Nie czekaj

Brytyjski tv sitcom z lat 1980

Seriale komediowe podobne do Nie czekaj

Dwaj doktorzy Latimer - ojciec i syn - mają problemy w swoich związkach, co zmusza ich do zamieszkania razem. Prowadzi to do wielu napięć, gdyż ich podejście do życia jest diametralnie różne.

Seriale komediowe o tematyce podobnej do Nie czekaj

Becker tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Becker
9.621110

Doktor John Becker jest świetnym lekarzem, prowadzi małą praktykę w Bronxie, ale ma jedną drobną wadę - nie cierpi ludzi. Oczywiście nie wszystkich, tylko tych głupich, niedojrzałych, nie zgadzających się z nim, zajmujących jego miejsce parkingowe... Lista jest długa.
Cybill tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Cybill
7.616110

Cybill Sheridan, niegdyś popularna aktorka, z wiekiem musi zadowolić się rolami w reklamach i podrzędnych filmach żeby się utrzymać. Jej zbuntowana nastoletnia córka i byli mężowie nie pomagają jej ustabilizować sobie życia.
Dear John tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Dear John
5.66110

Nauczyciel John Lacey pewnego dnia po powrocie do domu nie zastał w nim swojej żony, a jedynie krótką notkę, że jego małżonka postanowiła zostawić go dla jego najlepszego przyjaciela. John nie potrafi poradzić sobie z nową sytuacją i szuka pomocy w grupie podobnych sobie ludzi.
Gary Unmarried tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Gary Unmarried
5.217110

Świeżo rozwiedziony Gary Brooks musi radzić sobie z pracą, zajmowaniem się dwójką dzieci, denerwującą byłą żoną i wymagającą obecną dziewczyną.
Green Wing tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Green Wing
8.016110

Lekarka Caroline Todd właśnie rozpoczyna swoją pierwszą pracę w szpitalu, ale nic nie idzie po jej myśli - musiała spędzić noc w samochodzie, wszyscy, których spotyka na swojej drodze są wobec niej opryskliwi i zaczyna się zastanawiać czy trafiła w dobre miejsce. Ale okazuje się, że jej problemy są niczym wobec tych, które mają inni pracownicy tego szpitala.
MASH tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
MASH
7.21110

Serial komediowy, którego fabuła toczy się w amerykańskim szpitalu polowym w trakcie wojny koreańskiej. Wydawałoby się, że to nie najlepsze tło dla komedii, ale wiele się tutaj dzieje - lekarze koncentrują się na uganianiu się za pielęgniarkami, pielęgniarki na unikaniu lekarzy, a dowódca skupia się na unikaniu bycia dowódcą...
Northern Exposure komediodramat TV seriale komediowe - tv-sitcom
Northern Exposure
6.819110

Świeżo upieczony lekarz otrzymuje świetnie płatną ofertę pracy w przychodni w Cicely. Jak się później dowiaduje Cicely znajduje się na Alasce i zdecydowanie nie jest to zupełnie przeciętne miasteczko.
Off the Stretcher tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Off the Stretcher
2.418110

Realia bardzo, bardzo złego szpitala pełnego niekompetentnych chirurgów, nierozgarniętych pielęgniarek i sprzętu, który nie napawa optymizmem.
Only When I Laugh tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Only When I Laugh
6.011110

Trzej hipochondrycy: Roy Figgis, Norman Binns i Archie Glover, zostają umieszczeni na jednym oddziale szpitala, gdzie starają się znaleźć sobie jakieś zajęcie zanim lekarze odkryją co im dolega.
Scrubs tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Scrubs
6.423110

Lekarze, pielęgniarki i reszta personelu szpitala Sacred Heart Hospital to mieszanina historii pełnych nietypowego humoru, surrealistycznych elementów, ale też życiowych dramatów i osobistych dylematów.
tlc tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
tlc
6.01110

Początkujący lekarz, doktor Flynn, rozpoczyna pracę w państwowym szpitalu South Middlesex, gdzie poznaje realia publicznej służby zdrowia.


Seriale komediowe podobne w stylu do Nie czekaj

Absolute Power tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Absolute Power
8.012110

Prentiss McCabe to odnosząca wielkie sukcesy firma public relations z Londynu. Mamy okazję zobaczyć w jaki sposób osiągają swoje cele i jak nie pozwalają aby tak trywialne rzeczy jak prawda, czy moralność im w tym przeszkadzały.
All Gas and Gaiters tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
All Gas and Gaiters
7.28110

W fikcyjnej katedrze Świętego Ogga biskup Hever, jego przyjaciel archidiakon i kapelan biskupa starają się radzić sobie z codziennymi problemami i jedynym człowiekiem, którego po prostu nie mogą znieść - dziekanem katedry.
Corner Gas tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Corner Gas
7.615110

Życie (lub też jego brak) wokół stacji benzynowej w fikcyjnym mieście Dog River w Kanadzie. Atrakcyjna Lacey Burrows po przeprowadzce do miasta otwiera restaurację sąsiadującą ze stacją benzynową. Musi zaadaptować się do panującego wokół powolnego i spokojnego podejścia do życia.
Dinnerladies tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Dinnerladies
6.46110

Kobiety pracujące w fabrycznej stołówce gdzieś w Manchesterze mają dużo czasu na rozmowy w trakcie przygotowywania posiłków dla pracowników i mają też wiele tematów do rozmów - każda z nich ma swoje prywatne problemy, z którymi musi się zmierzyć.
Grace and Favour tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Grace and Favour
6.05110

Po wielu latach dziaalnoci sklep Grace Brothers zostaje zamknity w zwizku ze mierci "modego" Pana Grace, a zatrudnieni jeszcze nieliczni pracownicy otrzymuj niepokojc wiadomo - ich fundusz emerytalny tak naprawd nie istnieje. Ale jest jeszcze dla nich pewna nadzieja...
Growing Pains of PC Penrose tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Growing Pains of PC Penrose
5.67110

Posterunkowy Penrose dołącza do lokalnego posterunku policji w górniczym miasteczku, gdzie bierze go pod swoje skrzydła sierżant Flagg i przekazuje mu podstawową wiedzę. Wkrótce Penrose przekona się, że praca policjanta jest bardziej skomplikowana niż się spodziewał.
Never Mind the Quality, Feel the Width tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Never Mind the Quality, Feel the Width
4.45110

Dwójka krawców prowadzi wspólnie pracownię - Manny Cohen jest Żydem, a Patrick Kelly irlandzkim katolikiem, ale nigdy nie pozwalają, aby religia stanęła na przeszkodzie dobrej kłótni.
Northern Exposure komediodramat TV seriale komediowe - tv-sitcom
Northern Exposure
6.87110

Świeżo upieczony lekarz otrzymuje świetnie płatną ofertę pracy w przychodni w Cicely. Jak się później dowiaduje Cicely znajduje się na Alasce i zdecydowanie nie jest to zupełnie przeciętne miasteczko.
Oh Doctor Beeching! tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Oh Doctor Beeching!
4.821110

W 1963 roku nowy zwierzchnik British Railways, doktor Beeching, podjął decyzję o zamknięciu dużej ilości nierentownych linii kolejowych. Pracownicy na stacji Hatley obawiają się o swoją przyszłość.
On the Buses tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
On the Buses
6.014110

Stan Butler pracuje jako kierowca autobusu, a jego najlepszy przyjaciel Jack Harper jeździ razem z nim jako konduktor. Znają wszelkie triki i wszelkie metody aby uniknąć pracy, ale kontroler Blake nie spocznie póki nie przyłapie ich na nieuczciwości.
The Cosby Show tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Cosby Show
7.218110

Rodzina lekarza położnika Heathcliffa Huxtable dostarcza mu więcej powodów do bólu głowy niż którakolwiek z jego pacjentek - nastoletnie córki, nastoletni syn, o apodyktycznej żonie nawet nie wspominając.
The Rag Trade tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Rag Trade
4.822110

Menedżer niewielkiej firmy produkującej ubrania nie potrafi zapanować nad pracującymi dla niego szwaczkami, zwłaszcza szefową związku zawodowego Paddy, która wykorzystuje każdą szansę aby uzyskać coś dla swoich członkiń.
To The Manor Born tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
To The Manor Born
5.216110

Po śmierci męża dziedziczka Audrey fforbes-Hamilton jest zmuszona sprzedać rodową posiadłość i przenieść się do położonego nieopodal małego domku. Ale najbardziej denerwuje ją to, że nowym właścicielem i panem na włościach został nowobogacki właściciel sieci supermarketów.
You Rang, M’Lord? tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
You Rang, M’Lord?
8.07110

Życie w latach 1920-tych wcale nie było prostsze niż nasze własne - wystarczy spojrzeć na dom Lorda Meldruma, jego rodzinę i służbę.


Sezony Nie czekaj

1983 Season 1
1984 Season 2
1985 Season 3
1986 Season 4
1988 Season 5
1990 Season 6

Oglądaj Nie czekaj

 Nie czekaj


helicopter movies great mysteries scifi computer games