Zapytaj Harriet

tv sitcom z lat 1990

Seriale komediowe podobne do Zapytaj Harriet

Dziennikarz sportowy Jack Cody ma problemy ze znalezieniem pracy, a ze względu na swoją córkę nie może przebierać w ofertach. Znajduje w końcu zajęcie - pisanie odpowiedzi w kolumnie porad sercowych - ale aby je dostać musiałby w przebraniu udawać kobietę.

Seriale komediowe o tematyce podobnej do Zapytaj Harriet

2point4 Children tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
2point4 Children
6.821110

Rodzina Porterów, typowa rodzina z przedmieść Londynu, ich codzienne problemy... i niecodzienne sposoby ich rozwiązywania.
30 Rock tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
30 Rock
4.813110

Spojrzenie na drugą stronę kamer w fikcyjnym programie komediowym TGS with Tracy Jordan, gdzie życie scenarzystki i producentki Liz Lemon jest ciągłą walką z kaprysami szefów i konfliktami pomiędzy obsadą i autorami tekstów.
Accidentally on Purpose tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Accidentally on Purpose
5.622110

Billie zachodzi w ciążę z dużo młodszym chłopakiem, który miał być tylko przygodą na jedną noc, a teraz starają się jakoś zbudować wokół tego związek.
Angry Boys mockumentary TV seriale komediowe - tv-sitcom
Angry Boys
5.66110

Pseudodokument prezentujący życie kilku nastolatków z różnych części świata, ale z jedną cechą wspólną - pod wpływem presji zaczynają popadać w problemy przez swoją wybuchową naturę.
Bad Education tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Bad Education
6.813110

Alfie Wickers jest nauczycielem w Abbey Grove School w Watford, ale problem polega na tym, że jest bardziej niedojrzały niż jego uczniowie.
Brittas Empire tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Brittas Empire
6.83110

Gordon Brittas prowadzi miejski ośrodek sportu, ale niestety jego brak taktu i umiejętności interpersonalnych stale wpędza go w kłopoty. Jako menedżer zazwyczaj zawodzi, ale jego pracownicy starają się jakoś wybrnąć z sytuacji.
Brooklyn Nine-Nine tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Brooklyn Nine-Nine
7.214110

Detektywi z brooklińskiego 99 posterunku mają swoje własne metody prowadzenia dochodzeń i zazwyczaj nie są to te najbardziej oczywiste metody. Ich nowy zwierzchnik, pierwszy czarny gej, który awansował na kapitana, stara się utemperować ich ułańską fantazję.
Courting Alex tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Courting Alex
3.63110

Alex, odnosząca sukcesy prawniczka, zaczyna spotykać się z właścicielem pubu. Jej ojciec, a jednocześnie zwierzchnik, nie cieszy się z ich związku.
Cybill tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Cybill
7.613110

Cybill Sheridan, niegdyś popularna aktorka, z wiekiem musi zadowolić się rolami w reklamach i podrzędnych filmach żeby się utrzymać. Jej zbuntowana nastoletnia córka i byli mężowie nie pomagają jej ustabilizować sobie życia.
Dream On tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Dream On
5.620110

Martin Tupper pracuje jako redaktor w wydawnictwie specjalizującym się w tandetnych książkach ociekających seksem. Jego była żona ponownie wyszła za mąż za faceta będącego ideałem pod każdym względem, a sekretarka nie ma dla niego za grosz szacunku. Skoro jego życie to chaos Martinowi zdarza się uciekać w świat fantazji.
Everybody Hates Chris tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Everybody Hates Chris
6.88110

Serial inspirowany wspomnieniami Chrisa Rocka z czasów dzieciństwa spędzonego na Brooklynie w Nowym Jorku. Chris jest jedynym czarnym uczniem w szkole, jego ojciec ciężko pracuje całe dnie, apodyktyczna matka nie zostawia mu wiele swobody, a sąsiedzi to mieszanina bardzo różnych postaci.
Everybody Loves Raymond tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Everybody Loves Raymond
5.210110

Serial oparty na występach komika Raya Romano. Występuje w roli dziennikarza sportowego, który zrzuca na swoją żonę zajmowanie się ich dziećmi oraz radzenie sobie z wścibską matką, która mieszka po drugiej stronie ulicy.
Friends tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Friends
7.62110

Przyjaciele z czasów szkolnych wprowadzają się do dwóch sąsiednich mieszkań w Nowym Jorku, ale ich przeszłość zaczyna wpływać na obecne wybory zawodowe i miłosne.
Gary Unmarried tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Gary Unmarried
5.22110

Świeżo rozwiedziony Gary Brooks musi radzić sobie z pracą, zajmowaniem się dwójką dzieci, denerwującą byłą żoną i wymagającą obecną dziewczyną.
Kiss Me Kate tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Kiss Me Kate
6.812110

Kate i Douglas są dwójką psychologów prowadzących własną przychodnię, w której każdego dnia pojawiają się dziwni pacjenci. W dodatku Douglas sam mógłby skorzystać z fachowej pomocy, czyli wszystko spoczywa na barkach Kate.
Love Inc tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Love Inc
4.812110

Clea prowadzi agencję pomagającą ludziom odnaleźć swoich wymarzonych partnerów albo przezwyciężyć lęki związane z randkami, ale jej własne życie nie jest idealne.
Men at Work tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Men at Work
4.03110

Czterech kumpli pracuje razem w redakcji magazynu i spędzają wiele czasu szukając rozwiązań swoich problemów w związkach z kobietami. Lub też braku takowych związków.
Men Behaving Badly tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Men Behaving Badly
8.05110

Gary Strang jest dziecinny, nieodpowiedzialny i ma swój styl radzenia sobie z problemami - z piwem w jednej ręce i drugim piwem w drugiej. Jego współlokator Tony podziela jego hobby i jego poglądy na temat życia, kobiet, związków...
New Adventures of Old Christine tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
New Adventures of Old Christine
5.68110

Kiedy jej m ponownie eni si (take z dziewczyn o imieniu Christine) stara Christine jako samotna matka znajduje sposoby, aby przej kontrol nad swoim yciem, ale zazwyczaj nie s to najlepsze sposoby.
Peep Show tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Peep Show
6.46110

Mark pracuje w biurze firmy ubezpieczeniowej, jest odpowiedzialny, rzetelny i nudny. Jeremy, to bezrobotny domorosły muzyk, który jest przeciwieństwem Marka. Dzielą wspólne mieszkanie i w pewien sposób uzupełniają się nawzajem.
Police Station No 13 tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Police Station No 13
4.86110

Posterunek policji pełen niekompetentnych oficerów, dziwacznych interesantów i surrealistycznych sytuacji.
Rules of Engagement tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Rules of Engagement
4.019110

Trzy pary ludzi i trzy zupełnie różne relacje pomiędzy nimi - Jeff i Audrey małżeństwo z dłuższym stażem, Adam i Jennifer przygotowujący się do ślubu oraz kobieciarz Russell i jego uciemiężony asystent Timmy.
Sara tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Sara
7.621110

Sara McKenna jest prawniczką pracującą w biurze pomocy prawnej w San Francisco, gdzie spotyka wielu nietypowych klientów i... równie nietypowych kolegów po fachu.
Sports Night tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Sports Night
5.220110

Spojrzenie na drugą stronę kamer w kanale sportowym - przyjaźnie, sukcesy i niepowodzenia prowadzących program, jak i producentów.
Suburgatory tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Suburgatory
4.823110

George, mieszkający wraz z córką w Nowym Jorku samotny ojciec, obawia się, że ulega ona złemy wpływowi otoczenia i postanawia, że muszą się przenieść na przedmieścia. Mimo, iż jest tutaj bezpieczniej, to życie nie jest wcale tak proste jak mu się wydawało.
Swift and Shift Couriers tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Swift and Shift Couriers
7.23110

Amanda Doyle zostaje nowym kierownikiem rejonu w firmie Swift and Shift Couriers. Odwiedzając jeden z oddziałów firmy jest zszokowana pracującymi tam ludźmi. I wy też będziecie...
The Exes tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Exes
5.61110

Trzech rozwodników wprowadza się do jednego mieszkania należącego do adwokat, która zajmowała się ich sprawami rozwodowymi. Ma ona nadzieję, że będą w stanie pomagać sobie nawzajem z traumą, ale zamiast tego zaczynają przejmować od siebie najgorsze nawyki.
The Mindy Project tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Mindy Project
5.624110

Mindy Lahiri jest Hinduską i pracuje jako ginekolog w niewielkieh przychodni. Jej życie prywatne to całkowity chaos - jej oczekiwania rodem z komedii romantycznych są bardzo odległe od rzeczywistości.
The Norm Show tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
The Norm Show
7.217110

Zawodowy hokeista zostaje dożywotnio zawieszony za podejrzenie sprzedania meczu i unikanie podatków. Aby uniknąć trafienia za kratki zgadza się odpracować wyrok w ośrodku pomocy społecznej, chociaż stara się robić najmniej jak się da.
Trollied tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Trollied
6.416110

Sceny z codziennego życia załogi supermarketu Valco w Watford - łagodnego menedżera Gavina, jego neurotycznej asystentki Julie, leniwych pracowników i niemiłych klientów.
Twenty Twelve mockumentary TV seriale komediowe - tv-sitcom
Twenty Twelve
4.425110

Kamery dokumentują sukcesy i wpadki (chociaż głównie wpadki) ekipy stojącej za organizacją olimpiady w Londynie w roku 2012.
Yes, Dear tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Yes, Dear
6.012110

Dwie siostry i ich mężowie żyją razem obok siebie, co powoduje zgrzyty pomiędzy sumiennym i ciężko pracującym Gregiem, a Jimmim, który stara się nie przemęczać pracą.


Sezony Zapytaj Harriet

1998 Season 1

war movies great mysteries sci fi short stories