Witam panie

tv sitcom z lat 2010

Seriale komediowe podobne do Witam panie
Seriale komediowe podobne do Witam panie
Seriale komediowe podobne do Witam panie
Seriale komediowe podobne do Witam panie

Niezdarny i pechowy Anglik zamieszkuje w Kalifornii, gdzie stara się nie wyróźniać z tłumu i znaleźć swoją kobietę marzeń.

Seriale komediowe o tematyce podobnej do Witam panie

Anger Management tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Anger Management
3.222110

Były zawodowy bejsbolista prowadzi zajęcia z kontroli gniewu, ale sam powinien brać udziałw podobnej terapii.
Better Off Ted tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Better Off Ted
5.617110

Wielka korporacja Veridian Dynamics należy do tych przedsiębiorstw, które produkują wszystko i wiedzą wszystko. Serial prezentuje ludzi stojących za sukcesem takich firm.
Big Bang Theory tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Big Bang Theory
8.019110

Życie czwórki pracowników uniwersytetu w Pasadenie zmienia się całkowicie, kiedy poznają Penny - zupełnie normalną dziewczynę. Od tego momentu nic już nie będzie takie jak wcześniej.
Brittas Empire tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Brittas Empire
6.84110

Gordon Brittas prowadzi miejski ośrodek sportu, ale niestety jego brak taktu i umiejętności interpersonalnych stale wpędza go w kłopoty. Jako menedżer zazwyczaj zawodzi, ale jego pracownicy starają się jakoś wybrnąć z sytuacji.
Brooklyn Nine-Nine tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Brooklyn Nine-Nine
7.23110

Detektywi z brooklińskiego 99 posterunku mają swoje własne metody prowadzenia dochodzeń i zazwyczaj nie są to te najbardziej oczywiste metody. Ich nowy zwierzchnik, pierwszy czarny gej, który awansował na kapitana, stara się utemperować ich ułańską fantazję.
Caroline in the City tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Caroline in the City
8.412110

Odnosząca sukcesy autorka publikowanego w gazecie komiksu zatrudnia zamkniętego w sobie artystę Richarda do kolorowania jej rysunków. Jej radosne podejście do życia rodem z Wisconsin nie pozwala jej przejść obok jego cynicznej natury i usilnie stara się go zmienić.
Cougar Town tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Cougar Town
4.416110

Niedawno rozwiedziona samotna matka nastolatniego Travisa postanawia wrócić do randkowania, co powoduje wiele krępujących sytuacji. Ale kiedy już raz poczuła się znowu młoda Jules nie ma zamiaru przestać zachowywać się jak nastolatka.
Coupling tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Coupling
6.417110

Niełatwe relacje pomiędzy ludźmi, którzy spotykają się, spotykali się ze sobą w przeszłości lub też chcieliby się spotykać - szóstka przyjaciół dzieli się swoimi poglądami na związki.
Coupling US tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Coupling US
4.022110

Mieszanina uczuć w związkach pomiędzy szóstką przyjaciół mieszkających w dużym mieście - jedne pary się rozpadają, a inne zaczynają się spotykać.
Courting Alex tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Courting Alex
3.614110

Alex, odnosząca sukcesy prawniczka, zaczyna spotykać się z właścicielem pubu. Jej ojciec, a jednocześnie zwierzchnik, nie cieszy się z ich związku.
Don’t Trust the B---- in Apartment 23 tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Don’t Trust the B---- in Apartment 23
3.625110

Naiwna dziewczyna z małego miasteczka przenosi się do Nowego Jorku, gdzie jej współlokatrką zostaje Chloe - pozbawiona wszelkiej moralności typowa mieszkanka metropolii.
Dream On tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Dream On
5.623110

Martin Tupper pracuje jako redaktor w wydawnictwie specjalizującym się w tandetnych książkach ociekających seksem. Jego była żona ponownie wyszła za mąż za faceta będącego ideałem pod każdym względem, a sekretarka nie ma dla niego za grosz szacunku. Skoro jego życie to chaos Martinowi zdarza się uciekać w świat fantazji.
Drew Carey Show tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Drew Carey Show
7.62110

Fryzura na zapałkę, okulary z grubymi szkłami i krągłą sylwetka - to właśnie Drew Carey, asystent kierownika kadr w centrum handlowym w Cleveland. Sfrustrowany swoją pracą zawsze może liczyć na swoich przyjaciół.
Frasier tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Frasier
7.27110

Doktor Frasier Crane przeprowadza si do swojego rodzinnego Seattle i przyjmuje prac w charakterze psychiatry udzielajcego porad suchaczom radia. Ale nie jest to jedyna zmiana w jego yciu - musi te zaj si ojcem, ktry nie powinien mieszka sam w wyniku postrzau z czasw kiedy suy w policji.
Friends tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Friends
7.67110

Przyjaciele z czasów szkolnych wprowadzają się do dwóch sąsiednich mieszkań w Nowym Jorku, ale ich przeszłość zaczyna wpływać na obecne wybory zawodowe i miłosne.
Girlfriends tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Girlfriends
4.425110

Serial koncentrujący się na losach czterech czarnoskórych przyjaciółek mieszkających w Los Angeles.
Graczyk Family - Bula and the Gang tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Graczyk Family - Bula and the Gang
3.611110

Dalsze losy Graczyków, ale tym razem historie koncentrują się na Bule, czyli ich sąsiedzie, jego życiu, jego problemach z synem i współlokatorem.
Green Wing tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Green Wing
8.01110

Lekarka Caroline Todd właśnie rozpoczyna swoją pierwszą pracę w szpitalu, ale nic nie idzie po jej myśli - musiała spędzić noc w samochodzie, wszyscy, których spotyka na swojej drodze są wobec niej opryskliwi i zaczyna się zastanawiać czy trafiła w dobre miejsce. Ale okazuje się, że jej problemy są niczym wobec tych, które mają inni pracownicy tego szpitala.
Half and Half tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Half and Half
4.48110

Mona i Dee Dee są przyrodnimi siostrami, które mają jednego ojca i dwie nienawidzące się matki. Kompletnie różnią się od siebie, co jest widoczne na każdym kroku.
Hancock’s Half Hour tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Hancock’s Half Hour
4.89110

Jeden z pierwszych sitcomów w brytyjskiej telewizji - co tydzień Tony Hancock prezentował inną historię, w której życie jego bohatera nagle rozpadało się na kawałki, zazwyczaj nie bez pomocy krętacza Sida Jamesa.
How I Met Your Mother tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
How I Met Your Mother
3.62110

Ted Mosby opowiada swoim dzieciom historię jak poznał ich matkę, ale opowiada to okrężną drogą, co tydzień prezentując inny kawałek swojej przeszłości związanej z jego najlepszym przyjaciółmi: Marshallem, Lily, Robin i Barneyem.
I’m Alan Partridge tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
I’m Alan Partridge
4.45110

Alan Partridge pracuje w lokalnej stacji radiowej w Norwich, ale aspiruje do znacznie ważniejszych stanowisk. Tyle tylko, że jego tendencja do mówienia tego, co myśli zawsze pakuje go w kłopoty.
Joey tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Joey
4.821110

Joey Tribbiani przenosi si z Nowego Jorku do Los Angeles, aby skupi si na swojej karierze aktorskiej. Wprowadza si do mieszkania swojej siostry i zaczyna nowe ycie.
Johnny Bravo tv serial animowany TV seriale komediowe - tv-sitcom
Johnny Bravo
7.617110

Johny Bravo ma swj styl, a dokadniej jego stylem jest mieszanina cudzych stylw. Jest jak poczenie Elvisa Presleya z Casanov, ale bez charyzmy ani uroku osobistego.
Lab Rats tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Lab Rats
7.217110

Pracownicy laboratorium w St Dunstan’s University to zbiór nietypowych postaci i charakterów - od ekscentrycznego profesora, laureata Nobla, po pochodzącą z Holandii dziekan mogącą z nim konkurować w dziwactwach.
Likely Lads tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Likely Lads
5.612110

Terry i Bob dzielą wspólne mieszkanie, ale też wspólne hobby - dziewczyny. Nie, żeby byli szczególnie dobrymi podrywaczami...
Love Inc tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Love Inc
4.88110

Clea prowadzi agencję pomagającą ludziom odnaleźć swoich wymarzonych partnerów albo przezwyciężyć lęki związane z randkami, ale jej własne życie nie jest idealne.
Man About the House tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Man About the House
7.68110

Dwie współlokatorki, Chrissy i Jo, zgadzają się, aby dzielić mieszkanie z uczącym się na kucharza Robinem. Stawiają tylko dwa warunki - ma dla nich gotować i trzymać ręce przy sobie. Z pierwszym nie ma problemu, gorzej z drugim warunkiem.
Men at Work tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Men at Work
4.04110

Czterech kumpli pracuje razem w redakcji magazynu i spędzają wiele czasu szukając rozwiązań swoich problemów w związkach z kobietami. Lub też braku takowych związków.
Mike & Molly tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Mike & Molly
6.823110

Policjant Mike i nauczycielka Molly spotykają się przypadkiem na spotkaniu anonimowych obżartuchów i zakochują w sobie, ale ich rodziny nie ułatwiają im wcale tego związku.
Miranda tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Miranda
8.015110

Miranda jest trzydziestoparoletnią dziewczyną (wbrew powszechnemu przekonaniu jest dziewczyną), która prowadzi sklep ze śmiesznymi rzeczami i stara się nie brać życia zbyt poważnie.
New Girl tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
New Girl
4.019110

Młoda Jess dzieli mieszkanie z 3 współlokatorami... męskimi współlokatorami, co prowadzi do dziwnych sytuacji i nietypowych przyjaźni.
Peep Show tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Peep Show
6.417110

Mark pracuje w biurze firmy ubezpieczeniowej, jest odpowiedzialny, rzetelny i nudny. Jeremy, to bezrobotny domorosły muzyk, który jest przeciwieństwem Marka. Dzielą wspólne mieszkanie i w pewien sposób uzupełniają się nawzajem.
Raising Hope tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Raising Hope
5.215110

Jimmy musi szybko dorosnąć i przyjąć rolę samotnego ojca po tym jak rodzi się jego córka Hope, a jej matka, z którą spędził tylko jedną noc, trafia do więzienia.
Romantically Challenged tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Romantically Challenged
4.824110

Rebecca Thomas jako samotna matka postanawia wrócić do randkowania desperacko potrzebując pomocy przyjaciół.
Samantha Who? tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Samantha Who?
7.21110

Młoda kobieta o imieniu Samantha traci pamięć i teraz z pomocą rodziny i przyjaciół stara się dowiedzieć kim była wcześniej i kim jest teraz.
Scrubs tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Scrubs
6.419110

Lekarze, pielęgniarki i reszta personelu szpitala Sacred Heart Hospital to mieszanina historii pełnych nietypowego humoru, surrealistycznych elementów, ale też życiowych dramatów i osobistych dylematów.
Seinfeld tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Seinfeld
9.28110

Kiedyś nazwany serialem o niczym, co dobrze podsumowuje Kroniki Seinfelda. Komik Jerry Seinfeld, jego najlepszy przyjaciel George Costanza, była dziewczyna Elaine Benes i dziwaczny sąsiad Kramer - każde z nich natrafia na nietypowe problemy w prywatnym życiu i znajdyje niezwykłe metody, aby sobie z nimi poradzić.
Some Mothers Do ’Ave ’Em tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Some Mothers Do ’Ave ’Em
7.224110

Frank Spencer nie jest przeciętnym człowiekiem - wszystko, czego dotknie psuje się, rozpada na kawałki albo zajmuje ogniem. Mimo wszystko udało mu się znaleźć kobietę, która poślubiła go i stale go wspiera nawet pomimo tego, że nie jest w stanie utrzymać żadnej posady.
Sorry! tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Sorry!
7.210110

41-letni bibliotekarz Timothy mieszka z rodzicami, despotyczną matką i uległym jej ojcem. Matka cały czas widzi w Timie swojego malutkiego syna, a każda jego próba usamodzielnienia się zostaje pokrzyżowana przez knowania matki.
Spin City tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Spin City
8.020110

Mike Flaherty jest zastępcą burmistrza Nowego Jorku, co nie jest wcale łatwym zawodem, zwłaszcza kiedy ma się takiego szefa, jak Randall M. Winston zaliczającego jedną wpadkę za drugą.
Steptoe and Son tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Steptoe and Son
6.413110

Ojciec i syn prowadzą rodzinny interes polegający na kupowaniu i sprzedawaniu różnych rupieci, ale nie potrafią się ze sobą porozumieć - ojciec jest marudny i boi się wszelkich zmian, a syn chciałby od życia czegoś lepszego.
That ’70s Show tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
That ’70s Show
8.814110

Grupa przyjaciół z Wisconsin mieszka w tej samej okolicy, chodzą do tej samej szkoły i doświadczają tych samych szaleństw, które przyniosły ze sobą lata 1970-te.
The Detectives tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Detectives
9.64110

Przygody dwójki detektywów, którzy w trakcie swoich śledztw muszą polegać na swoich wątpliwych umiejętnościach, a najczęściej liczyć na łut szczęścia.
The Exes tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Exes
5.615110

Trzech rozwodników wprowadza się do jednego mieszkania należącego do adwokat, która zajmowała się ich sprawami rozwodowymi. Ma ona nadzieję, że będą w stanie pomagać sobie nawzajem z traumą, ale zamiast tego zaczynają przejmować od siebie najgorsze nawyki.
The Inbetweeners tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Inbetweeners
8.47110

Po rozwodzie rodziców Will przenosi się z prywatnej szkoły do publicznej, gdzie poznaje trójkę nowych przyjaciół... równie dziwacznych jak on sam.
The Mindy Project tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Mindy Project
5.63110

Mindy Lahiri jest Hinduską i pracuje jako ginekolog w niewielkieh przychodni. Jej życie prywatne to całkowity chaos - jej oczekiwania rodem z komedii romantycznych są bardzo odległe od rzeczywistości.
The Naked Truth tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Naked Truth
5.61110

Then Came You tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Then Came You
5.21110

Singielka Billie Thornton zakochuje się w młodszym od siebie Aidanie i wkrótce odkrywa jakie problemu pociąga za sobą różnica wieku.
Then Churchill Said to Me tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Then Churchill Said to Me
4.821110

Szeregowiec Percy Potts odgrywa mało istotną rolę w samym centrum najważniejszego miejsca w toczącej II wojnę światową Wielkiej Brytanii - podziemnym bunkrze Winstona Churchilla.
Whitney tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Whitney
4.423110

Alex i Whitney nie mogliby bardziej różnić się od siebie charakterami, ale razem tworzą szczęśliwą parę, której ślub nie jest do niczego potrzebny.


Sezony Witam panie

2013 Season 1

Oglądaj Witam panie

 Witam panie


war movies conspiracy theories scifi movies