Prawie doskonali

tv sitcom z lat 2000

Seriale komediowe podobne do Prawie doskonali
Seriale komediowe podobne do Prawie doskonali
Seriale komediowe podobne do Prawie doskonali
Seriale komediowe podobne do Prawie doskonali
Seriale komediowe podobne do Prawie doskonali

Praca w stacji telewizyjnej nie wygląda tak, jak można by się spodziewać. Claude Casey zostaje asystentką prezentera wiadomości Willa Butlera, co nie jest łatwym zajęciem, kiedy trzeba radzić sobie z jego dziwnymi wymaganiami, jak również z niemiłymi kolegami z pracy.

Seriale komediowe o tematyce podobnej do Prawie doskonali

30 Rock tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
30 Rock
4.813110

Spojrzenie na drugą stronę kamer w fikcyjnym programie komediowym TGS with Tracy Jordan, gdzie życie scenarzystki i producentki Liz Lemon jest ciągłą walką z kaprysami szefów i konfliktami pomiędzy obsadą i autorami tekstów.
Alexei Sayle’s Stuff program skeczowy TV seriale komediowe - tv-sitcom
Alexei Sayle’s Stuff
6.04110

Komik Alexei Sayle jako bohater jego własnego programu - mieszaniny skeczy i monologów.
Andy Richter Controls the Universe tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Andy Richter Controls the Universe
6.418110

Andy Richter to przeciętny gość, który wykonuje dosyć zwyczajną pracę - pisze instrukcje obsługi dla firmy produkującej zaawansowaną broń. Jego nudną egzystencję przerywają tylko chwile, kiedy pozwala wyobraźnie przejąć kontrolę.
Better Off Ted tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Better Off Ted
5.615110

Wielka korporacja Veridian Dynamics należy do tych przedsiębiorstw, które produkują wszystko i wiedzą wszystko. Serial prezentuje ludzi stojących za sukcesem takich firm.
Chandon Pictures komediodramat TV seriale komediowe - tv-sitcom
Chandon Pictures
3.620110

Tom Chandon i jego przyjaciele marzą o tworzeniu wiekopomnych filmów i artystycznych arcydzieł, ale zamiast tego kręcą wesela, testamenty, a nawet gorzej...
Courting Alex tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Courting Alex
3.61110

Alex, odnosząca sukcesy prawniczka, zaczyna spotykać się z właścicielem pubu. Jej ojciec, a jednocześnie zwierzchnik, nie cieszy się z ich związku.
Curb Your Enthusiasm komedia improwizowana TV seriale komediowe - tv-sitcom
Curb Your Enthusiasm
4.425110

Larry David, współtwórca serialu Seinfeld, który przedstawiał historie oparte na jego przeszłości, tym razem pokazuje jak naprawdę wygląda jego życie. Przynajmniej mniej więcej - serial jest improwizowany przez aktorów.
Dad’s Army tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Dad’s Army
9.25110

W czasie II wojny światowej szykująca się na niemiecką inwazję Wielka Brytania musiała utworzyć oddziały ochotników o nazwie Local Defence Volunteers, a później Home Guard. Serial przedstawia realia tych czasów i ducha Brytyjczyków, którzy nie mając broni byli gotowi stawić czoła Hitlerowi.
Dads tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Dads
4.811110

Eli i Warner z powodzeniem prowadzą własne studio produkujące gry komputerowe. Zadowoleni ze swojego życia muszą się przygotować na szok, kiedy do ich domów muszą wprowadzić się ich ojcowie.
Die Wochenshow program skeczowy TV seriale komediowe - tv-sitcom
Die Wochenshow
8.825110

Kto zgadłby, że Niemcy mogą mieć poczucie humoru, a w dodatku świetne poczucie humoru? Grupa komików co tydzień przygotowywała skecze będące parodiami programów telewizyjnych, ale też wyśmiewali polityków i aktualne wydarzenia.
Dream On tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Dream On
5.612110

Martin Tupper pracuje jako redaktor w wydawnictwie specjalizującym się w tandetnych książkach ociekających seksem. Jego była żona ponownie wyszła za mąż za faceta będącego ideałem pod każdym względem, a sekretarka nie ma dla niego za grosz szacunku. Skoro jego życie to chaos Martinowi zdarza się uciekać w świat fantazji.
Drew Carey Show tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Drew Carey Show
7.623110

Fryzura na zapałkę, okulary z grubymi szkłami i krągłą sylwetka - to właśnie Drew Carey, asystent kierownika kadr w centrum handlowym w Cleveland. Sfrustrowany swoją pracą zawsze może liczyć na swoich przyjaciół.
Drop the Dead Donkey tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Drop the Dead Donkey
8.018110

Stacja telewizyjna GlobeLink News nadająca wiadomości zostaje przejęta przez nowego właściciela, który mianuje Gusa Hedgesa na szefa mającego doglądać interesu. Dziennikarze mają oczywiście całkowitą swobodę... jeżeli będą się stosować do pewnych wskazówek.
Dweebs tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Dweebs
6.414110

Geniusz komputerowy Warren Mosbey postanawia przenieść swoją firmę z garażu, gdzie do tej pory pracowali do biurowca. Zatrudnia młodą kobietę, Carey, do prowadzenia ich biura. Obecność kobiety jest nie lada szokiem dla jego pracowników, którzy stanowią zbieraninę dziwaków.
Fall and Rise of Reginald Perrin tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Fall and Rise of Reginald Perrin
8.86110

Reginald Perrin jest sfrustrowanym kierownikiem sprzedaży w firmie Sunshine Desserts prowadzonej przez ekscentrycznego CJ. Perrin właśnie przechodzi kryzys wieku średniego i zdaje sobie sprawę, że samobójstwo rozwiązałoby wszystkie jego problemy. Ale zamiast tego znajduje oryginalniejsze wyjście z sytuacji.
Fast Show program skeczowy TV seriale komediowe - tv-sitcom
Fast Show
9.614110

Skeczowy program stworzony przez grupę komików zgromadzonych wokół Charliego Higsona i Paula Whitehouse’a.
Fiddlers Three tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Fiddlers Three
5.26110

Ralph pracuje w niewielkiej firmie i czuje się sfrustrowany swoim zajęciem i ludźmi, z którymi musi pracować: wymagającym szefem J.J., ustawicznie kombinującym coś na boku Harveyem i nieudolnym podwładnym Osbournem.
Grace and Favour tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Grace and Favour
6.05110

Po wielu latach dziaalnoci sklep Grace Brothers zostaje zamknity w zwizku ze mierci "modego" Pana Grace, a zatrudnieni jeszcze nieliczni pracownicy otrzymuj niepokojc wiadomo - ich fundusz emerytalny tak naprawd nie istnieje. Ale jest jeszcze dla nich pewna nadzieja...
Hardware tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Hardware
4.822110

Sklep z narzędziami gdzieś w Londynie, a w środku czwórka nietypowych facetów - student Steve, dziwak Kenny, weteran Rex oraz Mike, który jest znudzony swoim życiem.
Is It Legal? tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Is It Legal?
8.08110

Niewielka kancelaria adwokacka Lotus, Spackman & Phelps to zespół ludzi o bardzo wyrazistych charakterach, chociaż nie koniecznie w pozytywnym sensie tego słowa.
IT Crowd tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
IT Crowd
7.220110

Dwójka informatyków pracujących w dużej korporacji pewnego dnia zostaje postawiona w dziwnym położeniu - nowozatrudniona kobieta, która nie ma pojęcia o komputerach zostaje ich zwierzchnikiem. Ale ta zmiana może być dla nich zbawienna.
Joey tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Joey
4.822110

Joey Tribbiani przenosi si z Nowego Jorku do Los Angeles, aby skupi si na swojej karierze aktorskiej. Wprowadza si do mieszkania swojej siostry i zaczyna nowe ycie.
Just Shoot Me! tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Just Shoot Me!
7.617110

Jack Gallo jest ekscentrycznym właścicielem Blush, magazynu o modzie. Zebrał nietypowy zespół pracowników do prowadzenia go, a pewnego dnia jego córka, z którą nie miał od dawna kontaktu, zgłosiła się do niego szukając pracy.
Kiss Me Kate tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Kiss Me Kate
6.825110

Kate i Douglas są dwójką psychologów prowadzących własną przychodnię, w której każdego dnia pojawiają się dziwni pacjenci. W dodatku Douglas sam mógłby skorzystać z fachowej pomocy, czyli wszystko spoczywa na barkach Kate.
Lateline tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Lateline
4.019110

Wieczorny program informacyjny Lateline jest przykładem profesjonalizmu i jego oddani pracownicy każdego dnia nie szczędzą wysiłku, aby zdobyć wartościowe informacje. A przynajmniej tak to wygląda na zewnątrz...
Likely Lads tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Likely Lads
5.68110

Terry i Bob dzielą wspólne mieszkanie, ale też wspólne hobby - dziewczyny. Nie, żeby byli szczególnie dobrymi podrywaczami...
Malcolm in the Middle tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Malcolm in the Middle
7.222110

Rodzina Malcolma nie należy do typowych: wybuchowa matka, ojciec pantoflarz, starszy brat, który go bije i młodszy, który ciągle wpada w problemy. Nawet nie wspominając o najstarszym z braci, który musiał za karę zostać odesłany do szkoły wojskowej.
Men at Work tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Men at Work
4.024110

Czterech kumpli pracuje razem w redakcji magazynu i spędzają wiele czasu szukając rozwiązań swoich problemów w związkach z kobietami. Lub też braku takowych związków.
NewsRadio tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
NewsRadio
9.211110

Nowojorska stacja radiowa WNYX ma wszystko, co jest potrzebne do odniesienie sukcesu: oddanych pracowników, pomysłowego menedżera i nieprzyzwoicie bogatego właściciela. Niestety pracownicy konkurują pomiędzy sobą, menedżerowi brakuje doświadczenia, a właściciel jest... delikatnie rzecz ujmując ekscentryczny.
Night Court tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Night Court
6.02110

Pewnej nocy sąd na Manhattanie zyskuje nowego sędziego, Harolda T. Stone, który okazuje się nie być zupełnie zwyczajnym sędzią - wielki fan Mela Torme i dziecinnych żartów, woli podążać za swoim sercem niż trzymać się sztywno litery prawa.
Outsourced tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Outsourced
6.814110

Todd Dempsy wraca o biura, które menedżerem ma właśnie zostać, ale dowiaduje się call center, którym będzie zarządzał zostało przeniesione. Do Mombaju w Indiach...
Rules of Engagement tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Rules of Engagement
4.024110

Trzy pary ludzi i trzy zupełnie różne relacje pomiędzy nimi - Jeff i Audrey małżeństwo z dłuższym stażem, Adam i Jennifer przygotowujący się do ślubu oraz kobieciarz Russell i jego uciemiężony asystent Timmy.
Samantha Who? tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Samantha Who?
7.26110

Młoda kobieta o imieniu Samantha traci pamięć i teraz z pomocą rodziny i przyjaciół stara się dowiedzieć kim była wcześniej i kim jest teraz.
Sports Night tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Sports Night
5.27110

Spojrzenie na drugą stronę kamer w kanale sportowym - przyjaźnie, sukcesy i niepowodzenia prowadzących program, jak i producentów.
Take a letter Mr Jones tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Take a letter Mr Jones
5.614110

Graham Jones jest ewenementem - męskim sekretarzem pracującym dla zajmującej wysokie stanowisko menedżerki, Joan Warner. Niestety nie potrafi ona oddzielić swojego życia prywatnego od zawodowego.
The Exes tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Exes
5.625110

Trzech rozwodników wprowadza się do jednego mieszkania należącego do adwokat, która zajmowała się ich sprawami rozwodowymi. Ma ona nadzieję, że będą w stanie pomagać sobie nawzajem z traumą, ale zamiast tego zaczynają przejmować od siebie najgorsze nawyki.
The Job Lot tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Job Lot
6.07110

Trish Collingwood jest kierowniczk centrum biura obsugi bezrobotnych, ale jej entuzjazm do pracy nie przekada si na podejcie jej pracownikw do interesantw.
The Mindy Project tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Mindy Project
5.613110

Mindy Lahiri jest Hinduską i pracuje jako ginekolog w niewielkieh przychodni. Jej życie prywatne to całkowity chaos - jej oczekiwania rodem z komedii romantycznych są bardzo odległe od rzeczywistości.
The Office mockumentary TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Office
2.85110

Kamera towarzyszy menedżerowi lokalnej filii firmy papierniczej, który pomimo oczywistego brakuj talentu stara się być liderem swoich pracowników, którzy na wszelkie sposoby starają się radzić sobie z nudą towarzyszącą ich pracy.
The Office US mockumentary TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Office US
2.817110

Amerykański remake brytyjskiego serialu The Office pokazującego życie pracowników lokalnego oddziału firmy papierniczej. Niekompetentny menedżer ustawicznie stawia siebie i pracowników w niezręcznych sytuacjach.
The Smoking Room tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Smoking Room
6.812110

Grupa współpracowników spotyka się w firmowej palarni, gdzie obowiązuje tylko jedna zasada - "żadnych rozmów o pracy", więc rozmawiają o wszystkim innym.
Whatever Happened to the Likely Lads tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Whatever Happened to the Likely Lads
6.817110

Dalsze losy Boba i Terrego z serialu Likely Lads - spotykają się przypadkowo, kiedy Terry powraca po 5 latach w armii spędzonych zagranicą.
Whitney tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Whitney
4.415110

Alex i Whitney nie mogliby bardziej różnić się od siebie charakterami, ale razem tworzą szczęśliwą parę, której ślub nie jest do niczego potrzebny.


Sezony Prawie doskonali

2002 Season 1
2003 Season 2
2004 Season 3
2006 Season 4

Oglądaj Prawie doskonali

 Prawie doskonali Prawie doskonali


war movies great mysteries science fiction