The Steam Video Company

Brytyjski tv sitcom z lat 1980

Seriale komediowe podobne do The Steam Video Company
Seriale komediowe podobne do The Steam Video Company
Seriale komediowe podobne do The Steam Video Company
Seriale komediowe podobne do The Steam Video Company

Serial prezentujący parodie dobrze znanych historii, ale z pewną drobną zmianą... a często bardzo dużą zmianą w porównianiu z oryginałem.

Seriale komediowe podobne w stylu do The Steam Video Company

Are You Being Served? tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Are You Being Served?
9.27110

Pracownicy centrum handlowego Grace Brothers w Londynie - ich prywatne problemy i zawodowe sekrety.
’Allo ’Allo! tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
’Allo ’Allo!
9.21110

W trakcie II wojny światowej Rene Artois, właściciel kawiarni w nadmorskim miasteczku, niechętnie angażuje się w akcje francuskiego ruchu oporu, bo ściąga to na niego same kłopoty. A sam ma pod dostatkiem zmartwień starając się ukryć przed żoną swoje romanse z kelnerkami.
ElvenQuest radio seriale komediowe TV seriale komediowe - tv-sitcom
ElvenQuest
7.620110

Sam Porter jest autorem powieści fantasy. A przynajmniej do momentu, w którym zaczepiają go ludzie pochodzący z innego świata, którzy szukają Wybrańca, który poprowadzi ich w wyprawie po Miecz Asnagaru.
Fast Show program skeczowy TV seriale komediowe - tv-sitcom
Fast Show
9.68110

Skeczowy program stworzony przez grupę komików zgromadzonych wokół Charliego Higsona i Paula Whitehouse’a.
Garth Marenghi’s Darkplace mockumentary TV seriale komediowe - tv-sitcom
Garth Marenghi’s Darkplace
5.223110

Garth Marenghi, autor podrzędnych horrorów, przedstawia dzieło swojego życia - serial telewizyjny zatytułowany Darkplace, w którym zagrał zresztą główną rolę. Rzem z producentem i innymi aktorami wspomina to wiekopomne dzieło.
Grace and Favour tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Grace and Favour
6.024110

Po wielu latach dziaalnoci sklep Grace Brothers zostaje zamknity w zwizku ze mierci "modego" Pana Grace, a zatrudnieni jeszcze nieliczni pracownicy otrzymuj niepokojc wiadomo - ich fundusz emerytalny tak naprawd nie istnieje. Ale jest jeszcze dla nich pewna nadzieja...
KYTV tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
KYTV
9.28110

Satyra na współczesne stacje telewizyjne, gdzie sukces komercyjny jest istotniejszy od jakości oferowanych programów. Nowy kanał satelitarny KYTV rozpoczyna nadawanie oferując co tydzień program na zupełnie inny temat - od Unii Europejskiej do seksu i od II wojny światowej po religię.
Police Squad! tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Police Squad!
1025110

Detektyw Frank Drebin jest jednym z najlepszych detektywów w Police Squad - inteligentny, oddany służbie, a co najważniejsze kompletnie nieprzewidywalny tak samo jak historie, w których bierze udział.
Radio Active radio seriale komediowe TV seriale komediowe - tv-sitcom
Radio Active
6.89110

Stacja Radio Active oferuje szeroką gamę rozrywki - od relacji sportowych do polityki i od religii do rozterek sercowych. A wszystko to w wydaniu nie koniecznie kompetentnych prowadzących.
Ripping Yarns tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Ripping Yarns
5.610110

Zestaw opowieści stylizowanych na lata 1930 autorstwa Michaela Palina i Terry’ego Jonesa. Każdy odcinek zawiera inną historię, inne postaci, ale mają jeden element wspólny - każda z opowieści jest nieco naciągana.
Robot Chicken tv serial animowany TV seriale komediowe - tv-sitcom
Robot Chicken
4.45110

Szalony naukowiec tworzy zmechanizowanego kurczaka, a potem zmusza go do oglądania telewizji, ale nie są to programy jakich można by się spodziewać.
Spaced tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Spaced
6.415110

Tim i Daisy poznają się przypadkowo w kawiarni w trakcie, kiedy oboje szukają nowego mieszkania. Z czasem zostają przyjaciółmi, ale kiedy pojawia się szansa na własne lokum postanawiają udawać parę, aby tylko dostać to mieszkanie.
The Benny Hill Show program skeczowy TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Benny Hill Show
8.011110

Show zbudowany wokół Benny Hilla, który na blisko 20 lat stał się najbardziej rozpoznawalnym komikiem z Wielkiej Brytanii. Prosty humor, czasami nieco dziecinny, zwykle niezbyt poprawny politycznie, ale jednocześnie uniwersalnie zabawny.
The Mighty Boosh tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Mighty Boosh
6.821110

Serial o bardzo wyjątkowym stylu - Julian Barratt i Noel Fielding pomieszali ze sobą komedię, fantastykę, muzykę i taniec.
The Young Ones tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Young Ones
4.812110

Czterech studentów o diametrialnie różnych charakterach mieszka wspólnie pod jednym dachem, gdzie zaczynają się ich surrealistyczne przygody wypełnione slapstickiem and nonsensowną brutalnością.
Then Churchill Said to Me tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Then Churchill Said to Me
4.815110

Szeregowiec Percy Potts odgrywa mało istotną rolę w samym centrum najważniejszego miejsca w toczącej II wojnę światową Wielkiej Brytanii - podziemnym bunkrze Winstona Churchilla.
This Is David Lander mockumentary TV seriale komediowe - tv-sitcom
This Is David Lander
7.21110

David Lander jest dziennikarzem śledczym każdego tygodnia tropiącym nową aferę lub skandal, chociaż nie zawsze z dobrym rezultatem.
Up Pompeii tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Up Pompeii
7.613110

Serial przedstawiający antyczne Popmeje oczami Lurcio, służącego w domu senatora Ludicrusa Sextusa, gdzie każdy dzień przynosi same niespodzianki.


Sezony The Steam Video Company

1984 Season 1

war movies great mysteries scifi computer games