Świat według Mindy

tv sitcom z lat 2010

Seriale komediowe podobne do Świat według Mindy
Seriale komediowe podobne do Świat według Mindy
Seriale komediowe podobne do Świat według Mindy
Seriale komediowe podobne do Świat według Mindy
Seriale komediowe podobne do Świat według Mindy
Seriale komediowe podobne do Świat według Mindy

Mindy Lahiri jest Hinduską i pracuje jako ginekolog w niewielkieh przychodni. Jej życie prywatne to całkowity chaos - jej oczekiwania rodem z komedii romantycznych są bardzo odległe od rzeczywistości.

Seriale komediowe o tematyce podobnej do Świat według Mindy

30 Rock tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
30 Rock
4.810110

Spojrzenie na drugą stronę kamer w fikcyjnym programie komediowym TGS with Tracy Jordan, gdzie życie scenarzystki i producentki Liz Lemon jest ciągłą walką z kaprysami szefów i konfliktami pomiędzy obsadą i autorami tekstów.
Accidentally on Purpose tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Accidentally on Purpose
5.65110

Billie zachodzi w ciążę z dużo młodszym chłopakiem, który miał być tylko przygodą na jedną noc, a teraz starają się jakoś zbudować wokół tego związek.
Andy Richter Controls the Universe tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Andy Richter Controls the Universe
6.412110

Andy Richter to przeciętny gość, który wykonuje dosyć zwyczajną pracę - pisze instrukcje obsługi dla firmy produkującej zaawansowaną broń. Jego nudną egzystencję przerywają tylko chwile, kiedy pozwala wyobraźnie przejąć kontrolę.
Anger Management tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Anger Management
3.211110

Były zawodowy bejsbolista prowadzi zajęcia z kontroli gniewu, ale sam powinien brać udziałw podobnej terapii.
Are You There, Chelsea? tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Are You There, Chelsea?
2.020110

Chelsea Newman to dwudziestoparoletnia kelnerka pracująca w barze, co akurat dobrze się składa, bo jej hobby to alkohol i przygodne znajomości.
Ask Harriet tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Ask Harriet
5.29110

Dziennikarz sportowy Jack Cody ma problemy ze znalezieniem pracy, a ze względu na swoją córkę nie może przebierać w ofertach. Znajduje w końcu zajęcie - pisanie odpowiedzi w kolumnie porad sercowych - ale aby je dostać musiałby w przebraniu udawać kobietę.
Better Off Ted tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Better Off Ted
5.621110

Wielka korporacja Veridian Dynamics należy do tych przedsiębiorstw, które produkują wszystko i wiedzą wszystko. Serial prezentuje ludzi stojących za sukcesem takich firm.
Big Bang Theory tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Big Bang Theory
8.025110

Życie czwórki pracowników uniwersytetu w Pasadenie zmienia się całkowicie, kiedy poznają Penny - zupełnie normalną dziewczynę. Od tego momentu nic już nie będzie takie jak wcześniej.
Brittas Empire tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Brittas Empire
6.822110

Gordon Brittas prowadzi miejski ośrodek sportu, ale niestety jego brak taktu i umiejętności interpersonalnych stale wpędza go w kłopoty. Jako menedżer zazwyczaj zawodzi, ale jego pracownicy starają się jakoś wybrnąć z sytuacji.
Brooklyn Nine-Nine tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Brooklyn Nine-Nine
7.22110

Detektywi z brooklińskiego 99 posterunku mają swoje własne metody prowadzenia dochodzeń i zazwyczaj nie są to te najbardziej oczywiste metody. Ich nowy zwierzchnik, pierwszy czarny gej, który awansował na kapitana, stara się utemperować ich ułańską fantazję.
Caroline in the City tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Caroline in the City
8.43110

Odnosząca sukcesy autorka publikowanego w gazecie komiksu zatrudnia zamkniętego w sobie artystę Richarda do kolorowania jej rysunków. Jej radosne podejście do życia rodem z Wisconsin nie pozwala jej przejść obok jego cynicznej natury i usilnie stara się go zmienić.
Cheers tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Cheers
7.211110

Stary bostońskie bar o nazwie Zdrówko jest prowadzony przez Sama Malone, byłego zawodowego bejsbolistę i jego dawnego trenera. Nowa kelnerka, Diane, musi się przyzwyczaić do atmosfery tego miejsca - stali bywalcy spędzają tutaj całe popołudnia dyskutując o wszystkich nieistotnych rzeczach na świecie.
Cougar Town tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Cougar Town
4.423110

Niedawno rozwiedziona samotna matka nastolatniego Travisa postanawia wrócić do randkowania, co powoduje wiele krępujących sytuacji. Ale kiedy już raz poczuła się znowu młoda Jules nie ma zamiaru przestać zachowywać się jak nastolatka.
Coupling tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Coupling
6.43110

Niełatwe relacje pomiędzy ludźmi, którzy spotykają się, spotykali się ze sobą w przeszłości lub też chcieliby się spotykać - szóstka przyjaciół dzieli się swoimi poglądami na związki.
Coupling US tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Coupling US
4.06110

Mieszanina uczuć w związkach pomiędzy szóstką przyjaciół mieszkających w dużym mieście - jedne pary się rozpadają, a inne zaczynają się spotykać.
Courting Alex tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Courting Alex
3.614110

Alex, odnosząca sukcesy prawniczka, zaczyna spotykać się z właścicielem pubu. Jej ojciec, a jednocześnie zwierzchnik, nie cieszy się z ich związku.
Dads tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Dads
4.87110

Eli i Warner z powodzeniem prowadzą własne studio produkujące gry komputerowe. Zadowoleni ze swojego życia muszą się przygotować na szok, kiedy do ich domów muszą wprowadzić się ich ojcowie.
Don’t Trust the B---- in Apartment 23 tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Don’t Trust the B---- in Apartment 23
3.61110

Naiwna dziewczyna z małego miasteczka przenosi się do Nowego Jorku, gdzie jej współlokatrką zostaje Chloe - pozbawiona wszelkiej moralności typowa mieszkanka metropolii.
Dream On tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Dream On
5.621110

Martin Tupper pracuje jako redaktor w wydawnictwie specjalizującym się w tandetnych książkach ociekających seksem. Jego była żona ponownie wyszła za mąż za faceta będącego ideałem pod każdym względem, a sekretarka nie ma dla niego za grosz szacunku. Skoro jego życie to chaos Martinowi zdarza się uciekać w świat fantazji.
Drew Carey Show tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Drew Carey Show
7.611110

Fryzura na zapałkę, okulary z grubymi szkłami i krągłą sylwetka - to właśnie Drew Carey, asystent kierownika kadr w centrum handlowym w Cleveland. Sfrustrowany swoją pracą zawsze może liczyć na swoich przyjaciół.
Dweebs tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Dweebs
6.419110

Geniusz komputerowy Warren Mosbey postanawia przenieść swoją firmę z garażu, gdzie do tej pory pracowali do biurowca. Zatrudnia młodą kobietę, Carey, do prowadzenia ich biura. Obecność kobiety jest nie lada szokiem dla jego pracowników, którzy stanowią zbieraninę dziwaków.
Ed komediodramat TV seriale komediowe - tv-sitcom
Ed
6.89110

Ed Stevens, uznany prawnik z nowojorskiej kancelarii, po tym jak zastał swoją żonę w łóżku z listonoszem postanawia zmienić swoje życie. Przeprowadza się do swojego rodzinnego miasta Stuckeyville i otwiera swoją własną firmę w kręgielni, którą właśnie kupił.
Fall and Rise of Reginald Perrin tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Fall and Rise of Reginald Perrin
8.811110

Reginald Perrin jest sfrustrowanym kierownikiem sprzedaży w firmie Sunshine Desserts prowadzonej przez ekscentrycznego CJ. Perrin właśnie przechodzi kryzys wieku średniego i zdaje sobie sprawę, że samobójstwo rozwiązałoby wszystkie jego problemy. Ale zamiast tego znajduje oryginalniejsze wyjście z sytuacji.
Fiddlers Three tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Fiddlers Three
5.210110

Ralph pracuje w niewielkiej firmie i czuje się sfrustrowany swoim zajęciem i ludźmi, z którymi musi pracować: wymagającym szefem J.J., ustawicznie kombinującym coś na boku Harveyem i nieudolnym podwładnym Osbournem.
Frasier tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Frasier
7.222110

Doktor Frasier Crane przeprowadza si do swojego rodzinnego Seattle i przyjmuje prac w charakterze psychiatry udzielajcego porad suchaczom radia. Ale nie jest to jedyna zmiana w jego yciu - musi te zaj si ojcem, ktry nie powinien mieszka sam w wyniku postrzau z czasw kiedy suy w policji.
Friends tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Friends
7.617110

Przyjaciele z czasów szkolnych wprowadzają się do dwóch sąsiednich mieszkań w Nowym Jorku, ale ich przeszłość zaczyna wpływać na obecne wybory zawodowe i miłosne.
Garth Marenghi’s Darkplace mockumentary TV seriale komediowe - tv-sitcom
Garth Marenghi’s Darkplace
5.23110

Garth Marenghi, autor podrzędnych horrorów, przedstawia dzieło swojego życia - serial telewizyjny zatytułowany Darkplace, w którym zagrał zresztą główną rolę. Rzem z producentem i innymi aktorami wspomina to wiekopomne dzieło.
Girlfriends tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Girlfriends
4.42110

Serial koncentrujący się na losach czterech czarnoskórych przyjaciółek mieszkających w Los Angeles.
Graczyk Family - Bula and the Gang tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Graczyk Family - Bula and the Gang
3.625110

Dalsze losy Graczyków, ale tym razem historie koncentrują się na Bule, czyli ich sąsiedzie, jego życiu, jego problemach z synem i współlokatorem.
Green Wing tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Green Wing
8.01110

Lekarka Caroline Todd właśnie rozpoczyna swoją pierwszą pracę w szpitalu, ale nic nie idzie po jej myśli - musiała spędzić noc w samochodzie, wszyscy, których spotyka na swojej drodze są wobec niej opryskliwi i zaczyna się zastanawiać czy trafiła w dobre miejsce. Ale okazuje się, że jej problemy są niczym wobec tych, które mają inni pracownicy tego szpitala.
Half and Half tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Half and Half
4.410110

Mona i Dee Dee są przyrodnimi siostrami, które mają jednego ojca i dwie nienawidzące się matki. Kompletnie różnią się od siebie, co jest widoczne na każdym kroku.
Hello Ladies tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Hello Ladies
4.823110

Niezdarny i pechowy Anglik zamieszkuje w Kalifornii, gdzie stara się nie wyróźniać z tłumu i znaleźć swoją kobietę marzeń.
How I Met Your Mother tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
How I Met Your Mother
3.615110

Ted Mosby opowiada swoim dzieciom historię jak poznał ich matkę, ale opowiada to okrężną drogą, co tydzień prezentując inny kawałek swojej przeszłości związanej z jego najlepszym przyjaciółmi: Marshallem, Lily, Robin i Barneyem.
Is It Legal? tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Is It Legal?
8.013110

Niewielka kancelaria adwokacka Lotus, Spackman & Phelps to zespół ludzi o bardzo wyrazistych charakterach, chociaż nie koniecznie w pozytywnym sensie tego słowa.
IT Crowd tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
IT Crowd
7.217110

Dwójka informatyków pracujących w dużej korporacji pewnego dnia zostaje postawiona w dziwnym położeniu - nowozatrudniona kobieta, która nie ma pojęcia o komputerach zostaje ich zwierzchnikiem. Ale ta zmiana może być dla nich zbawienna.
Joey tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Joey
4.814110

Joey Tribbiani przenosi si z Nowego Jorku do Los Angeles, aby skupi si na swojej karierze aktorskiej. Wprowadza si do mieszkania swojej siostry i zaczyna nowe ycie.
Johnny Bravo tv serial animowany TV seriale komediowe - tv-sitcom
Johnny Bravo
7.64110

Johny Bravo ma swj styl, a dokadniej jego stylem jest mieszanina cudzych stylw. Jest jak poczenie Elvisa Presleya z Casanov, ale bez charyzmy ani uroku osobistego.
Just Shoot Me! tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Just Shoot Me!
7.61110

Jack Gallo jest ekscentrycznym właścicielem Blush, magazynu o modzie. Zebrał nietypowy zespół pracowników do prowadzenia go, a pewnego dnia jego córka, z którą nie miał od dawna kontaktu, zgłosiła się do niego szukając pracy.
Kiss Me Kate tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Kiss Me Kate
6.88110

Kate i Douglas są dwójką psychologów prowadzących własną przychodnię, w której każdego dnia pojawiają się dziwni pacjenci. W dodatku Douglas sam mógłby skorzystać z fachowej pomocy, czyli wszystko spoczywa na barkach Kate.
Lateline tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Lateline
4.014110

Wieczorny program informacyjny Lateline jest przykładem profesjonalizmu i jego oddani pracownicy każdego dnia nie szczędzą wysiłku, aby zdobyć wartościowe informacje. A przynajmniej tak to wygląda na zewnątrz...
Less Than Perfect tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Less Than Perfect
4.82110

Praca w stacji telewizyjnej nie wygląda tak, jak można by się spodziewać. Claude Casey zostaje asystentką prezentera wiadomości Willa Butlera, co nie jest łatwym zajęciem, kiedy trzeba radzić sobie z jego dziwnymi wymaganiami, jak również z niemiłymi kolegami z pracy.
Likely Lads tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Likely Lads
5.616110

Terry i Bob dzielą wspólne mieszkanie, ale też wspólne hobby - dziewczyny. Nie, żeby byli szczególnie dobrymi podrywaczami...
Love Inc tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Love Inc
4.816110

Clea prowadzi agencję pomagającą ludziom odnaleźć swoich wymarzonych partnerów albo przezwyciężyć lęki związane z randkami, ale jej własne życie nie jest idealne.
Man About the House tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Man About the House
7.62110

Dwie współlokatorki, Chrissy i Jo, zgadzają się, aby dzielić mieszkanie z uczącym się na kucharza Robinem. Stawiają tylko dwa warunki - ma dla nich gotować i trzymać ręce przy sobie. Z pierwszym nie ma problemu, gorzej z drugim warunkiem.
Men at Work tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Men at Work
4.012110

Czterech kumpli pracuje razem w redakcji magazynu i spędzają wiele czasu szukając rozwiązań swoich problemów w związkach z kobietami. Lub też braku takowych związków.
Men Behaving Badly tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Men Behaving Badly
8.013110

Gary Strang jest dziecinny, nieodpowiedzialny i ma swój styl radzenia sobie z problemami - z piwem w jednej ręce i drugim piwem w drugiej. Jego współlokator Tony podziela jego hobby i jego poglądy na temat życia, kobiet, związków...
Men Behaving Badly US tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Men Behaving Badly US
2.85110

Kevin i Jamie to współlokatorzy z niezwykle barwnymi opiniami na temat świata, związków i seksu. Amerykańska wersja brytyjskiego klasyka.
Mike & Molly tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Mike & Molly
6.82110

Policjant Mike i nauczycielka Molly spotykają się przypadkiem na spotkaniu anonimowych obżartuchów i zakochują w sobie, ale ich rodziny nie ułatwiają im wcale tego związku.
Miranda tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Miranda
8.03110

Miranda jest trzydziestoparoletnią dziewczyną (wbrew powszechnemu przekonaniu jest dziewczyną), która prowadzi sklep ze śmiesznymi rzeczami i stara się nie brać życia zbyt poważnie.
My Hero tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
My Hero
6.85110

Thermoman, to superbohater pochodzący z planety Ultron. Kiedy nie ratuje Ziemi staje się Georgem Sunday - przeciętnym mężem i ojcem, ale wkrótce przekonuje się, że nie jest łatwo pogodzić ze sobą obowiązki superbohatera i opiekę nad rodziną.
New Girl tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
New Girl
4.01110

Młoda Jess dzieli mieszkanie z 3 współlokatorami... męskimi współlokatorami, co prowadzi do dziwnych sytuacji i nietypowych przyjaźni.
Northern Exposure komediodramat TV seriale komediowe - tv-sitcom
Northern Exposure
6.88110

Świeżo upieczony lekarz otrzymuje świetnie płatną ofertę pracy w przychodni w Cicely. Jak się później dowiaduje Cicely znajduje się na Alasce i zdecydowanie nie jest to zupełnie przeciętne miasteczko.
Oh Doctor Beeching! tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Oh Doctor Beeching!
4.817110

W 1963 roku nowy zwierzchnik British Railways, doktor Beeching, podjął decyzję o zamknięciu dużej ilości nierentownych linii kolejowych. Pracownicy na stacji Hatley obawiają się o swoją przyszłość.
Only When I Laugh tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Only When I Laugh
6.03110

Trzej hipochondrycy: Roy Figgis, Norman Binns i Archie Glover, zostają umieszczeni na jednym oddziale szpitala, gdzie starają się znaleźć sobie jakieś zajęcie zanim lekarze odkryją co im dolega.
Out of Practice tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Out of Practice
4.46110

Rodzina lekarzy (rodzice i dzieci), którzy mają znacznie więcej problemów z sobą samymi niż można byłoby się spodziewać.
Peep Show tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Peep Show
6.423110

Mark pracuje w biurze firmy ubezpieczeniowej, jest odpowiedzialny, rzetelny i nudny. Jeremy, to bezrobotny domorosły muzyk, który jest przeciwieństwem Marka. Dzielą wspólne mieszkanie i w pewien sposób uzupełniają się nawzajem.
Police Station No 13 tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Police Station No 13
4.814110

Posterunek policji pełen niekompetentnych oficerów, dziwacznych interesantów i surrealistycznych sytuacji.
Raising Hope tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Raising Hope
5.221110

Jimmy musi szybko dorosnąć i przyjąć rolę samotnego ojca po tym jak rodzi się jego córka Hope, a jej matka, z którą spędził tylko jedną noc, trafia do więzienia.
Romantically Challenged tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Romantically Challenged
4.811110

Rebecca Thomas jako samotna matka postanawia wrócić do randkowania desperacko potrzebując pomocy przyjaciół.
Samantha Who? tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Samantha Who?
7.25110

Młoda kobieta o imieniu Samantha traci pamięć i teraz z pomocą rodziny i przyjaciół stara się dowiedzieć kim była wcześniej i kim jest teraz.
Sara tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Sara
7.622110

Sara McKenna jest prawniczką pracującą w biurze pomocy prawnej w San Francisco, gdzie spotyka wielu nietypowych klientów i... równie nietypowych kolegów po fachu.
Scrubs tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Scrubs
6.425110

Lekarze, pielęgniarki i reszta personelu szpitala Sacred Heart Hospital to mieszanina historii pełnych nietypowego humoru, surrealistycznych elementów, ale też życiowych dramatów i osobistych dylematów.
Seinfeld tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Seinfeld
9.25110

Kiedyś nazwany serialem o niczym, co dobrze podsumowuje Kroniki Seinfelda. Komik Jerry Seinfeld, jego najlepszy przyjaciel George Costanza, była dziewczyna Elaine Benes i dziwaczny sąsiad Kramer - każde z nich natrafia na nietypowe problemy w prywatnym życiu i znajdyje niezwykłe metody, aby sobie z nimi poradzić.
Shift Drivers komediodramat TV seriale komediowe - tv-sitcom
Shift Drivers
6.017110

Dziwaczny wypadek wiąże ze sobą losy Kasi i Jacka, kiedy zostają zmiennikami w prowadzeniu po Warszawie taksówki o numerze bocznym 1313. Ale Jacek nie zdaje sobie sprawy z tego, że Kasia jest kobietą, bo udaje mężczyznę, aby utrzymać swoją posadę.
Sorry! tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Sorry!
7.213110

41-letni bibliotekarz Timothy mieszka z rodzicami, despotyczną matką i uległym jej ojcem. Matka cały czas widzi w Timie swojego malutkiego syna, a każda jego próba usamodzielnienia się zostaje pokrzyżowana przez knowania matki.
Spin City tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Spin City
8.01110

Mike Flaherty jest zastępcą burmistrza Nowego Jorku, co nie jest wcale łatwym zawodem, zwłaszcza kiedy ma się takiego szefa, jak Randall M. Winston zaliczającego jedną wpadkę za drugą.
Sports Night tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Sports Night
5.24110

Spojrzenie na drugą stronę kamer w kanale sportowym - przyjaźnie, sukcesy i niepowodzenia prowadzących program, jak i producentów.
Swift and Shift Couriers tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Swift and Shift Couriers
7.224110

Amanda Doyle zostaje nowym kierownikiem rejonu w firmie Swift and Shift Couriers. Odwiedzając jeden z oddziałów firmy jest zszokowana pracującymi tam ludźmi. I wy też będziecie...
Take a letter Mr Jones tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Take a letter Mr Jones
5.69110

Graham Jones jest ewenementem - męskim sekretarzem pracującym dla zajmującej wysokie stanowisko menedżerki, Joan Warner. Niestety nie potrafi ona oddzielić swojego życia prywatnego od zawodowego.
That ’70s Show tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
That ’70s Show
8.84110

Grupa przyjaciół z Wisconsin mieszka w tej samej okolicy, chodzą do tej samej szkoły i doświadczają tych samych szaleństw, które przyniosły ze sobą lata 1970-te.
The Cosby Show tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Cosby Show
7.27110

Rodzina lekarza położnika Heathcliffa Huxtable dostarcza mu więcej powodów do bólu głowy niż którakolwiek z jego pacjentek - nastoletnie córki, nastoletni syn, o apodyktycznej żonie nawet nie wspominając.
The Exes tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Exes
5.66110

Trzech rozwodników wprowadza się do jednego mieszkania należącego do adwokat, która zajmowała się ich sprawami rozwodowymi. Ma ona nadzieję, że będą w stanie pomagać sobie nawzajem z traumą, ale zamiast tego zaczynają przejmować od siebie najgorsze nawyki.
The Job Lot tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Job Lot
6.024110

Trish Collingwood jest kierowniczk centrum biura obsugi bezrobotnych, ale jej entuzjazm do pracy nie przekada si na podejcie jej pracownikw do interesantw.
The Naked Truth tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Naked Truth
5.615110

The Norm Show tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Norm Show
7.29110

Zawodowy hokeista zostaje dożywotnio zawieszony za podejrzenie sprzedania meczu i unikanie podatków. Aby uniknąć trafienia za kratki zgadza się odpracować wyrok w ośrodku pomocy społecznej, chociaż stara się robić najmniej jak się da.
The Office mockumentary TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Office
2.87110

Kamera towarzyszy menedżerowi lokalnej filii firmy papierniczej, który pomimo oczywistego brakuj talentu stara się być liderem swoich pracowników, którzy na wszelkie sposoby starają się radzić sobie z nudą towarzyszącą ich pracy.
The Office US mockumentary TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Office US
2.815110

Amerykański remake brytyjskiego serialu The Office pokazującego życie pracowników lokalnego oddziału firmy papierniczej. Niekompetentny menedżer ustawicznie stawia siebie i pracowników w niezręcznych sytuacjach.
The Smoking Room tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Smoking Room
6.821110

Grupa współpracowników spotyka się w firmowej palarni, gdzie obowiązuje tylko jedna zasada - "żadnych rozmów o pracy", więc rozmawiają o wszystkim innym.
Then Came You tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Then Came You
5.224110

Singielka Billie Thornton zakochuje się w młodszym od siebie Aidanie i wkrótce odkrywa jakie problemu pociąga za sobą różnica wieku.
Trollied tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Trollied
6.425110

Sceny z codziennego życia załogi supermarketu Valco w Watford - łagodnego menedżera Gavina, jego neurotycznej asystentki Julie, leniwych pracowników i niemiłych klientów.
Twenty Twelve mockumentary TV seriale komediowe - tv-sitcom
Twenty Twelve
4.42110

Kamery dokumentują sukcesy i wpadki (chociaż głównie wpadki) ekipy stojącej za organizacją olimpiady w Londynie w roku 2012.
Whitney tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Whitney
4.421110

Alex i Whitney nie mogliby bardziej różnić się od siebie charakterami, ale razem tworzą szczęśliwą parę, której ślub nie jest do niczego potrzebny.
Will & Grace tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Will & Grace
2.425110

Will Truman jest gejem i odnoszącym sukcesy prawnikiem, a jego najlepsza przyjaciółka Grace Adler prowadzi własną firmę projektującą wnętrza. Serial koncentruje się na ich relacjach.


Sezony Świat według Mindy

2012 Season 1
2013 Season 2
2015 Season 3

Oglądaj Świat według Mindy

 Świat według Mindy Świat według Mindy Świat według Mindy


science fiction movies great mysteries science fiction