Hotel na peryferiach

Brytyjski tv sitcom z lat 1990

Seriale komediowe podobne do Hotel na peryferiach
Seriale komediowe podobne do Hotel na peryferiach
Seriale komediowe podobne do Hotel na peryferiach
Seriale komediowe podobne do Hotel na peryferiach

Po wielu latach dziaalnoci sklep Grace Brothers zostaje zamknity w zwizku ze mierci "modego" Pana Grace, a zatrudnieni jeszcze nieliczni pracownicy otrzymuj niepokojc wiadomo - ich fundusz emerytalny tak naprawd nie istnieje. Ale jest jeszcze dla nich pewna nadzieja...Polecane seriale komediowe podobne do Hotel na peryferiach

Are You Being Served? tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Are You Being Served?
9.21110

Pracownicy centrum handlowego Grace Brothers w Londynie - ich prywatne problemy i zawodowe sekrety.


Seriale komediowe o tematyce podobnej do Hotel na peryferiach

Benidorm tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Benidorm
7.214110

Brytyjscy turyści przybywają do słonecznego Benidorm przywożąc ze sobą swoje problemy, ale wyjeżdżając z... zupełnie innymi problemami.
Chandon Pictures komediodramat TV seriale komediowe - tv-sitcom
Chandon Pictures
3.612110

Tom Chandon i jego przyjaciele marzą o tworzeniu wiekopomnych filmów i artystycznych arcydzieł, ale zamiast tego kręcą wesela, testamenty, a nawet gorzej...
Curb Your Enthusiasm komedia improwizowana TV seriale komediowe - tv-sitcom
Curb Your Enthusiasm
4.418110

Larry David, współtwórca serialu Seinfeld, który przedstawiał historie oparte na jego przeszłości, tym razem pokazuje jak naprawdę wygląda jego życie. Przynajmniej mniej więcej - serial jest improwizowany przez aktorów.
Dad’s Army tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Dad’s Army
9.215110

W czasie II wojny światowej szykująca się na niemiecką inwazję Wielka Brytania musiała utworzyć oddziały ochotników o nazwie Local Defence Volunteers, a później Home Guard. Serial przedstawia realia tych czasów i ducha Brytyjczyków, którzy nie mając broni byli gotowi stawić czoła Hitlerowi.
Drop the Dead Donkey tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Drop the Dead Donkey
8.023110

Stacja telewizyjna GlobeLink News nadająca wiadomości zostaje przejęta przez nowego właściciela, który mianuje Gusa Hedgesa na szefa mającego doglądać interesu. Dziennikarze mają oczywiście całkowitą swobodę... jeżeli będą się stosować do pewnych wskazówek.
How Do You Want Me? tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
How Do You Want Me?
5.25110

Komik Ian Lyons zostawia swoją londyńską karierę, aby wraz ze swoją dopiero co poślubioną żoną przenieść się do wioski, z której ona pochodzi.
Joey tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Joey
4.823110

Joey Tribbiani przenosi si z Nowego Jorku do Los Angeles, aby skupi si na swojej karierze aktorskiej. Wprowadza si do mieszkania swojej siostry i zaczyna nowe ycie.
Just Shoot Me! tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Just Shoot Me!
7.614110

Jack Gallo jest ekscentrycznym właścicielem Blush, magazynu o modzie. Zebrał nietypowy zespół pracowników do prowadzenia go, a pewnego dnia jego córka, z którą nie miał od dawna kontaktu, zgłosiła się do niego szukając pracy.
Less Than Perfect tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Less Than Perfect
4.823110

Praca w stacji telewizyjnej nie wygląda tak, jak można by się spodziewać. Claude Casey zostaje asystentką prezentera wiadomości Willa Butlera, co nie jest łatwym zajęciem, kiedy trzeba radzić sobie z jego dziwnymi wymaganiami, jak również z niemiłymi kolegami z pracy.
Likely Lads tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Likely Lads
5.612110

Terry i Bob dzielą wspólne mieszkanie, ale też wspólne hobby - dziewczyny. Nie, żeby byli szczególnie dobrymi podrywaczami...
Malcolm in the Middle tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Malcolm in the Middle
7.210110

Rodzina Malcolma nie należy do typowych: wybuchowa matka, ojciec pantoflarz, starszy brat, który go bije i młodszy, który ciągle wpada w problemy. Nawet nie wspominając o najstarszym z braci, który musiał za karę zostać odesłany do szkoły wojskowej.
Oh Doctor Beeching! tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Oh Doctor Beeching!
4.814110

W 1963 roku nowy zwierzchnik British Railways, doktor Beeching, podjął decyzję o zamknięciu dużej ilości nierentownych linii kolejowych. Pracownicy na stacji Hatley obawiają się o swoją przyszłość.
Rules of Engagement tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Rules of Engagement
4.017110

Trzy pary ludzi i trzy zupełnie różne relacje pomiędzy nimi - Jeff i Audrey małżeństwo z dłuższym stażem, Adam i Jennifer przygotowujący się do ślubu oraz kobieciarz Russell i jego uciemiężony asystent Timmy.
South Park tv serial animowany TV seriale komediowe - tv-sitcom
South Park
7.613110

Animowany serial o trzecioklasistach z miasteczka South Park, które znacznie odbiega od stereotypu cichego zakątka, w którym niewiele się dzieje.
The Exes tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Exes
5.61110

Trzech rozwodników wprowadza się do jednego mieszkania należącego do adwokat, która zajmowała się ich sprawami rozwodowymi. Ma ona nadzieję, że będą w stanie pomagać sobie nawzajem z traumą, ale zamiast tego zaczynają przejmować od siebie najgorsze nawyki.
The Smoking Room tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Smoking Room
6.812110

Grupa współpracowników spotyka się w firmowej palarni, gdzie obowiązuje tylko jedna zasada - "żadnych rozmów o pracy", więc rozmawiają o wszystkim innym.
To The Manor Born tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
To The Manor Born
5.216110

Po śmierci męża dziedziczka Audrey fforbes-Hamilton jest zmuszona sprzedać rodową posiadłość i przenieść się do położonego nieopodal małego domku. Ale najbardziej denerwuje ją to, że nowym właścicielem i panem na włościach został nowobogacki właściciel sieci supermarketów.
Welcome to Our Village, Please Invade Carefully radio seriale komediowe TV seriale komediowe - tv-sitcom
Welcome to Our Village, Please Invade Carefully
7.28110

W małej wiosce Cresdon Green gdzieś w Buckinghamshire życie mieszkańców jest monotonne i pozbawione atrakcji. No, może z wyjątkiem statków kosmicznych Obcych, którzy dokonali inwazji na wieś i odcięli ją od reszty świata.
Whatever Happened to the Likely Lads tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Whatever Happened to the Likely Lads
6.823110

Dalsze losy Boba i Terrego z serialu Likely Lads - spotykają się przypadkowo, kiedy Terry powraca po 5 latach w armii spędzonych zagranicą.


Seriale komediowe podobne w stylu do Hotel na peryferiach

All Gas and Gaiters tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
All Gas and Gaiters
7.216110

W fikcyjnej katedrze Świętego Ogga biskup Hever, jego przyjaciel archidiakon i kapelan biskupa starają się radzić sobie z codziennymi problemami i jedynym człowiekiem, którego po prostu nie mogą znieść - dziekanem katedry.
’Allo ’Allo! tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
’Allo ’Allo!
9.214110

W trakcie II wojny światowej Rene Artois, właściciel kawiarni w nadmorskim miasteczku, niechętnie angażuje się w akcje francuskiego ruchu oporu, bo ściąga to na niego same kłopoty. A sam ma pod dostatkiem zmartwień starając się ukryć przed żoną swoje romanse z kelnerkami.
Corner Gas tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Corner Gas
7.62110

Życie (lub też jego brak) wokół stacji benzynowej w fikcyjnym mieście Dog River w Kanadzie. Atrakcyjna Lacey Burrows po przeprowadzce do miasta otwiera restaurację sąsiadującą ze stacją benzynową. Musi zaadaptować się do panującego wokół powolnego i spokojnego podejścia do życia.
Dinnerladies tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Dinnerladies
6.413110

Kobiety pracujące w fabrycznej stołówce gdzieś w Manchesterze mają dużo czasu na rozmowy w trakcie przygotowywania posiłków dla pracowników i mają też wiele tematów do rozmów - każda z nich ma swoje prywatne problemy, z którymi musi się zmierzyć.
Don’t Wait Up tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Don’t Wait Up
5.66110

Dwaj doktorzy Latimer - ojciec i syn - mają problemy w swoich związkach, co zmusza ich do zamieszkania razem. Prowadzi to do wielu napięć, gdyż ich podejście do życia jest diametralnie różne.
Growing Pains of PC Penrose tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Growing Pains of PC Penrose
5.67110

Posterunkowy Penrose dołącza do lokalnego posterunku policji w górniczym miasteczku, gdzie bierze go pod swoje skrzydła sierżant Flagg i przekazuje mu podstawową wiedzę. Wkrótce Penrose przekona się, że praca policjanta jest bardziej skomplikowana niż się spodziewał.
Never Mind the Quality, Feel the Width tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Never Mind the Quality, Feel the Width
4.48110

Dwójka krawców prowadzi wspólnie pracownię - Manny Cohen jest Żydem, a Patrick Kelly irlandzkim katolikiem, ale nigdy nie pozwalają, aby religia stanęła na przeszkodzie dobrej kłótni.
Northern Exposure komediodramat TV seriale komediowe - tv-sitcom
Northern Exposure
6.817110

Świeżo upieczony lekarz otrzymuje świetnie płatną ofertę pracy w przychodni w Cicely. Jak się później dowiaduje Cicely znajduje się na Alasce i zdecydowanie nie jest to zupełnie przeciętne miasteczko.
Oh Doctor Beeching! tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Oh Doctor Beeching!
4.819110

W 1963 roku nowy zwierzchnik British Railways, doktor Beeching, podjął decyzję o zamknięciu dużej ilości nierentownych linii kolejowych. Pracownicy na stacji Hatley obawiają się o swoją przyszłość.
On the Buses tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
On the Buses
6.04110

Stan Butler pracuje jako kierowca autobusu, a jego najlepszy przyjaciel Jack Harper jeździ razem z nim jako konduktor. Znają wszelkie triki i wszelkie metody aby uniknąć pracy, ale kontroler Blake nie spocznie póki nie przyłapie ich na nieuczciwości.
Only When I Laugh tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Only When I Laugh
6.011110

Trzej hipochondrycy: Roy Figgis, Norman Binns i Archie Glover, zostają umieszczeni na jednym oddziale szpitala, gdzie starają się znaleźć sobie jakieś zajęcie zanim lekarze odkryją co im dolega.
The Benny Hill Show program skeczowy TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Benny Hill Show
8.019110

Show zbudowany wokół Benny Hilla, który na blisko 20 lat stał się najbardziej rozpoznawalnym komikiem z Wielkiej Brytanii. Prosty humor, czasami nieco dziecinny, zwykle niezbyt poprawny politycznie, ale jednocześnie uniwersalnie zabawny.
The Cosby Show tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Cosby Show
7.218110

Rodzina lekarza położnika Heathcliffa Huxtable dostarcza mu więcej powodów do bólu głowy niż którakolwiek z jego pacjentek - nastoletnie córki, nastoletni syn, o apodyktycznej żonie nawet nie wspominając.
The Rag Trade tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Rag Trade
4.822110

Menedżer niewielkiej firmy produkującej ubrania nie potrafi zapanować nad pracującymi dla niego szwaczkami, zwłaszcza szefową związku zawodowego Paddy, która wykorzystuje każdą szansę aby uzyskać coś dla swoich członkiń.
The Steam Video Company tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Steam Video Company
7.212110

Serial prezentujący parodie dobrze znanych historii, ale z pewną drobną zmianą... a często bardzo dużą zmianą w porównianiu z oryginałem.
Then Churchill Said to Me tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Then Churchill Said to Me
4.88110

Szeregowiec Percy Potts odgrywa mało istotną rolę w samym centrum najważniejszego miejsca w toczącej II wojnę światową Wielkiej Brytanii - podziemnym bunkrze Winstona Churchilla.
To The Manor Born tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
To The Manor Born
5.220110

Po śmierci męża dziedziczka Audrey fforbes-Hamilton jest zmuszona sprzedać rodową posiadłość i przenieść się do położonego nieopodal małego domku. Ale najbardziej denerwuje ją to, że nowym właścicielem i panem na włościach został nowobogacki właściciel sieci supermarketów.
Up Pompeii tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Up Pompeii
7.616110

Serial przedstawiający antyczne Popmeje oczami Lurcio, służącego w domu senatora Ludicrusa Sextusa, gdzie każdy dzień przynosi same niespodzianki.
You Rang, M’Lord? tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
You Rang, M’Lord?
8.05110

Życie w latach 1920-tych wcale nie było prostsze niż nasze własne - wystarczy spojrzeć na dom Lorda Meldruma, jego rodzinę i służbę.


Sezony Hotel na peryferiach

1992 Series 1
1993 Series 2

Oglądaj Hotel na peryferiach

 Hotel na peryferiach Hotel na peryferiach


war movies great mysteries sci fi short stories