Rockefeller Plaza 30

tv sitcom z lat 2000

Seriale komediowe podobne do Rockefeller Plaza 30
Seriale komediowe podobne do Rockefeller Plaza 30
Seriale komediowe podobne do Rockefeller Plaza 30

Spojrzenie na drugą stronę kamer w fikcyjnym programie komediowym TGS with Tracy Jordan, gdzie życie scenarzystki i producentki Liz Lemon jest ciągłą walką z kaprysami szefów i konfliktami pomiędzy obsadą i autorami tekstów.

Seriale komediowe o tematyce podobnej do Rockefeller Plaza 30

Accidentally on Purpose tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Accidentally on Purpose
5.615110

Billie zachodzi w ciążę z dużo młodszym chłopakiem, który miał być tylko przygodą na jedną noc, a teraz starają się jakoś zbudować wokół tego związek.
Andy Richter Controls the Universe tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Andy Richter Controls the Universe
6.45110

Andy Richter to przeciętny gość, który wykonuje dosyć zwyczajną pracę - pisze instrukcje obsługi dla firmy produkującej zaawansowaną broń. Jego nudną egzystencję przerywają tylko chwile, kiedy pozwala wyobraźnie przejąć kontrolę.
Ask Harriet tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Ask Harriet
5.212110

Dziennikarz sportowy Jack Cody ma problemy ze znalezieniem pracy, a ze względu na swoją córkę nie może przebierać w ofertach. Znajduje w końcu zajęcie - pisanie odpowiedzi w kolumnie porad sercowych - ale aby je dostać musiałby w przebraniu udawać kobietę.
Bad Education tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Bad Education
6.811110

Alfie Wickers jest nauczycielem w Abbey Grove School w Watford, ale problem polega na tym, że jest bardziej niedojrzały niż jego uczniowie.
Better Off Ted tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Better Off Ted
5.67110

Wielka korporacja Veridian Dynamics należy do tych przedsiębiorstw, które produkują wszystko i wiedzą wszystko. Serial prezentuje ludzi stojących za sukcesem takich firm.
Brittas Empire tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Brittas Empire
6.817110

Gordon Brittas prowadzi miejski ośrodek sportu, ale niestety jego brak taktu i umiejętności interpersonalnych stale wpędza go w kłopoty. Jako menedżer zazwyczaj zawodzi, ale jego pracownicy starają się jakoś wybrnąć z sytuacji.
Brooklyn Nine-Nine tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Brooklyn Nine-Nine
7.213110

Detektywi z brooklińskiego 99 posterunku mają swoje własne metody prowadzenia dochodzeń i zazwyczaj nie są to te najbardziej oczywiste metody. Ich nowy zwierzchnik, pierwszy czarny gej, który awansował na kapitana, stara się utemperować ich ułańską fantazję.
Courting Alex tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Courting Alex
3.65110

Alex, odnosząca sukcesy prawniczka, zaczyna spotykać się z właścicielem pubu. Jej ojciec, a jednocześnie zwierzchnik, nie cieszy się z ich związku.
Die Wochenshow program skeczowy TV seriale komediowe - tv-sitcom
Die Wochenshow
8.823110

Kto zgadłby, że Niemcy mogą mieć poczucie humoru, a w dodatku świetne poczucie humoru? Grupa komików co tydzień przygotowywała skecze będące parodiami programów telewizyjnych, ale też wyśmiewali polityków i aktualne wydarzenia.
Dream On tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Dream On
5.610110

Martin Tupper pracuje jako redaktor w wydawnictwie specjalizującym się w tandetnych książkach ociekających seksem. Jego była żona ponownie wyszła za mąż za faceta będącego ideałem pod każdym względem, a sekretarka nie ma dla niego za grosz szacunku. Skoro jego życie to chaos Martinowi zdarza się uciekać w świat fantazji.
Drop the Dead Donkey tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Drop the Dead Donkey
8.023110

Stacja telewizyjna GlobeLink News nadająca wiadomości zostaje przejęta przez nowego właściciela, który mianuje Gusa Hedgesa na szefa mającego doglądać interesu. Dziennikarze mają oczywiście całkowitą swobodę... jeżeli będą się stosować do pewnych wskazówek.
Friends tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Friends
7.614110

Przyjaciele z czasów szkolnych wprowadzają się do dwóch sąsiednich mieszkań w Nowym Jorku, ale ich przeszłość zaczyna wpływać na obecne wybory zawodowe i miłosne.
Hot Metal tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Hot Metal
6.01110

Ekscentryczny miliarder Twiggy Rathbone zostaje nowym wacicielem The Crucible, do blu nudnego, ale rzetelnego dziennika. Rathbone planuje zmieni go w tabloid, ale aby utrzyma pozory pozostawia na stanowisku poprzedniego redaktora naczelnego Harolda Stringera. Szybko okazuje si, e Strnger ma by tylko marionetk.
IT Crowd tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
IT Crowd
7.221110

Dwójka informatyków pracujących w dużej korporacji pewnego dnia zostaje postawiona w dziwnym położeniu - nowozatrudniona kobieta, która nie ma pojęcia o komputerach zostaje ich zwierzchnikiem. Ale ta zmiana może być dla nich zbawienna.
Kiss Me Kate tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Kiss Me Kate
6.89110

Kate i Douglas są dwójką psychologów prowadzących własną przychodnię, w której każdego dnia pojawiają się dziwni pacjenci. W dodatku Douglas sam mógłby skorzystać z fachowej pomocy, czyli wszystko spoczywa na barkach Kate.
KYTV tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
KYTV
9.224110

Satyra na współczesne stacje telewizyjne, gdzie sukces komercyjny jest istotniejszy od jakości oferowanych programów. Nowy kanał satelitarny KYTV rozpoczyna nadawanie oferując co tydzień program na zupełnie inny temat - od Unii Europejskiej do seksu i od II wojny światowej po religię.
Lateline tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Lateline
4.024110

Wieczorny program informacyjny Lateline jest przykładem profesjonalizmu i jego oddani pracownicy każdego dnia nie szczędzą wysiłku, aby zdobyć wartościowe informacje. A przynajmniej tak to wygląda na zewnątrz...
Less Than Perfect tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Less Than Perfect
4.824110

Praca w stacji telewizyjnej nie wygląda tak, jak można by się spodziewać. Claude Casey zostaje asystentką prezentera wiadomości Willa Butlera, co nie jest łatwym zajęciem, kiedy trzeba radzić sobie z jego dziwnymi wymaganiami, jak również z niemiłymi kolegami z pracy.
Love Inc tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Love Inc
4.821110

Clea prowadzi agencję pomagającą ludziom odnaleźć swoich wymarzonych partnerów albo przezwyciężyć lęki związane z randkami, ale jej własne życie nie jest idealne.
Men at Work tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Men at Work
4.08110

Czterech kumpli pracuje razem w redakcji magazynu i spędzają wiele czasu szukając rozwiązań swoich problemów w związkach z kobietami. Lub też braku takowych związków.
Men Behaving Badly tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Men Behaving Badly
8.017110

Gary Strang jest dziecinny, nieodpowiedzialny i ma swój styl radzenia sobie z problemami - z piwem w jednej ręce i drugim piwem w drugiej. Jego współlokator Tony podziela jego hobby i jego poglądy na temat życia, kobiet, związków...
Peep Show tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Peep Show
6.425110

Mark pracuje w biurze firmy ubezpieczeniowej, jest odpowiedzialny, rzetelny i nudny. Jeremy, to bezrobotny domorosły muzyk, który jest przeciwieństwem Marka. Dzielą wspólne mieszkanie i w pewien sposób uzupełniają się nawzajem.
Police Station No 13 tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Police Station No 13
4.86110

Posterunek policji pełen niekompetentnych oficerów, dziwacznych interesantów i surrealistycznych sytuacji.
Rules of Engagement tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Rules of Engagement
4.012110

Trzy pary ludzi i trzy zupełnie różne relacje pomiędzy nimi - Jeff i Audrey małżeństwo z dłuższym stażem, Adam i Jennifer przygotowujący się do ślubu oraz kobieciarz Russell i jego uciemiężony asystent Timmy.
Sara tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Sara
7.62110

Sara McKenna jest prawniczką pracującą w biurze pomocy prawnej w San Francisco, gdzie spotyka wielu nietypowych klientów i... równie nietypowych kolegów po fachu.
Sports Night tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Sports Night
5.221110

Spojrzenie na drugą stronę kamer w kanale sportowym - przyjaźnie, sukcesy i niepowodzenia prowadzących program, jak i producentów.
Swift and Shift Couriers tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Swift and Shift Couriers
7.215110

Amanda Doyle zostaje nowym kierownikiem rejonu w firmie Swift and Shift Couriers. Odwiedzając jeden z oddziałów firmy jest zszokowana pracującymi tam ludźmi. I wy też będziecie...
The Exes tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Exes
5.624110

Trzech rozwodników wprowadza się do jednego mieszkania należącego do adwokat, która zajmowała się ich sprawami rozwodowymi. Ma ona nadzieję, że będą w stanie pomagać sobie nawzajem z traumą, ale zamiast tego zaczynają przejmować od siebie najgorsze nawyki.
The Mindy Project tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Mindy Project
5.618110

Mindy Lahiri jest Hinduską i pracuje jako ginekolog w niewielkieh przychodni. Jej życie prywatne to całkowity chaos - jej oczekiwania rodem z komedii romantycznych są bardzo odległe od rzeczywistości.
The Norm Show tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Norm Show
7.222110

Zawodowy hokeista zostaje dożywotnio zawieszony za podejrzenie sprzedania meczu i unikanie podatków. Aby uniknąć trafienia za kratki zgadza się odpracować wyrok w ośrodku pomocy społecznej, chociaż stara się robić najmniej jak się da.
This Is David Lander mockumentary TV seriale komediowe - tv-sitcom
This Is David Lander
7.28110

David Lander jest dziennikarzem śledczym każdego tygodnia tropiącym nową aferę lub skandal, chociaż nie zawsze z dobrym rezultatem.
Trollied tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Trollied
6.423110

Sceny z codziennego życia załogi supermarketu Valco w Watford - łagodnego menedżera Gavina, jego neurotycznej asystentki Julie, leniwych pracowników i niemiłych klientów.
Twenty Twelve mockumentary TV seriale komediowe - tv-sitcom
Twenty Twelve
4.47110

Kamery dokumentują sukcesy i wpadki (chociaż głównie wpadki) ekipy stojącej za organizacją olimpiady w Londynie w roku 2012.


Sezony Rockefeller Plaza 30

2006 Season 1
2007 Season 2
2008 Season 3
2009 Season 4
2010 Season 5
2011 Season 6
2012 Season 7

Oglądaj Rockefeller Plaza 30

 Rockefeller Plaza 30 Rockefeller Plaza 30


war movies great unsolved mysteries sci fi tv shows