Rag Trade

Brytyjski tv sitcom z lat 1960

Seriale komediowe podobne do Rag Trade
Seriale komediowe podobne do Rag Trade
Seriale komediowe podobne do Rag Trade
Seriale komediowe podobne do Rag Trade

Menedżer niewielkiej firmy produkującej ubrania nie potrafi zapanować nad pracującymi dla niego szwaczkami, zwłaszcza szefową związku zawodowego Paddy, która wykorzystuje każdą szansę aby uzyskać coś dla swoich członkiń.

Seriale komediowe o tematyce podobnej do Rag Trade

Are You Being Served? tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Are You Being Served?
9.21110

Pracownicy centrum handlowego Grace Brothers w Londynie - ich prywatne problemy i zawodowe sekrety.
Bottle Boys tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Bottle Boys
4.425110

Mleczarze pracujący w Dawson’s Dairies dostarczają mleko mieszkańcom przedmieść Londynu, ale mleko nie jest ich głównym tematem rozmów w stołówce.
Brittas Empire tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Brittas Empire
6.83110

Gordon Brittas prowadzi miejski ośrodek sportu, ale niestety jego brak taktu i umiejętności interpersonalnych stale wpędza go w kłopoty. Jako menedżer zazwyczaj zawodzi, ale jego pracownicy starają się jakoś wybrnąć z sytuacji.
Hut 33 radio seriale komediowe TV seriale komediowe - tv-sitcom
Hut 33
7.21110

Co robiłeś w czasie wojny tato? Siedziałem w baraku, nie mogę powiedzieć gdzie, nie mogę powiedzieć czym się zajmowałem, ale to było istotne dla przebiegu wojny.
Night Court tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Night Court
6.06110

Pewnej nocy sąd na Manhattanie zyskuje nowego sędziego, Harolda T. Stone, który okazuje się nie być zupełnie zwyczajnym sędzią - wielki fan Mela Torme i dziecinnych żartów, woli podążać za swoim sercem niż trzymać się sztywno litery prawa.
Pardon the Expression tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Pardon the Expression
5.210110

Leonard Swindley zostaje zastępcą menedżera domu handlowego Dobson & Hawks. Ustawicznie znajduje się pomiędzy młotem a kowadłem starając się sprostać oczekiwaniom kierownictwa pomimo oporów załogi.
The Dustbinmen tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Dustbinmen
5.621110

Ekipa numer 3 - czterech kompletnie różnych ludzi, którzy mają ze sobą wspólną jedną istotną cechę: zamiłowanie do unikania pracy i pożytkowania czasu na szukanie sposobów dorobienia pieniędzy bez wysiłku.
The Job Lot tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Job Lot
6.021110

Trish Collingwood jest kierowniczk centrum biura obsugi bezrobotnych, ale jej entuzjazm do pracy nie przekada si na podejcie jej pracownikw do interesantw.
The Norm Show tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Norm Show
7.212110

Zawodowy hokeista zostaje dożywotnio zawieszony za podejrzenie sprzedania meczu i unikanie podatków. Aby uniknąć trafienia za kratki zgadza się odpracować wyrok w ośrodku pomocy społecznej, chociaż stara się robić najmniej jak się da.
The Office mockumentary TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Office
2.822110

Kamera towarzyszy menedżerowi lokalnej filii firmy papierniczej, który pomimo oczywistego brakuj talentu stara się być liderem swoich pracowników, którzy na wszelkie sposoby starają się radzić sobie z nudą towarzyszącą ich pracy.
The Office US mockumentary TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Office US
2.819110

Amerykański remake brytyjskiego serialu The Office pokazującego życie pracowników lokalnego oddziału firmy papierniczej. Niekompetentny menedżer ustawicznie stawia siebie i pracowników w niezręcznych sytuacjach.
The Smoking Room tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Smoking Room
6.816110

Grupa współpracowników spotyka się w firmowej palarni, gdzie obowiązuje tylko jedna zasada - "żadnych rozmów o pracy", więc rozmawiają o wszystkim innym.
Trollied tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Trollied
6.424110

Sceny z codziennego życia załogi supermarketu Valco w Watford - łagodnego menedżera Gavina, jego neurotycznej asystentki Julie, leniwych pracowników i niemiłych klientów.
You Rang, M’Lord? tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
You Rang, M’Lord?
8.021110

Życie w latach 1920-tych wcale nie było prostsze niż nasze własne - wystarczy spojrzeć na dom Lorda Meldruma, jego rodzinę i służbę.


Seriale komediowe podobne w stylu do Rag Trade

All Gas and Gaiters tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
All Gas and Gaiters
7.21110

W fikcyjnej katedrze Świętego Ogga biskup Hever, jego przyjaciel archidiakon i kapelan biskupa starają się radzić sobie z codziennymi problemami i jedynym człowiekiem, którego po prostu nie mogą znieść - dziekanem katedry.
Corner Gas tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Corner Gas
7.616110

Życie (lub też jego brak) wokół stacji benzynowej w fikcyjnym mieście Dog River w Kanadzie. Atrakcyjna Lacey Burrows po przeprowadzce do miasta otwiera restaurację sąsiadującą ze stacją benzynową. Musi zaadaptować się do panującego wokół powolnego i spokojnego podejścia do życia.
Dinnerladies tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Dinnerladies
6.413110

Kobiety pracujące w fabrycznej stołówce gdzieś w Manchesterze mają dużo czasu na rozmowy w trakcie przygotowywania posiłków dla pracowników i mają też wiele tematów do rozmów - każda z nich ma swoje prywatne problemy, z którymi musi się zmierzyć.
Don’t Wait Up tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Don’t Wait Up
5.620110

Dwaj doktorzy Latimer - ojciec i syn - mają problemy w swoich związkach, co zmusza ich do zamieszkania razem. Prowadzi to do wielu napięć, gdyż ich podejście do życia jest diametralnie różne.
Grace and Favour tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Grace and Favour
6.016110

Po wielu latach dziaalnoci sklep Grace Brothers zostaje zamknity w zwizku ze mierci "modego" Pana Grace, a zatrudnieni jeszcze nieliczni pracownicy otrzymuj niepokojc wiadomo - ich fundusz emerytalny tak naprawd nie istnieje. Ale jest jeszcze dla nich pewna nadzieja...
Growing Pains of PC Penrose tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Growing Pains of PC Penrose
5.621110

Posterunkowy Penrose dołącza do lokalnego posterunku policji w górniczym miasteczku, gdzie bierze go pod swoje skrzydła sierżant Flagg i przekazuje mu podstawową wiedzę. Wkrótce Penrose przekona się, że praca policjanta jest bardziej skomplikowana niż się spodziewał.
Never Mind the Quality, Feel the Width tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Never Mind the Quality, Feel the Width
4.423110

Dwójka krawców prowadzi wspólnie pracownię - Manny Cohen jest Żydem, a Patrick Kelly irlandzkim katolikiem, ale nigdy nie pozwalają, aby religia stanęła na przeszkodzie dobrej kłótni.
Northern Exposure komediodramat TV seriale komediowe - tv-sitcom
Northern Exposure
6.84110

Świeżo upieczony lekarz otrzymuje świetnie płatną ofertę pracy w przychodni w Cicely. Jak się później dowiaduje Cicely znajduje się na Alasce i zdecydowanie nie jest to zupełnie przeciętne miasteczko.
Oh Doctor Beeching! tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Oh Doctor Beeching!
4.810110

W 1963 roku nowy zwierzchnik British Railways, doktor Beeching, podjął decyzję o zamknięciu dużej ilości nierentownych linii kolejowych. Pracownicy na stacji Hatley obawiają się o swoją przyszłość.
On the Buses tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
On the Buses
6.02110

Stan Butler pracuje jako kierowca autobusu, a jego najlepszy przyjaciel Jack Harper jeździ razem z nim jako konduktor. Znają wszelkie triki i wszelkie metody aby uniknąć pracy, ale kontroler Blake nie spocznie póki nie przyłapie ich na nieuczciwości.
Only When I Laugh tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Only When I Laugh
6.03110

Trzej hipochondrycy: Roy Figgis, Norman Binns i Archie Glover, zostają umieszczeni na jednym oddziale szpitala, gdzie starają się znaleźć sobie jakieś zajęcie zanim lekarze odkryją co im dolega.
The Cosby Show tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Cosby Show
7.221110

Rodzina lekarza położnika Heathcliffa Huxtable dostarcza mu więcej powodów do bólu głowy niż którakolwiek z jego pacjentek - nastoletnie córki, nastoletni syn, o apodyktycznej żonie nawet nie wspominając.
To The Manor Born tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
To The Manor Born
5.222110

Po śmierci męża dziedziczka Audrey fforbes-Hamilton jest zmuszona sprzedać rodową posiadłość i przenieść się do położonego nieopodal małego domku. Ale najbardziej denerwuje ją to, że nowym właścicielem i panem na włościach został nowobogacki właściciel sieci supermarketów.
You Rang, M’Lord? tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
You Rang, M’Lord?
8.06110

Życie w latach 1920-tych wcale nie było prostsze niż nasze własne - wystarczy spojrzeć na dom Lorda Meldruma, jego rodzinę i służbę.


Sezony Rag Trade

1961 Season 1
1962 Season 2
1963 Season 3
1977 Season 4
1978 Season 5

Oglądaj Rag Trade

 Rag Trade Rag Trade


war movies great mysteries sci fi radio shows