Lucky Louie

tv sitcom z lat 2000

Seriale komediowe podobne do Lucky Louie
Seriale komediowe podobne do Lucky Louie
Seriale komediowe podobne do Lucky Louie
Seriale komediowe podobne do Lucky Louie

Louie to typowy ciężko pracujący Amerykanin z pracą, której nie znosi, pustym kontem w banku i rodziną, która doprowadza go do szału.

Seriale komediowe o tematyce podobnej do Lucky Louie

2 Broke Girls tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
2 Broke Girls
2.44110

Dwie młode dziewczyny pracujące jako kelnerki, sprytna Max oraz córka aresztowanego milionera Caroline, łączą siły, aby otworzyć swój własny interes - sklep z babeczkami. Jedyne, czego potrzebują to pieniądze...
According to Jim tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
According to Jim
5.27110

Rodzina mieszkajca na przedmieciach Chicago - nieodpowiedzialny ojciec Jim, jego ona Cheryl, ktra musi naprawia jego bdy, oraz trjka ich dzieci.
Anger Management tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Anger Management
3.21110

Były zawodowy bejsbolista prowadzi zajęcia z kontroli gniewu, ale sam powinien brać udziałw podobnej terapii.
Are You There, Chelsea? tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Are You There, Chelsea?
2.017110

Chelsea Newman to dwudziestoparoletnia kelnerka pracująca w barze, co akurat dobrze się składa, bo jej hobby to alkohol i przygodne znajomości.
Bad Education tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Bad Education
6.819110

Alfie Wickers jest nauczycielem w Abbey Grove School w Watford, ale problem polega na tym, że jest bardziej niedojrzały niż jego uczniowie.
Brittas Empire tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Brittas Empire
6.821110

Gordon Brittas prowadzi miejski ośrodek sportu, ale niestety jego brak taktu i umiejętności interpersonalnych stale wpędza go w kłopoty. Jako menedżer zazwyczaj zawodzi, ale jego pracownicy starają się jakoś wybrnąć z sytuacji.
Chef! tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Chef!
3.617110

Gareth Blackstock jest znanym szefem kuchni, który prowadzi swoja restaurację Le Chateau Anglais, która jego zdaniem jest najlepszą francuską restauracją w Anglii, jeżeli nie na świecie. Nic zatem dziwnego, że Gareth nie jest osobą, z którą łatwo jest pracować.
Coupling tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Coupling
6.49110

Niełatwe relacje pomiędzy ludźmi, którzy spotykają się, spotykali się ze sobą w przeszłości lub też chcieliby się spotykać - szóstka przyjaciół dzieli się swoimi poglądami na związki.
Coupling US tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Coupling US
4.021110

Mieszanina uczuć w związkach pomiędzy szóstką przyjaciół mieszkających w dużym mieście - jedne pary się rozpadają, a inne zaczynają się spotykać.
Dharma & Greg tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Dharma & Greg
5.65110

Dharma, córka pary hipisów, która dorastała w dosyć nietypowych warunkach, oraz Greg, jedyny syn pary z wyższych sfer. Ci dwoje po bardzo krótkiej znajomości postanowili wziąć ślub mimo, że właściwie nie mają ze sobą nic wspólnego.
Ed komediodramat TV seriale komediowe - tv-sitcom
Ed
6.812110

Ed Stevens, uznany prawnik z nowojorskiej kancelarii, po tym jak zastał swoją żonę w łóżku z listonoszem postanawia zmienić swoje życie. Przeprowadza się do swojego rodzinnego miasta Stuckeyville i otwiera swoją własną firmę w kręgielni, którą właśnie kupił.
Everybody Loves Raymond tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Everybody Loves Raymond
5.24110

Serial oparty na występach komika Raya Romano. Występuje w roli dziennikarza sportowego, który zrzuca na swoją żonę zajmowanie się ich dziećmi oraz radzenie sobie z wścibską matką, która mieszka po drugiej stronie ulicy.
George and Mildred tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
George and Mildred
5.621110

George i Mildred Roper wyprowadzają się ze swojego starego domu i przenoszą do bardziej ekskluzywnego otoczenia, ale ich sąsiada nie cieszy wizja takiego towarzystwa.
Goodnight Sweetheart tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Goodnight Sweetheart
4.820110

Serwisant telewizorów Gary Sparrow mieszka wraz z żoną w Londynie w latach 1990-tych. Przypadkiem odkrywa portal przez który przenosi się lat 1940-tych i z powrotem. Co prawda są to czasy wojny i niemieckie bombowce stanowią stałe zagrożenie, ale Gary ma szczególny powód, aby wracać - barmankę Phoebe.
Home Improvement tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Home Improvement
6.04110

Życie rodzinne Tima Taylora, gwiazdy telewizyjnego programu o majsterkowaniu Tool Time - trójka jego synów wystawia na próbę cierpliwość jego żony Jill. Na szczęście Tim zawsze może liczyć na poradę swojego tajemniczego sąsiada Wilsona.
How Do You Want Me? tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
How Do You Want Me?
5.211110

Komik Ian Lyons zostawia swoją londyńską karierę, aby wraz ze swoją dopiero co poślubioną żoną przenieść się do wioski, z której ona pochodzi.
Life of Riley tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Life of Riley
3.618110

Świeżo poślubieni Maddy i Jim rozpoczynają nowe życie pod jednym dachem wraz z dziećmi z poprzednich związków.
Man About the House tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Man About the House
7.616110

Dwie współlokatorki, Chrissy i Jo, zgadzają się, aby dzielić mieszkanie z uczącym się na kucharza Robinem. Stawiają tylko dwa warunki - ma dla nich gotować i trzymać ręce przy sobie. Z pierwszym nie ma problemu, gorzej z drugim warunkiem.
Married with Children tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Married with Children
8.012110

Rodzina Bundych nie jest typową amerykańską rodziną... A może jednak? Al pracuje ciężko w sklepie obuwniczym, jego żona Peg przepuszcza wszystkie jego pieniądze, jego głupiutka córka Kelly działa jak magnes na nastolatków, a syn Bud jest inteligentny, ale nikt za nim nie przepada.
My Family tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
My Family
7.62110

Typowa angielska rodzina z przedmieścia - dentysta Ben, jego żona Susan i trójka rozkosznych dzieci. Problem polega na tym, że żadne z nich nie bardzo przepada za pozostałymi.
On the Buses tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
On the Buses
6.023110

Stan Butler pracuje jako kierowca autobusu, a jego najlepszy przyjaciel Jack Harper jeździ razem z nim jako konduktor. Znają wszelkie triki i wszelkie metody aby uniknąć pracy, ale kontroler Blake nie spocznie póki nie przyłapie ich na nieuczciwości.
Peep Show tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Peep Show
6.424110

Mark pracuje w biurze firmy ubezpieczeniowej, jest odpowiedzialny, rzetelny i nudny. Jeremy, to bezrobotny domorosły muzyk, który jest przeciwieństwem Marka. Dzielą wspólne mieszkanie i w pewien sposób uzupełniają się nawzajem.
Raising Hope tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Raising Hope
5.25110

Jimmy musi szybko dorosnąć i przyjąć rolę samotnego ojca po tym jak rodzi się jego córka Hope, a jej matka, z którą spędził tylko jedną noc, trafia do więzienia.
Robot Chicken tv serial animowany TV seriale komediowe - tv-sitcom
Robot Chicken
4.416110

Szalony naukowiec tworzy zmechanizowanego kurczaka, a potem zmusza go do oglądania telewizji, ale nie są to programy jakich można by się spodziewać.
Rules of Engagement tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Rules of Engagement
4.09110

Trzy pary ludzi i trzy zupełnie różne relacje pomiędzy nimi - Jeff i Audrey małżeństwo z dłuższym stażem, Adam i Jennifer przygotowujący się do ślubu oraz kobieciarz Russell i jego uciemiężony asystent Timmy.
Some Mothers Do ’Ave ’Em tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Some Mothers Do ’Ave ’Em
7.210110

Frank Spencer nie jest przeciętnym człowiekiem - wszystko, czego dotknie psuje się, rozpada na kawałki albo zajmuje ogniem. Mimo wszystko udało mu się znaleźć kobietę, która poślubiła go i stale go wspiera nawet pomimo tego, że nie jest w stanie utrzymać żadnej posady.
The New Statesman tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The New Statesman
6.824110

Alan B’Stard zostaje nowym posłem Partii Konserwatywnej i szybko pokazuje swoją prawdziwą twarz - pozbawioną zasad moralnych, skrupułów i sumienia. Ale w przypadku polityka to nie koniecznie muszą być wady, przynajmniej jego zdaniem.


Sezony Lucky Louie

2006 Season 1

Oglądaj Lucky Louie

 Lucky Louie


fantasy movies conspiracy theories sci fi short stories