Life of Riley

Brytyjski tv sitcom z lat 2000

Seriale komediowe podobne do Life of Riley
Seriale komediowe podobne do Life of Riley
Seriale komediowe podobne do Life of Riley

Świeżo poślubieni Maddy i Jim rozpoczynają nowe życie pod jednym dachem wraz z dziećmi z poprzednich związków.

Seriale komediowe o tematyce podobnej do Life of Riley

$#*! My Dad Says tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
$#*! My Dad Says
6.021110

Po utracie pracy Henry jest zmuszoy wprowadzić się do swojego ojca, emerytowanego wojskowego lekarza, którego nie cieszy wizja porzucenia obecnego trybu życia.
2point4 Children tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
2point4 Children
6.87110

Rodzina Porterów, typowa rodzina z przedmieść Londynu, ich codzienne problemy... i niecodzienne sposoby ich rozwiązywania.
8 Simple Rules tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
8 Simple Rules
5.617110

Ojciec przejmuje rolę wychowania nastoletnich córek, kiedy jego żona podejmuje pracę w szpitalu wymagającą długich godzin spędzanych poza domem.
According to Jim tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
According to Jim
5.222110

Rodzina mieszkajca na przedmieciach Chicago - nieodpowiedzialny ojciec Jim, jego ona Cheryl, ktra musi naprawia jego bdy, oraz trjka ich dzieci.
ALF tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
ALF
8.020110

Statke kosmiczny obcych rozbija się na garażu typowej podmiejskiej rodziny, Tannerów. Jednak istota, która znajduje się w środku odbiega od tego, co możesz znać z filmów science fiction - nie planuje opanować świata, nie posiada supermocy ani potężnego mózgu.
All Together Now tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
All Together Now
7.211110

Podstarzała gwiazda rocka Bobby Rivers musi przejąć rolę ojca po tym, jak nagle umiera matka dwójki jego dzieci. Niestety całe życie prowadził styl życia typowy dla gwiazd rocka i niewiele wie na temat codziennych problemów.
American Dad! tv serial animowany TV seriale komediowe - tv-sitcom
American Dad!
3.618110

Stan Smith pracuje dla CIA, co nie oznacza, że nie może być dobrym ojcem i kochającym mężem. To oznacza tylko, że ma obcego w pokoju gościnnym i czasami musi wyjechać wcześniej do pracy, żeby wysadzić coś po drodze.
Bad Education tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Bad Education
6.88110

Alfie Wickers jest nauczycielem w Abbey Grove School w Watford, ale problem polega na tym, że jest bardziej niedojrzały niż jego uczniowie.
Bonjour la Classe tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Bonjour la Classe
5.62110

Laurence Didcott, młody i nieco nadgorliwy nauczyciel francuskiego, dołącza do kadry Mansion School, prywatnej szkoły z długimi tradycjami. Jego idealistyczne podejście do nauczania będzie musiało się zmierzyć z realiami prywatnej szkoły.
Brittas Empire tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Brittas Empire
6.820110

Gordon Brittas prowadzi miejski ośrodek sportu, ale niestety jego brak taktu i umiejętności interpersonalnych stale wpędza go w kłopoty. Jako menedżer zazwyczaj zawodzi, ale jego pracownicy starają się jakoś wybrnąć z sytuacji.
Brother’s Keeper tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Brother’s Keeper
5.23110

Samotny ojciec Porter Waide, historyk i wykładowca w San Francisco, wychowuje swojego syna Oscara na swój wzór - chce aby był uczciwy, odpowiedzialny i dosyć nudny. Sytuacja zmienia się, kiedy do ich domu wprowadza się jego brat, lubiący imprezować zawodowy futbolista.
Californication komediodramat TV seriale komediowe - tv-sitcom
Californication
2.416110

Wypalony zawodowo pisarz Hank Moody wyjeżdża do Kalifornii, aby zebrać materiały do nowej książki i spędzić nieco czasu z byłą żoną i córką. Długa lista orgii znaczy każdy jego krok.
Chef! tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Chef!
3.62110

Gareth Blackstock jest znanym szefem kuchni, który prowadzi swoja restaurację Le Chateau Anglais, która jego zdaniem jest najlepszą francuską restauracją w Anglii, jeżeli nie na świecie. Nic zatem dziwnego, że Gareth nie jest osobą, z którą łatwo jest pracować.
Cougar Town tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Cougar Town
4.421110

Niedawno rozwiedziona samotna matka nastolatniego Travisa postanawia wrócić do randkowania, co powoduje wiele krępujących sytuacji. Ale kiedy już raz poczuła się znowu młoda Jules nie ma zamiaru przestać zachowywać się jak nastolatka.
Cybill tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Cybill
7.61110

Cybill Sheridan, niegdyś popularna aktorka, z wiekiem musi zadowolić się rolami w reklamach i podrzędnych filmach żeby się utrzymać. Jej zbuntowana nastoletnia córka i byli mężowie nie pomagają jej ustabilizować sobie życia.
Dads tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Dads
4.812110

Eli i Warner z powodzeniem prowadzą własne studio produkujące gry komputerowe. Zadowoleni ze swojego życia muszą się przygotować na szok, kiedy do ich domów muszą wprowadzić się ich ojcowie.
Dexter’s Laboratory tv serial animowany TV seriale komediowe - tv-sitcom
Dexter’s Laboratory
6.822110

Dexter to mały geniusz, który w domu swoich rodziców skrywa pewną tajemnicę - średniej wielkości tajne laboratorium. Nie ma takiej rzeczy, której nie jest w stanie zbudować... O ile jego siostra Dee Dee wszystkiego nie popsuje.
Dharma & Greg tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Dharma & Greg
5.625110

Dharma, córka pary hipisów, która dorastała w dosyć nietypowych warunkach, oraz Greg, jedyny syn pary z wyższych sfer. Ci dwoje po bardzo krótkiej znajomości postanowili wziąć ślub mimo, że właściwie nie mają ze sobą nic wspólnego.
Dream On tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Dream On
5.63110

Martin Tupper pracuje jako redaktor w wydawnictwie specjalizującym się w tandetnych książkach ociekających seksem. Jego była żona ponownie wyszła za mąż za faceta będącego ideałem pod każdym względem, a sekretarka nie ma dla niego za grosz szacunku. Skoro jego życie to chaos Martinowi zdarza się uciekać w świat fantazji.
Ed komediodramat TV seriale komediowe - tv-sitcom
Ed
6.810110

Ed Stevens, uznany prawnik z nowojorskiej kancelarii, po tym jak zastał swoją żonę w łóżku z listonoszem postanawia zmienić swoje życie. Przeprowadza się do swojego rodzinnego miasta Stuckeyville i otwiera swoją własną firmę w kręgielni, którą właśnie kupił.
Everybody Hates Chris tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Everybody Hates Chris
6.816110

Serial inspirowany wspomnieniami Chrisa Rocka z czasów dzieciństwa spędzonego na Brooklynie w Nowym Jorku. Chris jest jedynym czarnym uczniem w szkole, jego ojciec ciężko pracuje całe dnie, apodyktyczna matka nie zostawia mu wiele swobody, a sąsiedzi to mieszanina bardzo różnych postaci.
Everybody Loves Raymond tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Everybody Loves Raymond
5.213110

Serial oparty na występach komika Raya Romano. Występuje w roli dziennikarza sportowego, który zrzuca na swoją żonę zajmowanie się ich dziećmi oraz radzenie sobie z wścibską matką, która mieszka po drugiej stronie ulicy.
Family Guy tv serial animowany TV seriale komediowe - tv-sitcom
Family Guy
6.46110

Peter Griffin nie jest dobrym ojcem, nie jest dobrym mężem ani dobrym przyjacielem... co czyni go dobrym materiałem na głównego bohatera serialu komediowego. Otoczony przez równie barwne postaci, co on sam ciągle pakuje się w dwóznaczne sytuacje.
Father, Dear Father tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Father, Dear Father
6.411110

Znany autor powieści kryminalnych Patrick Glover nie radzi sobie z pogodzeniem ze sobą pisania i zajmowania się swoimi dwoma córkami, nawet pomimo tego, że nie są one już dziećmi.
Fawlty Towers tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Fawlty Towers
1012110

Niewielki hotel w Torquay prowadzony przez Basila Fawlty, ktry jest nieszczliwy w maestwie, nie cierpi swojej pracy, nie cierpi swoich klientw i nie cierpi bycia hotelarzem. Nawet nie wspominajc, e nie ma pojcia co znaczy zadowolenie klientw.
Frasier tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Frasier
7.26110

Doktor Frasier Crane przeprowadza si do swojego rodzinnego Seattle i przyjmuje prac w charakterze psychiatry udzielajcego porad suchaczom radia. Ale nie jest to jedyna zmiana w jego yciu - musi te zaj si ojcem, ktry nie powinien mieszka sam w wyniku postrzau z czasw kiedy suy w policji.
Gary Unmarried tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Gary Unmarried
5.225110

Świeżo rozwiedziony Gary Brooks musi radzić sobie z pracą, zajmowaniem się dwójką dzieci, denerwującą byłą żoną i wymagającą obecną dziewczyną.
George and Mildred tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
George and Mildred
5.624110

George i Mildred Roper wyprowadzają się ze swojego starego domu i przenoszą do bardziej ekskluzywnego otoczenia, ale ich sąsiada nie cieszy wizja takiego towarzystwa.
Goodnight Sweetheart tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Goodnight Sweetheart
4.821110

Serwisant telewizorów Gary Sparrow mieszka wraz z żoną w Londynie w latach 1990-tych. Przypadkiem odkrywa portal przez który przenosi się lat 1940-tych i z powrotem. Co prawda są to czasy wojny i niemieckie bombowce stanowią stałe zagrożenie, ale Gary ma szczególny powód, aby wracać - barmankę Phoebe.
Graczyk Family tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Graczyk Family
4.821110

Graczykowie to dosyć typowa rodzina. Może z wyjątkiem tego, że oboje rodzice nie są zbyt bystrzy. I tego, że są uzależnieni od loterii, zdrapek i konkursów. I tego, że ich nastoletnia córka bardziej interesuje się facetami niż szkołą. I tego, że ich syn jest mądrzejszy od reszty rodziny razem wziętej. I tego, że ich sąsiad to Casanova w średnim wieku.
Home Improvement tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Home Improvement
6.08110

Życie rodzinne Tima Taylora, gwiazdy telewizyjnego programu o majsterkowaniu Tool Time - trójka jego synów wystawia na próbę cierpliwość jego żony Jill. Na szczęście Tim zawsze może liczyć na poradę swojego tajemniczego sąsiada Wilsona.
How Do You Want Me? tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
How Do You Want Me?
5.217110

Komik Ian Lyons zostawia swoją londyńską karierę, aby wraz ze swoją dopiero co poślubioną żoną przenieść się do wioski, z której ona pochodzi.
I Hate My Teenage Daughter tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
I Hate My Teenage Daughter
4.816110

Rozwódka Annie i jej najlepsza przyjaciółka Nikki mają problemy wychowawcze ze swoimi nastoletnimi córkami i nie mają pojęcia jak sobie z tym poradzić, a ich ojcowie też nie są wielką pomocą.
Jonah from Tonga mockumentary TV seriale komediowe - tv-sitcom
Jonah from Tonga
2.423110

Nastolatek Jonah pochodzcy z Tonga przenosi si do Australii, aby zacz nowe ycie, ale od samego pocztku cigle wpada w kopoty w nowej szkole, zazwyczaj z wyboru.
Keeping Up Appearances tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Keeping Up Appearances
8.09110

Hiacynta Bukiet i jej wiecznie ciemiężony mąż Richard robią wszystko, co tylku Hiacynta uważa za niezbędne, aby uchodzili za członków wyższych sfer.
King of Queens tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
King of Queens
6.422110

Doug pracuje jako kurier, ale nie sprawia mu to przyjemności. Jego pocieszeniem jest piękna żona, której towarzystwo też nie daje mu przyjemności, a przynajmniej od kiedy jej ojciec zamieszkał z nimi.
Living with Fran tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Living with Fran
3.65110

Matka dwójki dzieci zakochuje się w mężczyźnie o połowę od niej młodszym i niewiele starszym niż jej własny syn, co nastręcza sporo problemów.
Lucky Louie tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Lucky Louie
4.08110

Louie to typowy ciężko pracujący Amerykanin z pracą, której nie znosi, pustym kontem w banku i rodziną, która doprowadza go do szału.
Man About the House tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Man About the House
7.610110

Dwie współlokatorki, Chrissy i Jo, zgadzają się, aby dzielić mieszkanie z uczącym się na kucharza Robinem. Stawiają tylko dwa warunki - ma dla nich gotować i trzymać ręce przy sobie. Z pierwszym nie ma problemu, gorzej z drugim warunkiem.
Married with Children tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Married with Children
8.022110

Rodzina Bundych nie jest typową amerykańską rodziną... A może jednak? Al pracuje ciężko w sklepie obuwniczym, jego żona Peg przepuszcza wszystkie jego pieniądze, jego głupiutka córka Kelly działa jak magnes na nastolatków, a syn Bud jest inteligentny, ale nikt za nim nie przepada.
Melissa & Joey tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Melissa & Joey
5.23110

Radna Mel Burke musi zaopiekowa si swoj siostrzenic i jej bratem po tym, jak ich matka zostaje aresztowana za przekrty finansowe. A e ma ju sporo na gowie zatrudnia Joey w charakterze mieszkajcego w jej domu opiekuna dla nastolatkw.
Mike & Molly tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Mike & Molly
6.87110

Policjant Mike i nauczycielka Molly spotykają się przypadkiem na spotkaniu anonimowych obżartuchów i zakochują w sobie, ale ich rodziny nie ułatwiają im wcale tego związku.
Miss Guided tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Miss Guided
5.29110

Becky Freeley powraca do swojej dawnej szkoły średniej, gdzie zostaje doradcą zawodowym dla uczniów, ale problem polega na tym, że nie potrafi nawet poradzić sobie ze swoim własnym życiem.
My Family tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
My Family
7.615110

Typowa angielska rodzina z przedmieścia - dentysta Ben, jego żona Susan i trójka rozkosznych dzieci. Problem polega na tym, że żadne z nich nie bardzo przepada za pozostałymi.
New Adventures of Old Christine tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
New Adventures of Old Christine
5.619110

Kiedy jej m ponownie eni si (take z dziewczyn o imieniu Christine) stara Christine jako samotna matka znajduje sposoby, aby przej kontrol nad swoim yciem, ale zazwyczaj nie s to najlepsze sposoby.
Out of Practice tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Out of Practice
4.44110

Rodzina lekarzy (rodzice i dzieci), którzy mają znacznie więcej problemów z sobą samymi niż można byłoby się spodziewać.
Outnumbered tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Outnumbered
6.422110

Pete i Sue mają trójkę cudownych dzieci. A przynajmniej wydają się cudowne jeżeli nie musisz spędzać z nimi każdego dnia - w ich domu wychowanie dzieci, to wieczna walka o przejęcie kontroli.
Poor Millionaires tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Poor Millionaires
5.610110

Bogata rodzina właścicieli hoteli z dnia na dzień traci cały majątek i są zmuszeni zamieszkać w mieszkaniu należącym do ich byłego szofera. Ale to dopiero początek wyznwań, z jakimi będą musieli się zmierzyć.
Roseanne tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Roseanne
7.613110

Roseanne ma sporą nadwagę, jest głośna i stara się zdominować każdego rozmówcę. Poza tym pracuje w fabryce i wraz z mężem stara się wychować trójkę dzieci.
Rules of Engagement tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Rules of Engagement
4.018110

Trzy pary ludzi i trzy zupełnie różne relacje pomiędzy nimi - Jeff i Audrey małżeństwo z dłuższym stażem, Adam i Jennifer przygotowujący się do ślubu oraz kobieciarz Russell i jego uciemiężony asystent Timmy.
Some Mothers Do ’Ave ’Em tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Some Mothers Do ’Ave ’Em
7.213110

Frank Spencer nie jest przeciętnym człowiekiem - wszystko, czego dotknie psuje się, rozpada na kawałki albo zajmuje ogniem. Mimo wszystko udało mu się znaleźć kobietę, która poślubiła go i stale go wspiera nawet pomimo tego, że nie jest w stanie utrzymać żadnej posady.
South Park tv serial animowany TV seriale komediowe - tv-sitcom
South Park
7.613110

Animowany serial o trzecioklasistach z miasteczka South Park, które znacznie odbiega od stereotypu cichego zakątka, w którym niewiele się dzieje.
Suburgatory tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Suburgatory
4.820110

George, mieszkający wraz z córką w Nowym Jorku samotny ojciec, obawia się, że ulega ona złemy wpływowi otoczenia i postanawia, że muszą się przenieść na przedmieścia. Mimo, iż jest tutaj bezpieczniej, to życie nie jest wcale tak proste jak mu się wydawało.
That ’70s Show tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
That ’70s Show
8.824110

Grupa przyjaciół z Wisconsin mieszka w tej samej okolicy, chodzą do tej samej szkoły i doświadczają tych samych szaleństw, które przyniosły ze sobą lata 1970-te.
The Cosby Show tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Cosby Show
7.23110

Rodzina lekarza położnika Heathcliffa Huxtable dostarcza mu więcej powodów do bólu głowy niż którakolwiek z jego pacjentek - nastoletnie córki, nastoletni syn, o apodyktycznej żonie nawet nie wspominając.
The Exes tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Exes
5.62110

Trzech rozwodników wprowadza się do jednego mieszkania należącego do adwokat, która zajmowała się ich sprawami rozwodowymi. Ma ona nadzieję, że będą w stanie pomagać sobie nawzajem z traumą, ale zamiast tego zaczynają przejmować od siebie najgorsze nawyki.
The Inbetweeners tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Inbetweeners
8.423110

Po rozwodzie rodziców Will przenosi się z prywatnej szkoły do publicznej, gdzie poznaje trójkę nowych przyjaciół... równie dziwacznych jak on sam.
The Middle tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Middle
6.018110

Rodzina Heck z Orson w Indianie - dwoje ciężko pracujących rodziców i trójka bardzo nietypowych dzieci. Obserwujemy ich codzienne porażki i rzadkie i malutkie sukcesy.
The Piglet Files tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Piglet Files
5.61110

Wykładowca uniwersytecki Peter Chapman dostaje ofertę pracy dla MI5 jako ekspert techniczny, ale nie zgadza się, woli trzymać się swojego spokojnego życia. Jednakże MI5 ma problem z zaakceptowaniem jego odmowy.
The Simpsons tv serial animowany TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Simpsons
7.612110

Simpsonowie - przeciętna amerykańska rodzina żyjąca w przeciętnym amerykańskim miasteczku Springfield i prowadząca zupełnie nieprzeciętne życie.
Then Came You tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Then Came You
5.218110

Singielka Billie Thornton zakochuje się w młodszym od siebie Aidanie i wkrótce odkrywa jakie problemu pociąga za sobą różnica wieku.
Trevor’s World of Sport tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Trevor’s World of Sport
4.412110

Trevor Heslop jest współwłaścicielem niewielkiej agencji reprezentującej interesy sportowców i każdego dnia musi się mierzyć z nietypowymi wymaganiami klientów.
Two and a Half Men tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Two and a Half Men
5.66110

Po rozwodzie Alan jest zmuszony wprowadzić się do domku przy plaży swojego nieodpowiedzialnego brata Charliego. Ale razem z nim wprowadza się też jego nastoletni syn, co zmienia życie ich obu.


Sezony Life of Riley

2009 Season 1
2010 Season 2
2011 Season 3

Oglądaj Life of Riley

 Life of Riley


war movies Hinterkaifeck murders sci fi tv shows