata Charliego. Ale razem z nim wprowadza się też jego nastoletni syn, co zmienia życie ich obu.Polecane seriale komediowe podobne do Dwóch i pół

Anger Management tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Anger Management
3.27110

Były zawodowy bejsbolista prowadzi zajęcia z kontroli gniewu, ale sam powinien brać udziałw podobnej terapii.


Seriale komediowe o tematyce podobnej do Dwóch i pół

Archer tv serial animowany TV seriale komediowe - tv-sitcom
Archer
6.88110

Sterling Archer jest super-szpiegiem. A przynajmniej tak sądzi, w rzeczywistości jest niedojrzałym kobieciarzem, który nie stroni od kieliszka. Ale czego można się spodziewać skoro jego matka jest jednocześnie jego szefową, a jego kryptonim to Księżna.
Are You There, Chelsea? tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Are You There, Chelsea?
2.09110

Chelsea Newman to dwudziestoparoletnia kelnerka pracująca w barze, co akurat dobrze się składa, bo jej hobby to alkohol i przygodne znajomości.
Big Bang Theory tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Big Bang Theory
8.022110

Życie czwórki pracowników uniwersytetu w Pasadenie zmienia się całkowicie, kiedy poznają Penny - zupełnie normalną dziewczynę. Od tego momentu nic już nie będzie takie jak wcześniej.
Brother’s Keeper tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Brother’s Keeper
5.23110

Samotny ojciec Porter Waide, historyk i wykładowca w San Francisco, wychowuje swojego syna Oscara na swój wzór - chce aby był uczciwy, odpowiedzialny i dosyć nudny. Sytuacja zmienia się, kiedy do ich domu wprowadza się jego brat, lubiący imprezować zawodowy futbolista.
Californication komediodramat TV seriale komediowe - tv-sitcom
Californication
2.423110

Wypalony zawodowo pisarz Hank Moody wyjeżdża do Kalifornii, aby zebrać materiały do nowej książki i spędzić nieco czasu z byłą żoną i córką. Długa lista orgii znaczy każdy jego krok.
Caroline in the City tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Caroline in the City
8.415110

Odnosząca sukcesy autorka publikowanego w gazecie komiksu zatrudnia zamkniętego w sobie artystę Richarda do kolorowania jej rysunków. Jej radosne podejście do życia rodem z Wisconsin nie pozwala jej przejść obok jego cynicznej natury i usilnie stara się go zmienić.
Cheers tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Cheers
7.219110

Stary bostońskie bar o nazwie Zdrówko jest prowadzony przez Sama Malone, byłego zawodowego bejsbolistę i jego dawnego trenera. Nowa kelnerka, Diane, musi się przyzwyczaić do atmosfery tego miejsca - stali bywalcy spędzają tutaj całe popołudnia dyskutując o wszystkich nieistotnych rzeczach na świecie.
Cougar Town tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Cougar Town
4.423110

Niedawno rozwiedziona samotna matka nastolatniego Travisa postanawia wrócić do randkowania, co powoduje wiele krępujących sytuacji. Ale kiedy już raz poczuła się znowu młoda Jules nie ma zamiaru przestać zachowywać się jak nastolatka.
Cybill tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Cybill
7.621110

Cybill Sheridan, niegdyś popularna aktorka, z wiekiem musi zadowolić się rolami w reklamach i podrzędnych filmach żeby się utrzymać. Jej zbuntowana nastoletnia córka i byli mężowie nie pomagają jej ustabilizować sobie życia.
Doc Martin komediodramat TV seriale komediowe - tv-sitcom
Doc Martin
6.825110

Doktor Martin Ellingham przenosi się do małego miasteczka Portwenn w Kornwalii, gdzie spędził część dzieciństwa. Na miejscu poznaje dosyć ekscentrycznych sąsiadów i pacjentów, ale o nim samym też nie można powiedzieć, że jest zupełnie typowym lekarzem.
Dream On tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Dream On
5.67110

Martin Tupper pracuje jako redaktor w wydawnictwie specjalizującym się w tandetnych książkach ociekających seksem. Jego była żona ponownie wyszła za mąż za faceta będącego ideałem pod każdym względem, a sekretarka nie ma dla niego za grosz szacunku. Skoro jego życie to chaos Martinowi zdarza się uciekać w świat fantazji.
Drew Carey Show tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Drew Carey Show
7.64110

Fryzura na zapałkę, okulary z grubymi szkłami i krągłą sylwetka - to właśnie Drew Carey, asystent kierownika kadr w centrum handlowym w Cleveland. Sfrustrowany swoją pracą zawsze może liczyć na swoich przyjaciół.
Gary Unmarried tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Gary Unmarried
5.216110

Świeżo rozwiedziony Gary Brooks musi radzić sobie z pracą, zajmowaniem się dwójką dzieci, denerwującą byłą żoną i wymagającą obecną dziewczyną.
Graczyk Family - Bula and the Gang tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Graczyk Family - Bula and the Gang
3.613110

Dalsze losy Graczyków, ale tym razem historie koncentrują się na Bule, czyli ich sąsiedzie, jego życiu, jego problemach z synem i współlokatorem.
How I Met Your Mother tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
How I Met Your Mother
3.69110

Ted Mosby opowiada swoim dzieciom historię jak poznał ich matkę, ale opowiada to okrężną drogą, co tydzień prezentując inny kawałek swojej przeszłości związanej z jego najlepszym przyjaciółmi: Marshallem, Lily, Robin i Barneyem.
I Hate My Teenage Daughter tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
I Hate My Teenage Daughter
4.820110

Rozwódka Annie i jej najlepsza przyjaciółka Nikki mają problemy wychowawcze ze swoimi nastoletnimi córkami i nie mają pojęcia jak sobie z tym poradzić, a ich ojcowie też nie są wielką pomocą.
Life of Riley tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Life of Riley
3.620110

Świeżo poślubieni Maddy i Jim rozpoczynają nowe życie pod jednym dachem wraz z dziećmi z poprzednich związków.
Living with Fran tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Living with Fran
3.620110

Matka dwójki dzieci zakochuje się w mężczyźnie o połowę od niej młodszym i niewiele starszym niż jej własny syn, co nastręcza sporo problemów.
New Adventures of Old Christine tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
New Adventures of Old Christine
5.65110

Kiedy jej m ponownie eni si (take z dziewczyn o imieniu Christine) stara Christine jako samotna matka znajduje sposoby, aby przej kontrol nad swoim yciem, ale zazwyczaj nie s to najlepsze sposoby.
Out of Practice tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Out of Practice
4.417110

Rodzina lekarzy (rodzice i dzieci), którzy mają znacznie więcej problemów z sobą samymi niż można byłoby się spodziewać.
Red Dwarf tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Red Dwarf
8.815110

Ostatni żyjący człowiek, istota, która wyewoluowała z jego kota, hologram innego członka załogi i android - cała czwrórka tkwi na pokładzie statku o nazwie Czerwony Karzeł dryfującego przez pusty kosmos. I tak, to jest serial komediowy.
Rules of Engagement tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Rules of Engagement
4.02110

Trzy pary ludzi i trzy zupełnie różne relacje pomiędzy nimi - Jeff i Audrey małżeństwo z dłuższym stażem, Adam i Jennifer przygotowujący się do ślubu oraz kobieciarz Russell i jego uciemiężony asystent Timmy.
The Exes tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Exes
5.614110

Trzech rozwodników wprowadza się do jednego mieszkania należącego do adwokat, która zajmowała się ich sprawami rozwodowymi. Ma ona nadzieję, że będą w stanie pomagać sobie nawzajem z traumą, ale zamiast tego zaczynają przejmować od siebie najgorsze nawyki.
The Simpsons tv serial animowany TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Simpsons
7.66110

Simpsonowie - przeciętna amerykańska rodzina żyjąca w przeciętnym amerykańskim miasteczku Springfield i prowadząca zupełnie nieprzeciętne życie.
Then Came You tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Then Came You
5.25110

Singielka Billie Thornton zakochuje się w młodszym od siebie Aidanie i wkrótce odkrywa jakie problemu pociąga za sobą różnica wieku.
Trailer Park Boys mockumentary TV seriale komediowe - tv-sitcom
Trailer Park Boys
5.625110

Sunnyvale Trailer Park w Dartmouth w Nowej Szkocji słynie w okolicy jako epicentrum przestępczości, głównie za sprawą Juliana i Ricky’ego, drobnych przestępców, którzy dorastali tutaj, a teraz starają się zarobić na życie przy najmniejszym możliwym nakładzie sił i środków.
Trevor’s World of Sport tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Trevor’s World of Sport
4.47110

Trevor Heslop jest współwłaścicielem niewielkiej agencji reprezentującej interesy sportowców i każdego dnia musi się mierzyć z nietypowymi wymaganiami klientów.


Seriale komediowe podobne w stylu do Dwóch i pół

Adventures of Lano and Woodley tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Adventures of Lano and Woodley
7.68110

Colin i Frank, dwójka dosyć dziwnych przyjaciół, nie potrafią utrzymać się nawet na najmniej wymagających posadach i ciągle pakują się w niezręczne sytuacje... Chociaż nie tak niezręczne, jak metody, którymi starają się wygrzebać z kłopotów.
Cougar Town tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Cougar Town
4.44110

Niedawno rozwiedziona samotna matka nastolatniego Travisa postanawia wrócić do randkowania, co powoduje wiele krępujących sytuacji. Ale kiedy już raz poczuła się znowu młoda Jules nie ma zamiaru przestać zachowywać się jak nastolatka.
Drew Carey Show tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Drew Carey Show
7.613110

Fryzura na zapałkę, okulary z grubymi szkłami i krągłą sylwetka - to właśnie Drew Carey, asystent kierownika kadr w centrum handlowym w Cleveland. Sfrustrowany swoją pracą zawsze może liczyć na swoich przyjaciół.
Last of the Summer Wine tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Last of the Summer Wine
5.615110

Trójka podstarzałych mieszkańców Yorkshire spędza dnie na kręceniu się po mieście i okolicach i szukaniu sposobów na zabicie czasu lub poczucie się znowu młodym.
MASH tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
MASH
7.212110

Serial komediowy, którego fabuła toczy się w amerykańskim szpitalu polowym w trakcie wojny koreańskiej. Wydawałoby się, że to nie najlepsze tło dla komedii, ale wiele się tutaj dzieje - lekarze koncentrują się na uganianiu się za pielęgniarkami, pielęgniarki na unikaniu lekarzy, a dowódca skupia się na unikaniu bycia dowódcą...
Men Behaving Badly US tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Men Behaving Badly US
2.822110

Kevin i Jamie to współlokatorzy z niezwykle barwnymi opiniami na temat świata, związków i seksu. Amerykańska wersja brytyjskiego klasyka.
Scrubs tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Scrubs
6.412110

Lekarze, pielęgniarki i reszta personelu szpitala Sacred Heart Hospital to mieszanina historii pełnych nietypowego humoru, surrealistycznych elementów, ale też życiowych dramatów i osobistych dylematów.


Sezony Dwóch i pół

2003 Season 1
2004 Season 2
2005 Season 3
2006 Season 4
2007 Season 5
2008 Season 6
2009 Season 7
2010 Season 8
2011 Season 9
2012 Season 10
2013 Season 11
2014 Season 12

Oglądaj Dwóch i pół

 Dwóch i pół


war movies great mysteries sci fi