Oops, apokalipsa

Brytyjski tv sitcom z lat 1980

Seriale komediowe podobne do Oops, apokalipsa
Seriale komediowe podobne do Oops, apokalipsa
Seriale komediowe podobne do Oops, apokalipsa
Seriale komediowe podobne do Oops, apokalipsa
Seriale komediowe podobne do Oops, apokalipsa
Seriale komediowe podobne do Oops, apokalipsa

Szach Iranu musi uciekać ze swojej ojczyzny i szuka schronienia w Europie. Amerykanie i Rosjanie widzą w tym szansę na realizację swoich planów. Ich knowania mogą doprowadzić do wojny nuklearnej.

Seriale komediowe o tematyce podobnej do Oops, apokalipsa

Absolute Power tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Absolute Power
8.04110

Prentiss McCabe to odnosząca wielkie sukcesy firma public relations z Londynu. Mamy okazję zobaczyć w jaki sposób osiągają swoje cele i jak nie pozwalają aby tak trywialne rzeczy jak prawda, czy moralność im w tym przeszkadzały.
Blackadder tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Blackadder
1020110

Historyczna saga o losach Edmunda Czarnej Żmiji i jego potomków w różnych epokach historii Brytanii. Jego typowa postać, to sprytny, bezwzględny i pozbawiony sumienia człowiek, który niecofnie się przed niczym aby osiągnąć swój cel, zwłaszcza w polityce.
Drop the Dead Donkey tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Drop the Dead Donkey
8.024110

Stacja telewizyjna GlobeLink News nadająca wiadomości zostaje przejęta przez nowego właściciela, który mianuje Gusa Hedgesa na szefa mającego doglądać interesu. Dziennikarze mają oczywiście całkowitą swobodę... jeżeli będą się stosować do pewnych wskazówek.
Spin City tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Spin City
8.01110

Mike Flaherty jest zastępcą burmistrza Nowego Jorku, co nie jest wcale łatwym zawodem, zwłaszcza kiedy ma się takiego szefa, jak Randall M. Winston zaliczającego jedną wpadkę za drugą.
The New Statesman tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The New Statesman
6.811110

Alan B’Stard zostaje nowym posłem Partii Konserwatywnej i szybko pokazuje swoją prawdziwą twarz - pozbawioną zasad moralnych, skrupułów i sumienia. Ale w przypadku polityka to nie koniecznie muszą być wady, przynajmniej jego zdaniem.
Twenty Twelve mockumentary TV seriale komediowe - tv-sitcom
Twenty Twelve
4.410110

Kamery dokumentują sukcesy i wpadki (chociaż głównie wpadki) ekipy stojącej za organizacją olimpiady w Londynie w roku 2012.
Yes Prime Minister 2013 tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Yes Prime Minister 2013
6.01110

Współczesny aneks do klasycznego sitcomu "Tak, panie premierze" - James Hacker stawia czoło kryzysowi ekonomicznemu w Europie i Szkotom domagającym się odłączenia od Wielkiej Brytanii.


Seriale komediowe podobne w stylu do Oops, apokalipsa

2point4 Children tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
2point4 Children
6.84110

Rodzina Porterów, typowa rodzina z przedmieść Londynu, ich codzienne problemy... i niecodzienne sposoby ich rozwiązywania.
A Bit of Fry and Laurie program skeczowy TV seriale komediowe - tv-sitcom
A Bit of Fry and Laurie
8.023110

Program skeczowy prezentujący postaci stworzone przez Stephena Fry’a i Hugh Laurie’ego.
Adventures of Lano and Woodley tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Adventures of Lano and Woodley
7.64110

Colin i Frank, dwójka dosyć dziwnych przyjaciół, nie potrafią utrzymać się nawet na najmniej wymagających posadach i ciągle pakują się w niezręczne sytuacje... Chociaż nie tak niezręczne, jak metody, którymi starają się wygrzebać z kłopotów.
Bottom tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Bottom
4.825110

Edward i Richard mieszkają wspólnie w mieszkaniu w dzielnicy Hammersmith. Obaj bezrobotni odnajdują spokój i ukojenie w roztrzaskiwaniu rzeczy na kawałki.
ElvenQuest radio seriale komediowe TV seriale komediowe - tv-sitcom
ElvenQuest
7.619110

Sam Porter jest autorem powieści fantasy. A przynajmniej do momentu, w którym zaczepiają go ludzie pochodzący z innego świata, którzy szukają Wybrańca, który poprowadzi ich w wyprawie po Miecz Asnagaru.
Family Guy tv serial animowany TV seriale komediowe - tv-sitcom
Family Guy
6.43110

Peter Griffin nie jest dobrym ojcem, nie jest dobrym mężem ani dobrym przyjacielem... co czyni go dobrym materiałem na głównego bohatera serialu komediowego. Otoczony przez równie barwne postaci, co on sam ciągle pakuje się w dwóznaczne sytuacje.
Father Ted tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Father Ted
4.017110

Ojciec Ted Crilly przejmuje parafię na odludnej wyspie Craggy Island niedaleko Irlandii. Parafia nie jest tym, czego się spodziewał - do pomocy ma nierozgarniętego młodego ojca Dougala oraz wiecznie pijanego ojca Jacka.
Gogs tv serial animowany TV seriale komediowe - tv-sitcom
Gogs
5.67110

Dawno, dawno temu, kiedy dinozaury rządziły na świecie grupa naszych przodków walczyła o przetrwanie w nieprzyjaznym otoczeniu.
Green Wing tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Green Wing
8.07110

Lekarka Caroline Todd właśnie rozpoczyna swoją pierwszą pracę w szpitalu, ale nic nie idzie po jej myśli - musiała spędzić noc w samochodzie, wszyscy, których spotyka na swojej drodze są wobec niej opryskliwi i zaczyna się zastanawiać czy trafiła w dobre miejsce. Ale okazuje się, że jej problemy są niczym wobec tych, które mają inni pracownicy tego szpitala.
Hale and Pace program skeczowy TV seriale komediowe - tv-sitcom
Hale and Pace
8.412110

Kolejny wspaniały duet brytyjskich komików - Gareth Hale i Norman Pace - występujących razem przez 10 lat i zakończyli swój program nadal ciesząc się sporą populanością, co jest rzadkością.
IT Crowd tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
IT Crowd
7.218110

Dwójka informatyków pracujących w dużej korporacji pewnego dnia zostaje postawiona w dziwnym położeniu - nowozatrudniona kobieta, która nie ma pojęcia o komputerach zostaje ich zwierzchnikiem. Ale ta zmiana może być dla nich zbawienna.
It’s Always Sunny in Philadelphia tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
It’s Always Sunny in Philadelphia
4.08110

Czworo przyjaciół prowadzi mały, zapuszczony bar w Filadelfii, ale kiedy starają się polepszyć swoje życie albo ulepszyć bar zazwyczaj pakują się w środek dosyć surrealistycznych przygód.
Lab Rats tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Lab Rats
7.29110

Pracownicy laboratorium w St Dunstan’s University to zbiór nietypowych postaci i charakterów - od ekscentrycznego profesora, laureata Nobla, po pochodzącą z Holandii dziekan mogącą z nim konkurować w dziwactwach.
Legacy of Reginald Perrin tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Legacy of Reginald Perrin
3.616110

Po śmierci Reginalda Perrina jego rodzina i przyjaciele odkrywają, że pozostawił po sobie sporą sumę pieniędzy, ale aby je odziedziczyć będą musieli zrobić coś niedorzecznego, z czego Reginald byłby dumny.
Married with Children tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Married with Children
8.01110

Rodzina Bundych nie jest typową amerykańską rodziną... A może jednak? Al pracuje ciężko w sklepie obuwniczym, jego żona Peg przepuszcza wszystkie jego pieniądze, jego głupiutka córka Kelly działa jak magnes na nastolatków, a syn Bud jest inteligentny, ale nikt za nim nie przepada.
My Name is Earl tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
My Name is Earl
8.017110

Earl miał najpierw niesamowite szczęście (wygrał na loterii), a potem niesamowitego pecha (zgubił zwycięski los). Dochodzi do wniosku, że wszystkiemu winne jest jego próżniacze życie i postanawia zmienić się, aby naprawić swoją karmę. Sporządza listę wszystkich ludzi, których w przeszłości skrzywdził, a teraz stara się im to wynagrodzić.
Not the Nine O’Clock News program skeczowy TV seriale komediowe - tv-sitcom
Not the Nine O’Clock News
7.62110

Program skeczowy z gwiazdorską obsadą - Rowan Atkinson, Mel Smith oraz Griff Rhys Jones.
Pat & Mat tv serial animowany TV seriale komediowe - tv-sitcom
Pat & Mat
7.61110

Dwaj domorośli fachowcy, Pat i Mat, mają świetne wyczucie co ułatwiłoby im życie, ale sposób, w jaki realizują te wynalazki to już zupełnie inna historia.
Pinky & The Brain tv serial animowany TV seriale komediowe - tv-sitcom
Pinky & The Brain
7.21110

Pinky i Mózg to dwie genetycznie ulepszone myszy, które mieszkają w niewielkiej klatce, gdzieś w laboratoriach ACME. Co noc te dwie myszy podejmują próbę przejęcia kontroli nad całym światem!
Sarah Silverman Program tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Sarah Silverman Program
4.017110

Sarah Silverman bierze się za wszelkie kontrowersyjne tematy, jakie tylko wpadną jej w ręce - rasizm, narkotyki, lizanie psich tyłków...
Scrubs tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Scrubs
6.41110

Lekarze, pielęgniarki i reszta personelu szpitala Sacred Heart Hospital to mieszanina historii pełnych nietypowego humoru, surrealistycznych elementów, ale też życiowych dramatów i osobistych dylematów.
The Dustbinmen tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Dustbinmen
5.619110

Ekipa numer 3 - czterech kompletnie różnych ludzi, którzy mają ze sobą wspólną jedną istotną cechę: zamiłowanie do unikania pracy i pożytkowania czasu na szukanie sposobów dorobienia pieniędzy bez wysiłku.
tlc tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
tlc
6.018110

Początkujący lekarz, doktor Flynn, rozpoczyna pracę w państwowym szpitalu South Middlesex, gdzie poznaje realia publicznej służby zdrowia.


Sezony Oops, apokalipsa

1982 Season 1
1986 Whoops Apocalypse the movie

Oglądaj Oops, apokalipsa

 Oops, apokalipsa


war movies Hinterkaifeck murders sci fi radio shows